شنبه, ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
»   تصاویر, فرهنگی, میراث فرهنگی  »   گزارش تصویری از آیین گشایش اقامتگاه بوم گردی بابا خداداد
1,338 بازدید
۱۹ اسفند ۱۳۹۶ , ساعت ۱۴:۴۸
گزارش تصویری از آیین گشایش اقامتگاه بوم گردی بابا خداداد

گزارش تصویری از آیین گشایش اقامتگاه بوم گردی بابا خداداد

آیین گشایش اقامتگاه بوم گردی بابا خداداد پسین پنجشنبه ۱۷ اسفند ماه برگزار شد این مراسم با حضور گروهی از زرتشتیان، اهالی نصرت آباد، گروهی از مسئولین میراث فرهنگی و شهردار شاهدیه انجام شد.

اقامتگاه بوم گردی بابا خداداد در محله زرتشتی نشین نصرت اباد یزد قرار دارد و با مدیریت خانمها مهناز نمیرانیان و مینا نمیرانیان روز ۱۷ اسفند ماه با برپایی آیین گاهنبارخوانی افتتاح شد.

مهداد منوچهری کلانتری مجری مراسم افتتاحیه در بخشی از سخنانش ضمن سپاسگزاری از باشندگان و مسئولین دولتی و تشکر ویژه از شهردار شاهدیه در مورد انتخاب نام بابا خداداد گفت، این خانه در واقع متعلق به پدر بزرگ به پدربزرگش به نام خداداد بوده است که از امرداد ماه سال جاری کار بازسازی آن آغاز شده است و در حال حاضر با ۷ اتاق آماده پذیرایی از گردشگران است.

در بخش دیگری از برنامه خانم مینا نمیرانیان از مدیران اقامتگاه بابا خداداد در مورد جشن گاهنبار سخن گفت. گفتنی است در ابتدای برنامه آیین گاهنبارخوانی توسط موبدیار فریبا مالی انجام شد.

همچنین شهردار شاهدیه نیز در این برنامه به سخنرانی پرداخت:

 

مطالب مرتبط با برچسب

اقامتگاه بوم گردی بابا خداداد افتتاح می شود + تصویر
به همت زرتشتیان، یکی از قدیمی ترین خانه های نصرت آباد یزد پس از بازسازی به اقامتگاه بوم گردی بابا خداداد تبدیل شده است و روز پنجشنبه 17 اسفند ماه افتتاح می شود.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها