دوشنبه, ۲۵ تیر ۱۳۹۷
آخرین خبر با عنوان ، تصاویری از دوازدهمین دوره اردوی کنکوریها در 1 روز قبل منتشر شده است .
»   انجمن زرتشتیان تهران, انجمن ها  »   گزارشی از نود و دومین نشست گردش 43 انجمن زرتشتیان تهران
310 بازدید
۲۹ آبان ۱۳۹۶ , ساعت ۰:۲۷
گزارشی از نود و دومین نشست گردش ۴۳ انجمن زرتشتیان تهران

گزارشی از نود و دومین نشست گردش ۴۳ انجمن زرتشتیان تهران

نود و دومین نشست هفتگی گردش ۴۳ انجمن زرتشتیان تهران، شامگاه دوشنبه ۲۲ آبان ماه برگزار شد. در این نشست کمیسیون های فرهنگی، خدمات و ساختمان مصوبه های خود را مطرح کردند و گزارشی از بیست و هشتمین گردهمایی انجمنها و نهادهای زرتشتی ارائه شد.

در ابتدا کمیسیون فرهنگی دو گزارش ارائه داد. در مورد جشن صد سالگی آدریان تهران که با همکاری انجمن موبدان تهران روز آدینه سوم آذر ماه و از ساعت ۸ تا ۱۱ برگزار می شود برنامه ها بدین ترتیب خواهد بود:

روز شامل نیایش خوانی موبدان در یشتخانه آدریان تهران و اجرای گهنبارخوانی و سخنرانی ریاست انجمن زرتشتیان تهران، ریاست انجمن موبدان و نماینده محترم زرتشتیان و شاهنامه خوانی و موسیقی سنتی در تالار ایرج و پذیرایی چای و شیرینی و لرک خواهد بود.

در گزارش دوم این کمیسیون خبر داد که با وجود پیگیری و نامه نگاریهای مکرر انجمن مبنی بر وضعیت نامطلوب در ورودی آتشکده تهران و امکان درآمدن آن از چهارچوب به دلیل تردد زیاد و وزن بالای در و مشکلات چارچوب آن به دلیل خوردگی توسط حشرات و بازدید از طرف مراکز متعدد میراث فرهنگی از این بنا و در ورودی آن و به تاخیر افتادن نتیجه و پاسخ مشخص از سوی آن سازمان محترم، به دلیل وخامت وضعیت در و احتمال افتادن و آسیب رسانی آن، از کمیسیون ساختمان طی نامه نگاری داخلی خواسته شده تا هر چه سریعتر اقدامات لازم برای بهبود استحکام در و رفع خطرات احتمالی آن انجام بدهند.

 

مصوبات کمیسیون خدمات نیز عبارت بودند از: تمدید بیمه آمبولانس جدید قصر فیروزه، کارکرد مسئول فنی شیفت عصر درمانگاه یگانگی در ماه مهر ۹۶، متمم مصوبه شارژ کپسول های آتش نشانی، متمم مصوبه خرید کپسول های هالوژن برای کتابخانه مارکار، تامین بودجه برای باغ اسون جهت انجام کارهای مورد نیاز و خرید آبگرمکن زمینی برای خوابگاه دختران.

در ادامه صحبتهای زیادی در مورد آیین نامه گروه های نور و صدا و گروه های هنری تالار خسروی بین هموندان انجمن انجام شد

 

کمیسیون ساختمان نیز مصوبه ی خرید آهک برای قنات باغ شهدا داشت.

 

در ادامه درخواست انجمن زرتشتیان یزد مطرح شد مبنی بر برگزاری یک نشست هم اندیشی به منظور بررسی زمینهای مارکار یزد که وکالت آن در اختیار انجمن تهران است، این پیشنهاد در انتهای بیست و هشتمین گردهمایی انجمنها مطرح شده بود با این هدف که اداره زمینها به انجمن یزد واگذار شود به این دلیل که این زمینها برای استفاده مردم یزد وقف شده است.

 

همچنین درخواست انجمن زرتشتیان اله آباد برای بازپس گیری مدرسه گودرزی اله آباد مطرح شد که در اختیار آموزش و پرورش است.

گزارش دیگری که در این نشست ارائه شد در مورد برگزاری جلسه با دکتر یاسینی بود که بیمارستان بهمن را در اختیار دارد تا قرارداد اجازه هر چه زودتر با انجمن زرتشتیان تهران برای استفاده از این مرکز منعقد شود.

 

همچنین گزارشی از بیست و هشتمین گردهمایی انجمنها و نهادهای زرتشتی در این جلسه ارائه شد.

 

گفتگو در مورد دو طرح پیشنهادی «بهبود فرآیند تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری در انجمن» و «طرح جامع مدیریت اجرایی انجمن» بخش دیگری از نشست نود و دوم انجمن زرتشتیان تهران بود.

مطالب مرتبط با برچسب

توافق نهایی با آموزش و پرورش برای تمدید اجاره دبستان هرمز آرش
انجمن زرتشتیان تهران از توافق نهایی با آموزش و پرورش برای تمدید اجاره دبستان هرمز آرش خبر داد.
بازرسان سال مالی جدید انجمن انتخاب شدند
مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن زرتشتیان تهران برگزار شد و طی آن آقایان فرشاد خورشیدیان، فربد فرهی یزدی و آرش آذرگشسببه عنوان بازرس اصلی و آقایان فهیم فرهادی و خدایار فریدونی به عنوان جانشینان بازرس انتخاب شدند.
بازرسان سال مالی جدید انجمن انتخاب شدند
از ساعت 30: 9 آدینه 22 تیر ماه نوبت دوم مجمع همگانی سالیانه انجمن زرتشتیان تهران برگزار می شود.
بازرسان سال مالی جدید انجمن انتخاب شدند
صد و هیجدهمین نشست گردش 43 انجمن زرتشتیان تهران شامگاه دوشنبه 28 خورداد ماه برگزار شد. گزارشی از مصوبه های انجمن در این نشست بدین ترتیب است:

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها