شنبه, ۰۴ آذر ۱۳۹۶
آخرین خبر با عنوان ، گزارش تصویری از یکصدمین سالگرد تاسیس آتشکده تهران(بخش دوم) در 10 ساعت قبل منتشر شده است .
»   تصاویر, جام رستم, مراسم ها, ورزشی  »   گزارش و تصاویری از هفته سوم جام رستم
891 بازدید
۲۰ آبان ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۵۶
گزارش و تصاویری از هفته سوم جام رستم

گزارش و تصاویری از هفته سوم جام رستم

با برگزاری مسابقات هفته سوم جام رستم، تکلیف بازیهای گروه ب رده بزرگسالان مشخص شد و دو تیم اهرستان و شادروان روح انگیز به مرحله دوم صعود کردند.

هفته سوم سیزدهمین دوره جام رستم به یاد زنده یاد رستم اخوی جو و به همت خانواده آن روانشاد، روز آدینه ۱۹ آبان ماه در زمین چمن طبیعی پردیس دانش مارکار برگزار شد.

در هفته دوم این بازیها چهار دیدار برگزار شد، سه بازی در رده بزرگسالان و یک دیدار در رده نوجوانان، بدین ترتیب پرونده گروه ب بازیها بسته شد، اما سرنوشت گروه الف به هفته آینده موکول شد.

نخستین تساوی بدون گل جام

در نخستین بازی، تیم توپ و تور در دومین بازی خود نیز به نتیجه تساوی رضایت داد، تیم جوان توپ و تور در حالی که هفته گذشته در مقابل جوانان قدیم آدریان تهران به نتیجه مساوی ۲ بر ۲ دست یافته بود، این بار در مقابل نایب قهرمان فصل گذشته، اندیشه رحمت آباد قرار گرفت و در یک بازی پر برخورد هر دو تیم به تساوی رضایت دادند.

صعود قهرمان فصل گذشته

دومین دیدار هفته سیزدهم را تیمهای شادروان روح انگیز و سپنتا کوچه بیوک برگزار کردند، شادروان روح انگیز که مدافع عنوان قهرمانی است و هفته گذشته در مقابل اهرستان مغلوب شد به دنبال کسب سه امتیاز و صعود به مرحله بعد بود و تیم سپنتا کوچه بیوک که در دو بازی گذشته نتوانسته بود امتیازی کسب کند می خواست در بازی آخر از اعتبار خود دفاع کند. این بازی در نهایت با نتیجه ۲ بر ۰ به سود شادروان روح انگیز پایان یافت و این تیم ۶ امتیازی شد.

شروع پر گل سپنتا کوچه بیوک

اما دیدار سوم این هفته در رده نوجوانان برگزار شد، تیم سپنتا کوچه بیوک که نخستین بازی اش را برگزار می کرد در مقابل تیم اندیشه رحمت آباد قرار گرفت، رده نوجوانان با حضور ۳ تیم برگزار می شود و در این بین تیم اندیشه از بازیکنان کم سن و سالی نسبت به دو تیم دیگر برخوردار است، بازیکنان اندیشه رحمت آباد که در هفته نخست بازیها، توانسته بودند تیم سازمان و باشگاه را به دردسر بیندازند و در نهایت با اختلاف یک گل بازی را واگذار کردند، این بار در مقابل تیم سپنتا کوچه بیوک قافیه را باختند و بازیکنان کوچه بیوک با نتیجه ۹ بر ۰ به پیروزی دست یافتند.

خداحافظی آبرومندانه خرمشاه

آخرین دیدار هفته سوم را تیمهای  مزدیسنا خرمشاه و اهرستان برگزار کردند، در یک سوی میدان تیم اهرستان قرار داشت که ۶ امتیاز از دو بازی کسب کرده بود و تکلیف صعودش روشن بود، در سوی دیگر تیم مزدیسنا خرمشاه قرار داشت، که تا سال گذشته عنوان میزبان مسابقات را یدک می کشید و امسال نیز تیمی به مراتب بهتر از سالهای گذشته داشت و با وجود سه امتیازی که از بازیهای قبل اندوخته بود، برای صعود، راهی جز پیروزی در مقابل تیم اهرستان نداشت.

این بازی در نیمه نخست با نتیجه ۲ بر ۰ به سود اهرستانی ها پایان یافت و در نیمه دوم با وجود اینکه بازیکنان خرمشاه دو بار موفق به گلزنی شدند اما در نهایت با نتیجه ۴ بر ۲ بازی را واگذار کردند و بدین ترتیب اهرستان تنها تیم مرحله نخست بازیها است که با سه پیروزی مسابقاتش را پایان داده است.

جدول بازیها

در پایان هفته سوم تیمهای اهرستان و شادروان روح انگیز از گروه ب راهی مرحله دوم شدند و تیمهای مزدیسنا خرمشاه و سپنتا کوچه بیوک از بازیها خداحافظی کردند.

از سوی دیگر در گروه الف، دو تیم اندیشه رحمت آباد و جوانان قدیم آدریان تهران ۴ امتیازی هستند که در هفته آینده با یکدیگر بازی خواهند کرد و از سوی دیگر تیم دو امتیازی توپ و تور می بایست در مقابل منتخب جوانان قدیم یزد قرار گیرد.

جدول مسابقات در پایان هفته سوم بدین ترتیب است:

جدول گلزنان رده بزرگسالان:

۴ گل سیاوش ساسانی

شهروز نمیری

۲ گل بهزاد برزیان، پیمان فرهادیه، شایان سبزه
۱ گل آبتین خشنودی، آرشید تیراندازی، بهرام افخم، بهروز پای سروی، پژمان دهنوی، خسرو فلاح زاده، رستم خسرویانی، رشید ذهبی، سیاوش کامه، شادمهر نوایزدان، شهرام روشن فر، فرزاد درست، کامیاب باستانی، کیارش شهریاری، مازیار مهربابا، مهربد خدادوست، مهرداد خسروی

 

جدول گلزنان رده نوجوانان

۴ گل سپهر کیانی
۲ گل مهران آبیاری
۱ گل دیاسان کاویانی پور، نیکنام رادخو

 

 

 

برساد-مهربان افسرکشمیری

مطالب مرتبط با برچسب

گزارش تصویری از مسابقات هفته چهارم جام رستم(بخش دوم)
هفته چهارم سیزدهمین دوره مسابقات جام رستم، روز آدینه 26 آبان ماه با برگزاری سه دیدار پیگیری شد. گزارش تصویری از این بازیها که به یاد زنده یاد رستم اخوی جو در پردیس دانش مارکار برگزار می شود را در ادامه مطلب ببینید:
گزارش تصویری از هفته سوم جام رستم(بخش دوم)
سیزدهمین دوره مسابقات جام رستم، آدینه 19 آبان ماه در هفته سوم پیگیری شد. بخش دوم گزارش تصویری از این بازیها را در ادامه مطلب ببینید:
گزارش تصویری از هفته سوم جام رستم(بخش دوم)
سومین هفته از مسابقات ورزشی جام رستم، آدینه 19 آبان ماه در زمین چمن طبیعی پردیس دانش مارکار برگزار شد.
گزارش تصویری از هفته دوم جام رستم(بخش سوم)
دومین هفته از سیزدهمین دوره بازیهای جام رستم، آدینه 12 آبان ماه در پردیس دانش مارکار برگزار شد. این مسابقات به یاد زنده یاد رستم اخوی جو و به همت خانواده آن روانشاد در رشته مینی فوتبال برپا می شود:

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها