یکشنبه, ۲۸ امرداد ۱۳۹۷
آخرین خبر با عنوان ، خسرو خسروی، آزاده زرتشتی، مهمان برنامه تلویزیونی فرمول یک در 9 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن زرتشتیان شریف آباد, انجمن ها, فرهنگی  »   گرامیداشت دهه فجر در شریف آباد
823 بازدید
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۲۰
گرامیداشت دهه فجر در شریف آباد

گرامیداشت دهه فجر در شریف آباد

 انجمن زرتشتیان شریف آباد اردکان سالگرد پیروزی انقلاب و دهه فجر را پسین آدینه ۲۰ بهمن ماه گرامی داشت.

این برنامه در تالار کنار آتشکده و شاه ورهرام ایزد شریف آباد با گاتهاخوانی و نیایش موبدیار ماهیار دهموبد آغاز شد. در ادامه حجت الاسلام والمسلمین حاجی اسماعیلی، فرنشین اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اردکان، ضمن تبریک سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، به چندین نکته ازجمله : خلق شدن حضرت آدم ، عدالت ، انسانیت ، ادیان توحیدی و نکات مشترک بین ادیان آسمانی اشاره کرد. سپس خانم سبحان، فرنشین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اردکان، ضمن تبریک دهه مبارک فجر و از زرتشتیان گفت و پیام تبریک هادی مقیمی، فرماندار شهرستان اردکان را خواند. در پایان نیز داریوش کاموسی فرنشین انجمن زرتشتیان شریف آباد گردش ۲۷ ضمن تبریک پیروزی انقلاب یادی از روانشاد موبدیار گشتاسب بلیوانی کرد.


برساد- آرش ترکی شریف آباد

مطالب مرتبط با برچسب

آماده سازی پیرسبز در آستانه روزهای زیارت همگانی
در حالی که روزهای زیارت همگانی پیرسبز از پنجشنبه 24 خورداد ماه آغاز می شود، انجمن زرتشتیان شریف آباد آخرین فعالیتها را برای آماده سازی این زیارتگاه انجام می دهد.
گزارش و تصاویری از فعالیتهای انجام شده در پیرسبز
در حالی که به روزهای زیارت همگانی پیرسبز نزدیک می شویم، انجمن زرتشتیان شریف آباد مشغول آماده سازی این زیارتگاه برای میزبانی از زرتشتیان است.
گرامیداشت سالروز زایش اشوزرتشت در آتشکده شریف آباد
انجمن زرتشتیان شریف آباد، به مناسبت ششم فروردین و سالروز زایش اشوزرتشت اسپنتمان آیین گاهنبارخوانی را در آتشکده این محله زرتشتی نشین اردکان برگزار کرد. تصاویری از این برنامه را در ادامه مطلب ببینید:
گرامیداشت سالروز زایش اشوزرتشت در آتشکده شریف آباد
داریوش کاموسی رییس انجمن زرتشتیان شریف آباد در گفتگو با برساد با اشاره به گفتگوی مدیر پایگاه میراث فرهنگی شهرستان اردکان با خبرگزاری کار ایران(ایلنا) که به فعالیت معدن کاران در کوه های مسیر زیارتگاه های پیر هریشت و پیرسبز خبر داده بود، تاکید کرد این موضوع هیچگونه موضوعیتی با محوطه و محدوده قانونی و ثبتی این دو زیارتگاه ندارد و از آماده سازی این زیارتگاه ها برای زیارت کنندگان نوروزی خبر داد.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها