شنبه, ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
»   انجمن ها, تصاویر, عمرانی, کانون دانشجویان زرتشتی, مراسم ها, همایش علمی  »   گزارش تصویری از مسابقه دانشمند کوچک
648 بازدید
۱۱ آذر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۹:۴۷
گزارش تصویری از مسابقه دانشمند کوچک

گزارش تصویری از مسابقه دانشمند کوچک

مسابقه دانشمند کوچک آدینه دهم آذر با حضور حدود ۸۰ دانش آموز زرتشتی در تالار لعل نوذر جمشیدیان کانون دانشجویان زرتشتی برگزار شد.

در این برنامه که از حدود ساعت ۹ صبح شروع شد، نخست دانش آموزان در گروههای چند نفره تقسیم شدند و با همراهی یکی از هموندان کانون دانشجویان به عنوان سرپرست تیم، کار خود را آغاز کردند.
مسابقه دانشمند کوچک ۳ مرحله ای بود و تیم ها نخست موظف بودند تا روزنامه دیواری تهیه کنند و سپس با تحویل آن دستور تهیه فینگرفود دریافت کنند و آنرا بسازند. در نهایت نیز یک کیت الکترونیکی را بسازند. گروه های شرکت کننده با تکمیل هر مرحله امتیازی دریافت می کردند که معادل پول بود و می توانستند وسایل مورد نیاز را برای مرحله بعد خریداری کنند. در نهایت گروهی که بیشترین پول را پس انداز کرده بود برنده مسابقه لقب می گرفت:

برساد-کامبیز رستمی

مطالب مرتبط با برچسب

گزارش تصویری از مسابقه دانشمند کوچک
دو روز مانده به پایان هیات مدیره گردش 24 کانون دانشجویان زرتشتی گروهی از هموندان این نهاد جوان زرتشتی در یکصد و پنجمین نشست هفتگی انجمن زرتشتیان تهران حاضر شدند و سخنان خود را در قالب تشکر و گلایه مطرح کردند.
آرین یگانگی دبیر جدید کانون دانشجویان زرتشتی
انتخابات داخلی گردش 25 هیات مدیره کانون دانشجویان زرتشتی پنجشنبه سوم اسفند برگزار شد و دبیر جدید کانون و دیگر اعضای هیات رئیسه مشخش شدند.
آرین یگانگی دبیر جدید کانون دانشجویان زرتشتی
ساعتی پیش انتخابات گردش 25 هیات مدیره کانون دانشجویان زرتشتی برگزار شد و با رای هموندان کانون، اعضای جدید هیات مدیره انتخاب شدند.
گزارش تصویری از روز دوم همایش علمی زرتشتیان
کانون دانشجویان زرتشتی دومین روز از چهارهمین همایش علمی زرتشتیان را در پردیس علم و فناوری برگزار کرد. گزارش تصویری از این برنامه که آدینه 27 بهمن ماه انجام شد را در ادامه مطلب ببینید:

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها