پنجشنبه, ۲۶ مهر ۱۳۹۷
آخرین خبر با عنوان ، سخنرانی نماینده ایرانیان زرتشتی در ژنو در 22 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن زرتشتیان تهران, انجمن ها  »   گزارشی از نود و سومین نشست گردش 43 انجمن زرتشتیان تهران
401 بازدید
۳۰ آبان ۱۳۹۶ , ساعت ۱۸:۰۹
گزارشی از نود و سومین نشست گردش ۴۳ انجمن زرتشتیان تهران

گزارشی از نود و سومین نشست گردش ۴۳ انجمن زرتشتیان تهران

شامگاه دوشنبه ۲۹ ابان ماه نود و سومین نشست گردش ۴۳ انجمن زرتشتیان تهران برگزار شد در این نشست مصوبات کمیسیون های مالی، فرهنگی، روابط عمومی، موقوفات، ساختمان و خدمات مطرح شد و دستور جلسه مجمع همگانی انجمن مشخص شد.

نخستین کمیسیونی که مصوبات خود را مطرح کرد و به تصویب هموندان رساند، مالی بود که ۱۵ مصوبه داشت شامل مواردی همچون خرید اقلام دارویی برای درمانگاه یگانگی، پرداخت آگهی مجمع عمومی انجمن، گزارش کارکرد پزشک شیف عصر درمانگاه یگانگی، خرید یک عدد کهنه شور، خرید لرک مراسم صدسالگی آدریان بزرگ، خرید آهک برای قنات قصر فیروزه، رنگ آمیزی درمانگاه یگانگی، و… البته ۱۴ مورد از این ۱۵ مصوبه پیش از این و در قالب مصوبه های کمیسیون های دیگر انجمن به تصویب هیات مدیره رسیده بود و تنها پرداخت هزینه چاپ آگهی مجمع عمومی انجمن به عنوان مصوبه جدید مطرح شد.

کمیسیون فرهنگی ۴ مصوبه داشت، صورت هزینه مهر ماه کتابخانه یگانگی، هزینه تهیه روپوش یکسان و اخذ کارت بهداشت و شرکت در کلاسها برای مربیان مهدکودک پرورش، کارکرد دبیر دینی دبیرستان گشتاسب، افزایش حق الزحمه مسئول آدریان بزرگ.

همچنین درخواست  برگزاری مسابقه فوتبال رفت و برگشت به مناسبت جشن های ماهیانه بین تیم منتخب و تیم فارغ التحصیلان دبیرستان دکتر محمود افشار مطرح شد و از سایتهای خبری زرتشتی خواسته شد با توجه به اینکه جشن صدمین سالگرد تاسیس آدریان ویژه زرتشتیان است برای این برنامه از عکاس و خبرنگار همکیش بهره ببرند.

کمیسیون روابط عمومی برای شارژ پیامک و تمدید هاست و دامین تارنمای انجمن مبلغ ۵۰۰ هزار تومان را تصویب کرد و همچنین یک مصوبه در زمینه مددکاری داشت.

کمیسیون موقوفات یک مورد افزایش اجاره و یک مورد عدم افزایش اجاره را به تصویب رساند، تخلیه مغازه ساندویچی روبروی پارک دانشجو در پایان ماه آبان  مصوبه بعدی بود و برای انجام کارهای دریافت سند مغازه روانشاد بهمن جوانمردی نیز مبلغ ۵ میلیون تومان درخواست شد.

کمیسیون موقوفات دو گزارش نیز ارائه نمود، نخست از نامه شرکت علم اندیشان عمران کویر برای بهسازی نمای برج ساعت مارکار یزد با پوشش کاهگل ضدآب با همکاری شهرداری یزد خبر داد که قرار شد مورد بررسی دقیق قرار گیرد. گزارش دوم نیز در مورد زمین جوانمردی بود که هر چه سریعتر باید تکلیف آن مشخص شود.

کمیسیون ساختمان درخواست مبلغ ۵میلیون و پانصد هزار تومان برای تعمیر سرویس و حمام طبقه همکف ساختمان فریدونی را مطرح و تصویب کرد.

کمیسیون خدمات در نخستین مصوبه خود درخواست استفاده رایگان از زمین بسکتبال مارکار تهرانپارس را مطرح کرد که در روزهای یکشنبه، چهارشنبه و جمعه از ساعت ۱۷ تا ۲۱ در اختیار تیم بسکتبال نواندیشان قرار گیرد.  در مورد بازدید از پذیرشگاه پارسایی نیز گزارشی ارائه شد و قرار شد تا اقلام مازاد پذیرشگاه که لیست شده است به فروش برسد و همچنین برای نظافت باغ پذیرشگاه یک روز در ماه یک کارگر به کار گرفته شود. گزارش بازدید انجام شده از خوابگاه پسران نیز ارائه شد و همچنین برای بهسازی سمت داخل بخشی از دیوارهای باغ اسون مبلغ ۴۰ میلیون ریال به تصویب رسید. آیین نامه گروه های هنری فعال در تالار خسروی نیز به تصویب هیات مدیره رسید و قرار شد برای ۶ ماه به صورت آزمایشی اجرا شود.

پس از مصوبات کمیسیون های انجمن، دستور جلسه مجمع همگانی عادی انجمن زرتشتیان تهران که نوبت دوم آن روز آدینه ۱۰ آذر ماه به صورت فوق العاده برگزار می شود به صورت زیر تصویب شد:

  1. تعیین محل مصرف درامد ناشی از فروش زمین واقع در بلوار صدوقی یزد(اهرستان) با توجه به مصوبه فروش مجمع عمومی مورخ ۵ اسفند ۱۳۸۴ به شرح زیر

الف ۵۰ درصد درامد در اختیار انجمن زرتشتیان اهرستان قرار بگیرد تا به شرح موارد مطروحه در نامه شماره ۸۸۳ / ۹۵ مورخ ۲۱ مهر ۱۳۹۶ آن انجمن صرف انجام امور الحاقی گردد.

ب ۲۵درصد درامد صرف هزینه های قانونی، اداری و یا ساختمانی لازم به منظور تفکیک مالیکت و بهره برداری از مجموعه زمینها و املاک عام المنفعه ای شود که توسط انجمن زرتشتیان ایرانی بمبئی و انجمن اکابر پارسیان هند  در استان یزد خریداری و یا احداث شده است و به موجب وکالت خود ایشان در اختیار انجمن زرتشتیان تهران است.

ج ۲۵درصد از درآمد صرف ساخت و تکمیل دو ساختمان در حال اجرا و نیمه کاره انجمن زرتشتیان تهران(ساختمان خرمن گیو و ساختمان کیخسروی) گردد.

  1. فروش خانه واقع در خیابان ابوریحان(خانه روانشاد بهرام کیانی پور) و خرید واحد مسکونی جایگزین به منظور امکان سکونت و نامگذاری به نام آن روانشاد( عمل به نیت نامه) حداکثر ظرف مدت سه ماه پس از فروش

مطالب مرتبط با برچسب

گزارشی از نود و سومین نشست گردش ۴۳ انجمن زرتشتیان تهران
انجمن های زرتشتیان تهران فراخوان هایی را برای دعوت به همکاری در درمانگاه یگانگی و سالن پذیرایی مارکار تهرانپارس منتشر کرده است.
گزارش تصویری از جشن مهرگان کودکان
کودکان دبستانها و مهدکودک های تهران و خانه فرهنگ و هنر زرتشتیان با هماهنگی انجمن زرتشتیان تهران جشن مهرگان را برگزار کردند.
گزارش تصویری از جشن مهرگان در تهران
انجمن زرتشتیان تهران در روز مهر ایزد و مهر ماه جشن مهرگان را در همایشگاه مارکار تهرانپارس برگزار کرد.
انجمن زرتشتیان تهران، مهرگان را جشن می گیرد
انجمن زرتشتیان تهران به مناسبت جشن مهرگان، دو جشن برگزار می کند.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها