شنبه, ۲۵ آذر ۱۳۹۶
آخرین خبر با عنوان ، گزارش و تصاویری از هفته پایانی سیزدهمین دوره جام رستم در 34 دقیقه قبل منتشر شده است .
»   انجمن ها, تصاویر, عمرانی, کانون دانشجویان زرتشتی, مراسم ها, همایش علمی  »   گزارش تصویری از مسابقه دانشمند کوچک
522 بازدید
۱۱ آذر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۹:۴۷
گزارش تصویری از مسابقه دانشمند کوچک

گزارش تصویری از مسابقه دانشمند کوچک

مسابقه دانشمند کوچک آدینه دهم آذر با حضور حدود ۸۰ دانش آموز زرتشتی در تالار لعل نوذر جمشیدیان کانون دانشجویان زرتشتی برگزار شد.

در این برنامه که از حدود ساعت ۹ صبح شروع شد، نخست دانش آموزان در گروههای چند نفره تقسیم شدند و با همراهی یکی از هموندان کانون دانشجویان به عنوان سرپرست تیم، کار خود را آغاز کردند.
مسابقه دانشمند کوچک ۳ مرحله ای بود و تیم ها نخست موظف بودند تا روزنامه دیواری تهیه کنند و سپس با تحویل آن دستور تهیه فینگرفود دریافت کنند و آنرا بسازند. در نهایت نیز یک کیت الکترونیکی را بسازند. گروه های شرکت کننده با تکمیل هر مرحله امتیازی دریافت می کردند که معادل پول بود و می توانستند وسایل مورد نیاز را برای مرحله بعد خریداری کنند. در نهایت گروهی که بیشترین پول را پس انداز کرده بود برنده مسابقه لقب می گرفت:

برساد-کامبیز رستمی

مطالب مرتبط با برچسب

گزارش تصویری از مسابقه دانشمند کوچک
هجدهمین جشنواره موسیقی زرتشتیان روزهای 16 و 17 آذر ماه به همت کانون دانشجویان زرتشتی برگزار شد. در دو روز برگزاری جشنواره که برای نخستین بار در پردیس تئاتر شهرزاد انجام شد. 7 تک نوازی و 6 دو نوازی یا گروه نوازی اجرا شد. دو گروه نیز در بخش جنبی حضور داشتند.
گزارش تصویری از روز دوم هجدهمین جشنواره موسیقی زرتشتیان
هجدهمین جشنواره موسیقی زرتشتیان روز آدینه 17 آذر ماه نیز پیگیری شد. این جشنواره به همت کانون دانشجویان زرتشتی در پردیس تئاتر شهرزاد برگزار شد و در پایان برترینهای جشنواره توسط هیات داوران معرفی شدند. گزارش ...
گزارش تصویری از روز نخست هجدهمین جشنواره موسیقی زرتشتیان
هجدهمین جشنواره موسیقی زرتشتیان روز پنجشنبه ۱۶ آذر ماه در پردیس تاتر شهرزاد برگزار شد. گزارش تصویری از این برنامه که به همت هموندان کانون دانشجویان زرتشتی برپا شد را در ادامه مطلب ببینید:
گزارش تصویری از روز نخست هجدهمین جشنواره موسیقی زرتشتیان
کانون دانشجویان زرتشتی فراخوان بخش ارائه و نوشتار چهاردهمین همایش علمی زرتشتیان را منتشر کرده است و از آغاز نام نویسی این بخش خبر داده است.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها