یکشنبه, ۲۹ مهر ۱۳۹۷
آخرین خبر با عنوان ، نشست دوره شاد و گفتگوی آبان ماه برگزار می شود در 5 ساعت قبل منتشر شده است .
»   نماینده زرتشتیان  »   با حضور نماینده ایرانیان زرتشتی جشن پایان دوره خلبانی برگزار شد
958 بازدید
۲۳ آذر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۷:۳۶
با حضور نماینده ایرانیان زرتشتی جشن پایان دوره خلبانی برگزار شد

با حضور نماینده ایرانیان زرتشتی جشن پایان دوره خلبانی برگزار شد

دکتر اسفندیار اختیاری، نماینده ایرانیان زرتشتی که دارای مدرک خلبانی نیز می باشد در جشن پایان دوره دانش آموختگان خلبانی از لزوم توجه ویژه به هوانوردی عمومی سخن گفت.

رئیس کمیته پژوهش و فناوری مجلس تاکید کرد: با افزایش هوانوردی عمومی، آسایش، امداد، نجات و دیگر خدمات هوایی با هزینه پایین و کیفیت مناسب در اختیار ایرانیان قرار می گیرد.

جشن پایان دوره دانش آموختگان خلبانی که روز چهارشنبه۲۲ آذرماه در فرودگاه افلاک آسیا برگزار شد، دو میهمان ویژه داشت، دکتر اسفندیار اختیاری نماینده ابرانیان زرتشتی و تنها خلبان نماینده مجلس و دکتر کاتب نماینده گرمسار و عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی.

در این مراسم، دکتر اختیاری، هوانوردی و صنایع وابسته به آن را زیر مجموعه اقتصاد دانش بنیان دانست که در بودجه سالهای گذشته و بخصوص لایحه بودجه سال ۹۷ به آن توجه ویژه شده است.

رییس فراکسیون هوانوردی و هوا فضای مجلس ادامه داد، تاریخ باشگاه های هوانوردی ایران، به بیش از هفتاد سال قبل برمی گردد، زمانی که در کشورهای همجوار ایران، نشانی از آن وجود نداشته است. نماینده ایرانیان زرتشتی با برشمردن ویژگی های هوانوردی تاکید کرد، چناچه ما امبولانس هوایی درست و مناسب داشته باشیم، اگر تعداد کادرهای امداد و نجات هوایی به ویژه در مواقع بحرانی همچون وقوع زلزله بیشتر از این باشد. می توانیم آسایش بیشتری را به ایرانیان تقدیم کنیم.

در این مراسم دکتر کاتب نیز بر لزوم گسترش هوانوردی عمومی تاکید کرد و از دانش آموختگان خلبانی با اهدای یادبود و گواهینامه تقدیر شد.

برساد-کامبیز استادمهری

مطالب مرتبط با برچسب

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها