یکشنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۷
آخرین خبر با عنوان ، بازدید نونهالان مرکز نهال و گرامیداشت جشن بهمنگان در پارک کودک فروهر در 3 روز قبل منتشر شده است .
»   دبستان گیو, علمی, فرهنگی, مدارس  »   دبستان دخترانه گیو میزبان سه جشنواره علمی فرهنگی
410 بازدید
۲۴ اسفند ۱۳۹۶ , ساعت ۱:۰۲
دبستان دخترانه گیو میزبان سه جشنواره علمی فرهنگی

دبستان دخترانه گیو میزبان سه جشنواره علمی فرهنگی

میزبانی از پروژه های علمی دانش آموزان منطقه ۶ تهران، جشنواره دست سازه های دانش آموزان دبستان گیو و جشنواره دست پخت ایرانی با طعم مهربانی، سه رویداد علمی و فرهنگی بود که روزهای ۲۱ و ۲۲ اسفند ماه در دبستان گیو برگزار شد.

دبستان دخترانه گیو در میان مدارس کارگروه اقتصادی و حرفه ای منطقه ۶ تهران به عنوان میزبان جشنواره پروژه های علمی دانش آموزان مقطع ابتدایی(طرح جابرابن حیان) منطقه ۶ تهران انتخاب شد.

این جشنواره روزهای ۲۱ و ۲۲ اسفند ماه در تالار اجتماعات مدرسه و با نمایش ۲۲ اثر پژوهشی دانش آموزان دبستانهای گیو، شهید رجایی، گلبنگیان، پویش، درخشان، شهید باهنر، خدیر، حنان، شایستگان خرد انجام شد.

همچنین به همت اعضای شورای دانش آموزی نمایشگاه و فروشگاه دست سازه های دانش آموزان دبستان گیو نیز برگزار شد. در این جشنواره دانش آموزان با مواد خریداری شده توسط مدرسه به شکل خلاقانه ای دست سازه های مختلفی را ساختند و آن را به فروش گذاشتند.

از سوی دیگر به همت ۳۰ تن از اولیا دانش آموزان جشنواره دست پخت ایرانی با طعم مهربانی نیز در مدرسه برگزار شد و به پخت و فروش غذاهای خانگی، سنتی و سالم پرداختند. درامد حاصل از این دو جشنواره نیز صرف امور خیریه خواهد شد.

بدین ترتیب با تلاش کادر آموزشی، انجمن اولیا و مربیان و پدر و مادر دانش آموزان، دختران دبستان گیو در این دو روز هم شاهد دستاوردهای پژوهشی همسالان خود بودند و هم در اشتغال زایی خلاقانه عمل کردند و در نهایت طعم دست پخت مادران کدبانوی خود را چشیدند.

گفتنی است آقای دکتر نظریان، رئیس آموزش و پرورش منطقه ۶ تهران و خانم صمدی معاون آموزش ابتدایی منطقه نیز از این جشنواره ها بازدید کردند.

عکس از دبستان دخترانه گیو

مطالب مرتبط با برچسب

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها