یکشنبه, ۲۹ مهر ۱۳۹۷
آخرین خبر با عنوان ، نشست دوره شاد و گفتگوی آبان ماه برگزار می شود در 5 ساعت قبل منتشر شده است .
»   فرهنگی  »   کمک زرتشتیان کرمان به زلزله زدگان کرمانشاه
613 بازدید
۱۵ آذر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۵:۲۵
کمک زرتشتیان کرمان به زلزله زدگان کرمانشاه

کمک زرتشتیان کرمان به زلزله زدگان کرمانشاه

پوریا نوشادی، جوان زرتشتی کرمانی، کمک گروهی از زرتشتیان این شهر به زلزله زدگان کرمانشاه را جمع آوری کرد.

با وقوع زلزله در غرب کشور به ویژه استان کرمانشاه، گروه های مردمی زیادی شروع به جمع آوری کمک به زلزله زدگان کردند در شهر کرمان نیز یکی از پویش هایی که برای کمک به زلزله زدگان تشکیل شد با عنوان کرمانشاه را دریابیم بود که با تلاش جواد مظفری شکل گرفت و در شبکه های اجتماعی به تشویق مردم برای یاری رساندن به مردم زلزله زده پرداخت. پوریا نوشادی جوان زرتشتی کرمانی نیز در این پویش حضور داشت و توانست کمکهای همکیشان کرمانی را جمع آوری کرد.

سپس با توجه به هماهنگی های انجام شده با مناطق زلزله زده وسایل گرمایشی، بهداشتی و اسباب بازی و… خرید و جمع آوری شد و در نهایت کمکها در قالب یک کامیون، یک وانت نیسان و یک وانت مزدا به مناطق زلزله زده برده شد.

این کمکها به مناطق ثلاث باباجانی و روستاهای اطراف آن و روستای ازگله که کانون زلزله بوده رسانده شد و در یک روز کامل بین مردم توزیع شد.

گفتنی است به گفته اعضای این گروه پخش اسباب بازی میان کودکان زلزله زده تاثیر بسیار زیادی در روحیه این کودکان داشته است.

مطالب مرتبط با برچسب

گزارش تصویری از جشن سده در کرمان
آیین جشن  سده روز یکشنبه دهم بهمن ماه در محل باغچه بوداق آباد کرمان برگزار شد. این مراسم امسال با توجه به شرایط جوی نامناسب(بارندگی و باد شدید) به صورت ساده و همراه با اوستاخوانی و آتش افروزی موبدان برگزار شد:
گزارش تصویری از گاهنبار زرتشت در کرمان
آیین گاهنبار زرتشت در روز درگذشت اشوزرتشت اسپنتمان در آتشکده کرمان برگزار شد.تصاویری از این مراسم را در ادامه مطلب ببینید:
روز نخست سومین دوره مسابقات تخته نرد یادواره روانشاد ایران بانو خوبیاری برگزار شد
نخستین روز سومین دوره مسابقات تخته نرد یادواره روانشاد ایران بانو خوبیاری، روز آدینه هفتم آبان ماه در باشگاه اردشیر همتی کرمان برگزار شد:

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها