شنبه, ۲۵ آذر ۱۳۹۶
آخرین خبر با عنوان ، گزارش و تصاویری از هفته پایانی سیزدهمین دوره جام رستم در 36 دقیقه قبل منتشر شده است .
»   انجمن ها, گروه ورزش همگانی ورهرام, ورزشی  »   دومین دیدار مسابقات توپ طلایی برگزار شد
340 بازدید
۱۱ آبان ۱۳۹۶ , ساعت ۷:۱۱
دومین دیدار مسابقات توپ طلایی برگزار شد

دومین دیدار مسابقات توپ طلایی برگزار شد

دومین دیدار از سری مسابقات توپ طلایی در شامگاه سه شنبه ۹ آبانماه  به مناسبت جشن آبانگان  بین  تیمهای فوتبال  جوانان منتخب و جوانان محبت مزرعه کلانتر در آدریان بزرگ برگزار شد و تیم محبت توپ طلایی را از آن خود کرد.

همچنین کمیته فوتبال گروه ورزش همگانی ورهرام از سرپرستان دو تیم با تقدیم شاخه های گل قدردانی به عمل آورد و در پایان رستم مهربانی در مورد اهداف و برنامه های آینده کمیته فوتبال ورهرام مطالبی را  به اطلاع شرکت کنندگان رساند.

گفتنی است کمیته فوتبال ورهرام شامل سرپرستهای تیمهای فوتبال زرتشتیان استان تهران مسابقات فوتبال توپ طلایی را در هنگام جشنهای ماهیانه زرتشتیان بین تیمهایی که ثبت نام کرده ان برگزار می کند. هدف این بازیها، بالا بردن سطح ورزش فوتبال جامعه، ایجاد آشنایی و دوستی و همبستگی بیشتر فوتبالیستهای زرتشتی استان تهران و گزینش بازیکنان برتر برای تشکیل تیم فوتبال ورهرام جهت شرکت در مسابقات خارج از جامعه زرتشتی است.

علاقه مندانی که مایل هستند در این مسابقات شرکت نمایند و یا با دهشهای خود این کمیته را پشتیبانی نمایند  می توانند با شماره ۰۹۱۲۷۲۷۸۷۷۰ تماس بگیرند .

عکس از گروه ورزش همگانی ورهرام

مطالب مرتبط با برچسب

تصاویری از گرامیداشت اشتاد ایزد و آذر ماه در آدریان بزرگ
آدریان بزرگ تهران به مناسبت اشتاد ایزد و آذر ماه میزبان همکیشان بود.
سومین مسابقه توپ طلایی برگزار شد+ تصویر
سومین دوره از مسابقه فوتبال توپ طلایی همزمان با جشن آذرگان در آدریان بزرگ تهران برگزار شد.
راه اندازی گلخانه آموزشی در آدریان بزرگ
  گروه دوستداران طبیعت ورهرام از سال 1389 تا کنون محیطی مناسب را با پرورش بیش از 60 گونه  انواع گیاهان در گلخانه اموزشی و فضای سبز ادریان بزرگ با یاری کارشناسان طبیعت فراهم اورده است  ...
گزارش تصویری از حضور نونهالان مهدکودک سپند در آدریان بزرگ
نونهالان مهد کودک سپند روز 24 آبان ماه در آدریان بزرگ حضور یافتند و از طبیعت  و گلخانه آموزشی آدریان بزرگ بازدید کردند و با انواع گیاهان فضای باز و گلخانه ای  آشنا شدند:

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها