سه شنبه, ۲۹ آبان ۱۳۹۷
آخرین خبر با عنوان ، ۱۴ اجرا در پنجمین گردهمایی موسیقی زرتشتیان در 6 دقیقه قبل منتشر شده است .
»   هنری  »   گزارش تصویری از سیمرغ هایی که به سرو زیر آب رسیدند
839 بازدید
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۱۴:۵۵
گزارش تصویری از سیمرغ هایی که به سرو زیر آب رسیدند

گزارش تصویری از سیمرغ هایی که به سرو زیر آب رسیدند

اختتامیه سی و ششمین جشنواره فیلم فجر همراه بود با پرواز سیمرغ ها و در این میان سه سیمرغ به فیلم سرو زیر آب رسید. بهترین طراحی صحنه، بهترین فیلم برداری و بهترین فیلم از نگاه ملی.

گزارش تصویری برخی سایتهای خبری از اهدای این سیمرغ ها به عوامل فیلم سرو زیر آب را در ادامه مطلب ببینید:

اختتامیه سی و ششمین جشنواره فیلم فجر شامگاه یکشنبه ۲۲ بهمن ماه در برج میلاد برگزار شد و با انتخاب هیات داوران سیمرغ بلورین بهترین طراحی صحنه عباس بلوندی از فیلم سرو زیر آب رسید. همچنین سیمرغ بلورین بهترین فیلم برداری روی شانه های علیرضا زرین دست فیلمبردار سرو زیر آب آرام گرفت.  سیمرغ زرین بهترین فیلم از نگاه ملی نیز با حضور معاون رئیس جمهور به سید حامد حسینی تهیه کننده سرو زیر آب اهدا شد.

بدین ترتیب سرو زیر آب به عنوان نخستین فیلمی که به شهدای زرتشتی می پردازد سه سیمرغ جشنواره فیلم فجر را کسب کرد.

گفتنی است در این فیلم گروهی از زرتشتیان از جمله دکتر اسفندیار اختیاری، موبد پدرام سروش پور، رامین بامسی،  موبدیار دکتر راشین جهانگیری، بهرام بهمردی، دلنواز جوانمردی، مهربان خادمی، دکتر فرزانه گشتاسب و جمعی از زرتشتیان روستاهای مبارکه و مزرعه کلانتر همکاری داشته اند.

 

مطالب مرتبط با برچسب

گزارش تصویری از سیمرغ هایی که به سرو زیر آب رسیدند
دکتر اسفندیار اختیاری، کسب سه سمیرغ را به کارگردان فیلم سینمایی سرو زیر آب شادباش گفت و برای ساخت این اثر صادقانه و غیرتمندانه سپاسگزاری کرد.
دو سیمرغ بلورین و یک سیمرغ زرین برای سرو زیر آب +تصویر
فیلم سینمایی سرو زیر آب که برای نخستین بار به شهیدان زرتشتی پرداخته است توانست دو سیمرغ بلورین بهترین طراحی صحنه و بهترین فیلمبرداری  و سیمرغ زرین نگاه ملی را به دست بیاورد.
استقبال زرتشتیان کرمان از نمایش فیلم سرو زیر آب+ یادداشت ماندانا طهمورسی زاده در مورد فیلم
زرتشتیان کرمان از نمایش فیلم سرو زیر آب در این شهر استقبال کردند. این فیلم همزمان با سی و ششمین جشنواره فیلم فجر، شامگاه شنبه 21 بهمن در سینما مهتاب کرمان به نمایش در آمد که با استقبا مناسب زرتشتیان روبرو شد:
گزارش و تصاویری از نشست پرسش و پاسخ فیلم سرو زیر آب در یزد
شامگاه آدینه 20 بهمن ماه با حضور گروهی از عوامل فیلم سرو زیر آب، نشست پرسش و پاسخ این فیلم در شهر یزد و پردیس سینمایی تک انجام شد.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها