شنبه, ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
»   ورزشی  »   برای دومین سال پیاپی کاپ اخلاق به نونهالان آترین رسید+تصویر
324 بازدید
۱۶ آذر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۷:۳۷
برای دومین سال پیاپی کاپ اخلاق به نونهالان آترین رسید+تصویر

برای دومین سال پیاپی کاپ اخلاق به نونهالان آترین رسید+تصویر

در دومین سال متوالی کاپ اخلاق لیک دسته اول نونهالان باشگاه های شمال شرق تهران به آترین رسید و این باشگاه یابود برترین باشگاه ها را دریافت کرد.

روز چهارشنبه ۱۵ آذرماه مراسم اختتامیه مسابقات دستجات مختلف لیگ شمال شرق تهران برگزار شد.  در این برنامه که با حضور بیش از ۱۵۰ تیم انجام شد، تیم های برتر همه رده های سنی معرفی و توسط مقامات هیئت فوتبال شمال شرق تهران مورد تقدیر قرار گرفتند.

دستاورد تیم های فوتبال باشگاه ورزشی آترین در این مراسم دریافت کاپ اخلاق لیگ دسته اول نونهالان باشگاه های شمال شرق تهران برای  دومین بار پیاپی و همچنین یادبود برترین باشگاه‌ها در این حوزه در پایان دومین سال حضور پرافتخار خویش بود .

مجموعه ورزشی آبفا(هنگام) میزبان این مراسم یود. که با حضور جمع کثیری از علاقه مندان و ورزشکاران و خانواده های آنان و همچنین تعدادی از چهره های سرشناس ورزشی و هنری همچون صفر کشکولی ، مهدی اربابی ، فرشاد پیوس ، ضیاء عربشاهی ، علی دوستی مهر ، زرین کمر و … برگزار گردید با برنامه های شاد و متفاوت آغاز و با رژه تیم های منتخب و اهدای جوایز به برگزیدگان به پایان رسید .

گفتنی است افلاتون بهرامی، مدیر عامل باشگاه ورزشی آترین این موفقیت را مرهون زحمات یکایک اعضای کادر فنی ، تلاش و جدیت بازیکنان و همچنین همت و همراهی خانواده های گرامی کل باشگاه عنوان کرد.

مطالب مرتبط با برچسب

آترین در هفته هفتم لیگ دسته دوم تهران به تساوی رضایت داد
تیم آترین در دیدار معوقه از هفته هفتم لیگ دسته دوم بزرگسالان باشگاه های تهران به نتیجه تساوی 2 بر 2 مقابل تخصص پلیمر دست یافت.
شیرین فراز مقابل آترین حاضر نشد + نتایج بازیهای دوستانه و برنامه هفته یازدهم
در هفته دهم لیگ دسته دوم باشگاه های تهران تیم آترین می بایست به مصاف شیرین فراز می رفت اما کادر فنی تیم شیرین فراز در این مسابقه حاضر نشد و بازی برگزار نشد.
تیم آترین در هفته ششم لیگ دسته دوم فوتبال تهران به میدان رفت
تیم بزرگسالان باشگاه ورزشی آترین در هفته ششم مسابقات لیگ دسته دوم باشگاه های تهران به میدان رفت.
آترین در هفته پنجم لیگ دسته دوم فوتبال تهران به میدان رفت
تیم آترین در هفته پنجم لیگ دسته دوم باشگاه های تهران در مقابل تیم تیرانداز قرار گرفت و در نهایت بازی را با نتیجه 2 بر 1 واگذار کرد.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها