دوشنبه, ۲۸ آبان ۱۳۹۷
آخرین خبر با عنوان ، پنجمین گردهمایی جوانان زرتشتی برگزار می شود در 5 ساعت قبل منتشر شده است .
»   نماینده زرتشتیان, هنری  »   شادباش نماینده زرتشتیان به کارگردان “سرو زیر آب”
782 بازدید
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۱۳:۴۸
شادباش نماینده زرتشتیان به کارگردان “سرو زیر آب”

شادباش نماینده زرتشتیان به کارگردان “سرو زیر آب”

دکتر اسفندیار اختیاری، کسب سه سمیرغ را به کارگردان فیلم سینمایی سرو زیر آب شادباش گفت و برای ساخت این اثر صادقانه و غیرتمندانه سپاسگزاری کرد.

به دنبال برگزاری اختتامیه سی و ششمین جشنواره فیلم فجر و کسب دو سیمرغ بلورین و یک سیمرغ زرین توسط عوامل فیلم سرو زیر آب، نماینده ایرانیان زرتشتی با شادباش به محمد علی باشه آهنگر از کارگردان این فیلم برای ساخت اثری ارزشمند، صادقانه، غیرتمندانه و با دقت فراوان سپاسگزاری کرد.

متن کامل این پیام که دوشنبه ۲۳ بهمن ماه منتشر شده، بدین ترتیب است:
به نام دانای بزرگ هستی بخش

جناب آقای محمدعلی باشه آهنگر
کارگردان گرامی فیلم سینمایی ارزشمند”سرو زیر آب”

با درود فراوان

با همت و غیرت و تلاش جنابعالی و همکاران گرانقدرتان که دلیرمردان و شیرزنان عرصه هنر و فرهنگ کشورمان “ایران” هستید، سروهای راست قامت و همیشه جاوید ایران اهورایی از زیر آب سر برآوردند.
کسب دو سیمرغ بلورین بهترین طراحی صحنه و بهترین فیلمبرداری و سیمرغ زرین بهترین فیلم از نگاه ملی، شادمانی و غرور ملی و حس افتخار را در دل هر ایرانی و به ویژه ما زرتشتیان دوباره زنده کرد.
به نمایندگی از سوی ایرانیان زرتشتی، قدردان و سپاسگزار شما هنرمندان کشورمان هستم که در راه ساخت این اثر ارزشمند، صادقانه و غیرتمندانه و با دقت فراوان، سالها کوشش کردید.
باشد که در راه سربلندی ایران زمین، همواره پیروز باشید.

با سپاس
دکتر اسفندیار اختیاری
نماینده ایرانیان زرتشتی

مطالب مرتبط با برچسب

گزارش تصویری از سیمرغ هایی که به سرو زیر آب رسیدند
اختتامیه سی و ششمین جشنواره فیلم فجر همراه بود با پرواز سیمرغ ها و در این میان سه سیمرغ به فیلم سرو زیر آب رسید. بهترین طراحی صحنه، بهترین فیلم برداری و بهترین فیلم از نگاه ملی. گزارش تصویری برخی سایتهای خبری از اهدای این سیمرغ ها به عوامل فیلم سرو زیر آب را در ادامه مطلب ببینید:
دو سیمرغ بلورین و یک سیمرغ زرین برای سرو زیر آب +تصویر
فیلم سینمایی سرو زیر آب که برای نخستین بار به شهیدان زرتشتی پرداخته است توانست دو سیمرغ بلورین بهترین طراحی صحنه و بهترین فیلمبرداری  و سیمرغ زرین نگاه ملی را به دست بیاورد.
استقبال زرتشتیان کرمان از نمایش فیلم سرو زیر آب+ یادداشت ماندانا طهمورسی زاده در مورد فیلم
زرتشتیان کرمان از نمایش فیلم سرو زیر آب در این شهر استقبال کردند. این فیلم همزمان با سی و ششمین جشنواره فیلم فجر، شامگاه شنبه 21 بهمن در سینما مهتاب کرمان به نمایش در آمد که با استقبا مناسب زرتشتیان روبرو شد:
گزارش و تصاویری از نشست پرسش و پاسخ فیلم سرو زیر آب در یزد
شامگاه آدینه 20 بهمن ماه با حضور گروهی از عوامل فیلم سرو زیر آب، نشست پرسش و پاسخ این فیلم در شهر یزد و پردیس سینمایی تک انجام شد.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها