یکشنبه, ۲۹ مهر ۱۳۹۷
آخرین خبر با عنوان ، نشست دوره شاد و گفتگوی آبان ماه برگزار می شود در 6 ساعت قبل منتشر شده است .
»   ادبی, انجمن ها, پردیس علم و فناوری, فرهنگی  »   نشست پایانی دوره تحلیل قصه برگزار شد
674 بازدید
۱۷ دی ۱۳۹۶ , ساعت ۲۰:۵۴
نشست پایانی دوره تحلیل قصه برگزار شد

نشست پایانی دوره تحلیل قصه برگزار شد

جلسهٔ پایانی دورهٔ تحلیل قصه و اهدای گواهینامه رسمی ایکوم و پردیس علم و فناوری برگزار شد.

این برنامه روز یکشنبه ۱۰ دیماه در سالن پردیس علم و فناوری و با حضور دکتر اسفندیار اختیاری؛ ریاست پردیس علم و فناوری ، دکتر محیط طباطبایی؛ ریاست ایکوم( کمیته ملی موزه های ایران) و خانم لیلا کفاش زاده استاد و مدرس دوره مقدماتی تحلیل قصه برپا شد و گواهینامه رسمی به شرکت کنندگان اهدا گردید.

گفتنی است نخستین دوره تحلیل قصه با حضور ۱۸ نفر از علاقمندان و متخصصان حوزه های مرتبط با قصه و زیر نظر خانم کفاش زاده؛ مدیر حوزه کودک و نوجوان پژوهشگاه میراث فرهنگی، از آبانماه ۹۶ در مرکز نوآوری پردیس علم و فناوری آغاز و پس از ۸ جلسه به اتمام رسید.

در جلسه پایانی شرکت کنندگان این دوره به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و بر لزوم گسترش فرهنگ قصه گویی و داستان خوانی و استفاده از این الگو برای بهبود روند زندگی افراد بخصوص کودکان و نوجوانان تاکید شد.

مطالب مرتبط با برچسب

گزارش تصویری از پایان دوره مدیریت پروژه با حضور عضو شورای شهر تهران
نشست پایان دوره مدیریت پروژه با حضور دکتر مجید فراهانی عضو شورای شهر تهران و دکتر اسفندیار اختیاری، نماینده ایرانیان زرتشتی، در پردیس علم و فناوری برگزار شد.
سمینار “اندازه ها در علم و صنعت و قانون چه نقشی دارند” برگزار شد
سمینار "اندازه ها در علم و صنعت چه نقشی دارند" ادینه 8تیرماه در پردیس علم و فن آوری با سخنرانی مهندس نوذر ایرانی برگزار شد.
پایان دوره مدیریت پروژه و سخنرانی عضو شورای شهر تهران در پردیس علم و فناوری
روز آدینه 15 تیر ماه در حالی به شرکت کنندگانی که دوره مدیریت پروژه را در پردیس علم و فناوری به پایان رسانده اند گواهینامه اعطا می شود که دکتر مجید فراهانی عضو شورای شهر تهران نیز در پردیس علم و فناوری حاضر خواهد شد و در مورد اهمیت پروژه در تهران و جهان سخن خواهد گفت.
بررسی نقش اندازه در علم، صنعت و قانون در برنامه دانش و دانشوری
در راستای سلسله سخنرانی های دانش و دانشوری، آدینه 8 تیر ماه مهندس نوذر ایرانی از نقش انداه ها در علم، صنعت و قانون خواهد گفت.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها