دوشنبه, ۲۸ آبان ۱۳۹۷
آخرین خبر با عنوان ، پنجمین گردهمایی جوانان زرتشتی برگزار می شود در 5 ساعت قبل منتشر شده است .
»   تصاویر, فرهنگی, هنری  »   گزارش تصویری از نمایش فیلم سرو زیر آب در یزد
1,584 بازدید
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۱۵:۵۳
گزارش تصویری از نمایش فیلم سرو زیر آب در یزد

گزارش تصویری از نمایش فیلم سرو زیر آب در یزد

نمایش “فیلم سرو زیر آب” با حضور عوامل این فیلم شامگاه آدینه ۲۰ بهمن ماه در پردیس سینمایی تک و با حضور پر شمار زرتشتیان به نمایش در آمد.

گزارش تصویری از این فیلم را در ادامه مطلب ببینید:

دومین نمایش “فیلم سرو زیر آب” شامگاه آدینه ۲۰ بهمن ماه در قالب بخش استانهای سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در پردیس سینمایی تک یزد به نمایش در آمد. در این اکران محمد علی باشه آهنگر، کارگردان، سید حامد حسینی، تهیه کننده، مهتاب نصیرپور، سیاوش چراغی پور و حسین باشه آهنگر، سه تن از بازیگران فیلم حضور داشتند.

همچنین دکتر اسفندیار اختیاری، نماینده زرتشتیان در مجلس شورای اسلامی، گروهی از موبدان، هموندان و روسای انجمنهای زرتشتیان یزد و تعدادپرشماری از زرتشتیان حضور داشتند.

گفتنی است “سرو زیر آب” نخستین فیلم سینمایی است که به شهدای زرتشتی می پردازد و در بخش سودای سیمرغ سی و ششمین جشنواره فیلم فجر به نمایش در آمد.


گفتنی است پس از پایان نمایش فیلم نیز نشست پرسش و پاسخ برگزار شد که تصاویر ان به زودی در این تارنما منتشر خواهد شد.

برساد-مهربان افسرکشمیری

مطالب مرتبط با برچسب

گزارش تصویری از نمایش فیلم سرو زیر آب در یزد
دکتر اسفندیار اختیاری، کسب سه سمیرغ را به کارگردان فیلم سینمایی سرو زیر آب شادباش گفت و برای ساخت این اثر صادقانه و غیرتمندانه سپاسگزاری کرد.
گزارش تصویری از سیمرغ هایی که به سرو زیر آب رسیدند
اختتامیه سی و ششمین جشنواره فیلم فجر همراه بود با پرواز سیمرغ ها و در این میان سه سیمرغ به فیلم سرو زیر آب رسید. بهترین طراحی صحنه، بهترین فیلم برداری و بهترین فیلم از نگاه ملی. گزارش تصویری برخی سایتهای خبری از اهدای این سیمرغ ها به عوامل فیلم سرو زیر آب را در ادامه مطلب ببینید:
دو سیمرغ بلورین و یک سیمرغ زرین برای سرو زیر آب +تصویر
فیلم سینمایی سرو زیر آب که برای نخستین بار به شهیدان زرتشتی پرداخته است توانست دو سیمرغ بلورین بهترین طراحی صحنه و بهترین فیلمبرداری  و سیمرغ زرین نگاه ملی را به دست بیاورد.
استقبال زرتشتیان کرمان از نمایش فیلم سرو زیر آب+ یادداشت ماندانا طهمورسی زاده در مورد فیلم
زرتشتیان کرمان از نمایش فیلم سرو زیر آب در این شهر استقبال کردند. این فیلم همزمان با سی و ششمین جشنواره فیلم فجر، شامگاه شنبه 21 بهمن در سینما مهتاب کرمان به نمایش در آمد که با استقبا مناسب زرتشتیان روبرو شد:

2 دیدگاه برای گزارش تصویری از نمایش فیلم سرو زیر آب در یزد

 1. یاسمن
  0

  تشکر میکنم از تمام کسانیکه در ساخت این فیلم زحمت کشیدن ولی پیشنهادم اینست که در ساخت این فیلمها بهتر است از تعدادی بازیگر زرتشتی استفاده میشد

 2. ناشناس
  0

  ما هم میخواهیم ببینیم

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

 • آخرین خبرها