یکشنبه, ۲۹ مهر ۱۳۹۷
آخرین خبر با عنوان ، نشست دوره شاد و گفتگوی آبان ماه برگزار می شود در 6 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن ها, کانون دانشجویان زرتشتی, هنری  »   آغاز بلیت فروشی جشنواره موسیقی از اول آذر
520 بازدید
۲۹ آبان ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۴۲
آغاز بلیت فروشی جشنواره موسیقی از اول آذر

آغاز بلیت فروشی جشنواره موسیقی از اول آذر

کانون دانشجویان زرتشتی از آغاز بلیت فروشی هجدهمین جشنواره موسیقی زرتشتیان خبر داده است.

این جشنواره روزهای ۱۶ و ۱۷ آذر ماه در پردیس تئاتر شهرزاد برگزار می شود و همکیشان علاقه مند برای تهیه بلیت می توانند از اول تا سوم آذر ماه به صورت حضوری از ساعت ۵ تا ۹ شب به کانون دانشجویان زرتشتی مراجعه کنند و یا از طریق سایت جشنواره موسیقی به آدرس http://jashnvaremoosighi.kdz.ir/ اینترنتی بلیت ها را خریداری نمایند.

حدود ۲۷۰ بلیت برای هر شب فروخته می شود که ۴ ردیف اول آن به عنوان بلیت های ویژه با قیمت ۳۵ هزار تومان و بقیه بلیت ها  ۲۸ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

گفتنی است برنامه های دو شب جشنواره موسیقی یکسان نیستند.

مطالب مرتبط با برچسب

آغاز بلیت فروشی جشنواره موسیقی از اول آذر
هجدهمین جشنواره موسیقی زرتشتیان روزهای 16 و 17 آذر ماه به همت کانون دانشجویان زرتشتی برگزار شد. در دو روز برگزاری جشنواره که برای نخستین بار در پردیس تئاتر شهرزاد انجام شد. 7 تک نوازی و 6 دو نوازی یا گروه نوازی اجرا شد. دو گروه نیز در بخش جنبی حضور داشتند.
گزارش تصویری از روز دوم هجدهمین جشنواره موسیقی زرتشتیان
هجدهمین جشنواره موسیقی زرتشتیان روز آدینه 17 آذر ماه نیز پیگیری شد. این جشنواره به همت کانون دانشجویان زرتشتی در پردیس تئاتر شهرزاد برگزار شد و در پایان برترینهای جشنواره توسط هیات داوران معرفی شدند. گزارش ...
گزارش تصویری از روز دوم هجدهمین جشنواره موسیقی زرتشتیان
ساعتی پیش و در پایان دومین روز هجدهمین جشنواره موسیقی زرتشتیان و گروه های موسیقی و تک نوازی های برتر از سوی هیات داوران معرفی شدند.
گزارش تصویری از روز نخست هجدهمین جشنواره موسیقی زرتشتیان
هجدهمین جشنواره موسیقی زرتشتیان روز پنجشنبه ۱۶ آذر ماه در پردیس تاتر شهرزاد برگزار شد. گزارش تصویری از این برنامه که به همت هموندان کانون دانشجویان زرتشتی برپا شد را در ادامه مطلب ببینید:

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها