پنجشنبه, ۲۶ مهر ۱۳۹۷
آخرین خبر با عنوان ، سخنرانی نماینده ایرانیان زرتشتی در ژنو در 22 ساعت قبل منتشر شده است .
»   تصاویر, ورزشی  »   گزارش و تصاویری از کویرنوردی گروه کوهنوردی اشا
1,163 بازدید
۲۷ آبان ۱۳۹۶ , ساعت ۲۳:۴۱
گزارش و تصاویری از کویرنوردی گروه کوهنوردی اشا

گزارش و تصاویری از کویرنوردی گروه کوهنوردی اشا

گروه کوهنوردی زرتشتیان کرمان، اشا، با حضور در منطقه کلوت های شهداد، شبی را دل کویر گذراندند.

در این برنامه که ۲۱ تن حضور داشتند که ۳ تن از تهران به این برنامه آمده بودند،  ظهر پنجشنبه ۲۵ آبان ماه از آتشکده دولتخانه کرمان حرکت کردند و حدود ساعت ۴ به منطقه کلوت های شهداد رسیدند.

همنوردان اشا، پس از طی نزدیک به دو کیلومتر در دل کویر کمپ زدند و پس از صرف شام، گروهی از آنان به پیاده روی و تماشای ستارگان پرداختند. پس از گذراندن شبی سرد در کنار آتش و یا چادر، صبح بار دیگر مسیری را پیاده روی کرده و صبحانه را دل کویر صرف کردند.

در این برنامه افراد زیر شرکت کرده بودند: کیقباد بهدین،فرین میزانیان، کامبیز رستمی، داریوش رستمی، فرشته بختیاری، فرنام کوچکی، فریده بختیاری، فریدون هنگامی، هومان ساسانی، سودابه رشیدی، فرشید بختیاری، خداداد مزدایی، نریمان گشتاسبیان، آرین فروهری، ماهیار رستمی، رستم پرستار، آبتین آذرگشاسبی، شروین همایی، نوشین همایی، بهرام خادمی و عضو افتخاری فردین فلاحتی کوچکترین عضو گروه اشا با پنج و نیم سال سن.

گفتنی است گروه کوهنوردی اشا، با اهدای یک چادر بنامگانه روانشاد پادینا پیران نژاد از سوی خانواده آن روانشاد شکل گرفته است و از آن زمان تاکنون برنامه های متعدد کوهنوردی از جمله چندین برنامه مشترک کوهنوردی با کوهنوردان زرتشتی دیگر شهرها اجرا کرده است.

در ادامه تصاویری از این برنامه که توسط شرکت کنندگان این برنامه گرفته شده است را می بینید:

عکس از گروه کوهنوردان زرتشتی کرمان

مطالب مرتبط با برچسب

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها