شنبه, ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
»   انجمن ها, گروه ورزش همگانی ورهرام, ورزشی  »   دومین دیدار مسابقات توپ طلایی برگزار شد
432 بازدید
۱۱ آبان ۱۳۹۶ , ساعت ۷:۱۱
دومین دیدار مسابقات توپ طلایی برگزار شد

دومین دیدار مسابقات توپ طلایی برگزار شد

دومین دیدار از سری مسابقات توپ طلایی در شامگاه سه شنبه ۹ آبانماه  به مناسبت جشن آبانگان  بین  تیمهای فوتبال  جوانان منتخب و جوانان محبت مزرعه کلانتر در آدریان بزرگ برگزار شد و تیم محبت توپ طلایی را از آن خود کرد.

همچنین کمیته فوتبال گروه ورزش همگانی ورهرام از سرپرستان دو تیم با تقدیم شاخه های گل قدردانی به عمل آورد و در پایان رستم مهربانی در مورد اهداف و برنامه های آینده کمیته فوتبال ورهرام مطالبی را  به اطلاع شرکت کنندگان رساند.

گفتنی است کمیته فوتبال ورهرام شامل سرپرستهای تیمهای فوتبال زرتشتیان استان تهران مسابقات فوتبال توپ طلایی را در هنگام جشنهای ماهیانه زرتشتیان بین تیمهایی که ثبت نام کرده ان برگزار می کند. هدف این بازیها، بالا بردن سطح ورزش فوتبال جامعه، ایجاد آشنایی و دوستی و همبستگی بیشتر فوتبالیستهای زرتشتی استان تهران و گزینش بازیکنان برتر برای تشکیل تیم فوتبال ورهرام جهت شرکت در مسابقات خارج از جامعه زرتشتی است.

علاقه مندانی که مایل هستند در این مسابقات شرکت نمایند و یا با دهشهای خود این کمیته را پشتیبانی نمایند  می توانند با شماره ۰۹۱۲۷۲۷۸۷۷۰ تماس بگیرند .

عکس از گروه ورزش همگانی ورهرام

مطالب مرتبط با برچسب

گزارش و تصاویری از گرامیداشت اشتاد ایزد و اسفند ماه در آدریان بزرگ
اشتاد ايزد، روز نيايش و ورزش و ديدار با سالمندان زرتشتي به همراه برنامه تغذيه با خوراك هاي سالم در بامداد روز بيستم اسفندماه برابر با روز اشتاد در آدريان بزرگ گرامي داشته شد.
گزارش تصویری از نخستین دوره مسابقات فوتبال پیشکسوتان در آدریان بزرگ
نخستین دوره مسابقات فوتبال پیشکسوتان روز آدینه 29 دی ماه در زمین چمن مصنوعی آدریان بزرگ تهران برگزار شد. گزارش تصویری از این بازیها را در ادامه مطلب ببینید:
پیک نیک دانش آموزان دبیرستان فیروزبهرام در آدریان بزرگ برگزار شد
روزهای  سه شنبه و چهارشنبه ۲۶ و ۲۷ دی ماه پیک نیک دانش آموزان دبیرستان فیروزبهرام در آدریان بزرگ برپا شد.
گرامیداشت اشتاد ایزد و دی ماه در آدریان بزرگ
گروه ورزش همگانی ورهرام، اشتاد ايزد و ديماه؛ روز نيايش و ورزش و ديدار و دوستي با سالمندان زرتشتي را گرامی داشت.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها