پنجشنبه, ۲۶ مهر ۱۳۹۷
آخرین خبر با عنوان ، سخنرانی نماینده ایرانیان زرتشتی در ژنو در 22 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن ها, علمی, کانون دانشجویان زرتشتی  »   سمینار «چرا بیست تا سی سالگی مهم است» برگزار می شود
455 بازدید
۲۷ آبان ۱۳۹۶ , ساعت ۱۵:۵۲
سمینار «چرا بیست تا سی سالگی مهم است» برگزار می شود

سمینار «چرا بیست تا سی سالگی مهم است» برگزار می شود

کانون دانشجویان زرتشتی سمینار «چرا ۲۰ تا ۳۰ سالگی مهم است» را برگزار می کند.

این برنامه با هدف  آگاهی‌رسانی و ارتقاء سطح اجتماعی و علمی جوانان زرتشتی روز آدینه ۱۰ آذر ماه و از ساعت ۵ پسین در تالار لعل نوذر جمشیدیان آغاز می شود.  محمد نجفی بنیانگذار بیست تا سی و مربی توسعه فردی و دکتر اردشیر ظهرابی، مدیر سرمایه گذاری و توسعه ابزارهای نوین مالی شرکت مشاور سرمایه گذاری آرمان آتی از سخنرانان این سمینار هستند.

کانون دانشجویان زرتشتی در توضیح سمینار مذکور، این متن را در کانال تلگرام خود منتشر کرده است:

ما در بیست سالگی و بیست و چند سالگی گمان می‌کنیم «شغل بعداً سر می‌رسد، ازدواج بعداً اتفاق می‌افتد، بچه ها بعداً به دنیا می‌آیند، حتى مرگ بعداً به سراغ‌مان می‌آید»… دوره‌ای که هر بزرگسالی برای رسیدن به بزرگسالی خود، بی‌شک آن را تجربه و سپری کرده است و هر کودکی احتمالاً روزی آن را تجربه خواهد کرد.
در شرایطی که بسیاری از ما تا سى سالگى کاری را شروع می‌کنیم، ازدواج می‌کنیم یا با شریک آینده زندگی خود آشنا می‌شویم , بیشترین تغییر شخصیت در قیاس با هر زمان دیگرى در زندگى طى دهه بیست سالگى اتفاق مى‌افتد، آنگاه جای شگفتی بسیار است که چرا ۲۰ تا ۳۰ سالگی را جدی نمی‌گیریم!
و این چنین است که چند سال مهم و کلیدی از زندگی‌ بسیاری از ۲۰ تا ۳۰ ساله‌ها مُفت-مُفت می‌گذرد و در نهایت ما با انبوهی از سی ساله‌هایی مواجه می‌شویم که هنوز آماده ورود به جهان واقعی زندگی و کار نیستند و بدون حمایت و پول توجیبی پدر و تیمارداری مادر، چه بسا ظرف چند روز تلف شوند.
سی ساله‌هایی که بسیاری از آنها واجد بسیاری از مهارت‌ها نیستند: نه خلاقند، نه هدف دارند، نه حرف زدن و ارتباط برقرار کردن با دیگران را بلدند، نه مدیریت زمان و مدیریت استرس را یاد گرفته‌اند، نه درکی از کار گروهی دارند، نه می‌دانند چه طور حساب و کتاب زندگی‌شان را نگه دارند و… سی ساله‌هایی که هیچ بینشی نسبت به زندگی امروز و فردای خود ندارند.
در این دوره خواهیم کوشید به این سؤال جواب دهیم که «چرا بیست تا سی سالگی مهم است؟» و چه می‌توان کرد تا این دوره مهم و کلیدی زندگی افراد، پربارتر و غنی‌تر از آن چیزی شود که می‌توان تصور کرد.

هدف:
پس از این کارگاه چه چیزی یاد خواهید گرفت:
می‌توانید به این سؤال جواب دهید که «چرا بیست تا سی سالگی مهم است؟»
چگونه می‌توانید از این دوره از عمر خود بیشترین بهره را ببرید.
عوامل کلیدی و تأثیرگذار بر کیفیت زندگی در این دوره چیستند و چرا باید به آنها توجه کرد.
به عنوان پدر و مادر، مربی، مدیر، همکار و… چگونه می‌توانید به بیست تا سی ساله‌هایی که با آن‌ها سر و کار دارید، کمک کنید تا از این دوره از زندگی خود بهره بیشتری ببرند.

 

مطالب مرتبط با برچسب

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها