شنبه, ۰۴ آذر ۱۳۹۶
آخرین خبر با عنوان ، گزارش تصویری از یکصدمین سالگرد تاسیس آتشکده تهران(بخش دوم) در 10 ساعت قبل منتشر شده است .
»   جام رستم, مراسم ها, ورزشی  »   برنامه کامل سیزدهمین دوره مسابقات جام رستم اعلام شد
525 بازدید
۲ آبان ۱۳۹۶ , ساعت ۲۳:۵۶
برنامه کامل سیزدهمین دوره مسابقات جام رستم اعلام شد

برنامه کامل سیزدهمین دوره مسابقات جام رستم اعلام شد

هیات برگزاری سیزدهمین دوره مسابقات جام رستم، ساعتی پس از قرعه کشی این دوره از بازیها، گزارشی از مراسم قرعه کشی به همراه گروه بندی تیمها و برنامه کامل مسابقات تا هفته پایانی را اعلام کرد می توانید آن را در ادامه مطلب بخوانید:

«بنام خداوند همیشه بخشنده و مهربان»

طبق اعلام قبلی در روز ۲ آبانماه ۱۳۹۶ ساعت ۶ بعدازظهر مراسم قرعه کشی سیزدهمین دوره مسابقات مینی فوتبال جام رستم با حضور مسئولین تیم­های حاضردر دفتر مجموعه پردیس دانش مارکار یزد برگزار شد.

در این دوره از مسابقات تعداد هشت تیم بزرگسال بشرح زیر در این مسابقات ثبت نام نمودند:

  • سپنتا کوچه بیوک
  • منتخب جوانان قدیم یزد
  • توپ و تور
  • اهرستان
  • اندیشه رحمت­آباد
  • جوانان قدیم تهران
  • شادروان روح انگیز امیرانی
  • مزدیسنا خرمشاه

که پس از قرعه کشی در دو گروه بشرح زیر بصورت دوره ای به­ مسابقه می­پردازند.

      گروه الف                                                                    

   اندیشه رحمت آباد

   جوانان قدیم تهران

          توپ و تور

منتخب جوانان قدیم یزد

 

گروه ب

شادروان روح انگیز

سپنتا کوچه بیوک

مزدیسنا خرمشاه

اهرستان

همچنین تعداد ۳تیم نوجوان بشرح ذیل در این دوره از پیکارها شرکت نموده که در یک گروه و به صورت دوره­ای و رفت و برگشت با هم به رقابت خواهند پرداخت.

نوجوانان

اندیشه رحمت­آباد

سپنتا کوچه بیوک

سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی

 

مسابقات هر هفته جمعه از ساعت ۹ صبح در چمن پردیس مارکار یزد پیگیری می­شود برنامه کل مسابقات بشرح زیر می­باشد:

هفته اول جمعه ۵ آبان­ماه

اهرستان سپنتا کوچه بیوک بزرگسالان ۵/۸/۱۳۹۶ ۹ صبح
اندیشه رحمت آباد منتخب جوانان قدیم یزد بزرگسالان ۵/۸/۱۳۹۶ ۱۰ صبح
باشگاه و جوانان زرتشتی یزد اندیشه رحمت آباد نوجوانان ۵/۸/۱۳۹۶ ۱۱ صبح
شادروان روح انگیز مزدیسنا خرمشاه بزرگسالان ۵/۸/۱۳۹۶ ۱۲ ظهر

 

هفته دوم جمعه ۱۲ آبان­ماه

جوانان قدیم تهران توپ و تور بزرگسالان ۱۲/۸/۱۳۹۶ ۹ صبح
شادروان روح انگیز اهرستان بزرگسالان ۱۲/۸/۱۳۹۶ ۱۰ صبح
سپنتا کوچه بیوک مزدیسنا خرمشاه بزرگسالان ۱۲/۸/۱۳۹۶ ۱۱ صبح
جوانان قدیم تهران منتخب جوانان قدیم یزد بزرگسالان ۱۲/۸/۱۳۹۶ ۱۲ ظهر

هفته سوم جمعه ۱۹ آبان ماه

اندیشه رحمت آباد توپ و تور بزرگسالان ۱۹/۸/۱۳۹۶ ۹ صبح
سپنتا کوچه بیوک شادروان روح انگیز بزرگسالان ۱۹/۸/۱۳۹۶ ۱۰ صبح
سپنتا کوچه بیوک اندیشه رحمت آباد نوجوانان ۱۹/۸/۱۳۹۶ ۱۱ صبح
اهرستان مزدیسنا خرمشاه بزرگسالان ۱۹/۸/۱۳۹۶ ۱۲ ظهر

هفته چهارم جمعه ۲۶ آبان ماه

اندیشه رحمت آباد جوانان قدیم تهران بزرگسالان ۲۶/۸/۱۳۹۶ ۱۰صبح
سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی سپنتا کوچه بیوک نوجوانان ۲۶/۸/۱۳۹۶ ۱۱صبح
توپ و تور منتخب جوانان قدیم یزد بزرگسالان ۲۶/۸/۱۳۹۶ ۱۲ظهر

 

تیمهای اول و دوم هر دو گروه به ترتیب زیر در یک گروه بصورت دوره ای با هم به رقابت خواهند پرداخت و در پایان تیم­های برتر مشخص خواهند شد.

توضیح اینکه بین مرحله اول و دوم یک هفته(جمعه ۳ آذر) استراحت در نظر گرفته شده است.

گروه مرحله دوم

  • (B1) تیم اول گروه ب
  • (B2) تیم دوم گروه ب
  • (A1) تیم اول گروه الف
  • (A2) تیم دوم گروه الف         

هفته پنجم جمعه ۱۰ آذر ماه

B1 A2 بزرگسالان ۱۰/۹/۱۳۹۶ ۱۰ صبح
اندیشه رحمت آباد سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی برگشت نوجوانان ۱۰/۹/۱۳۹۶ ۱۱صبح
B2 A1 بزرگسالان ۱۰/۹/۱۳۹۶ ۱۲ظهر

هفته ششم جمعه ۱۷ آذر ماه

B2 A2 بزرگسالان ۱۷/۹/۱۳۹۶ ۱۰ صبح
سپنتا کوچه بیوک سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی برگشت نوجوانان ۱۷/۹/۱۳۹۶ ۱۱ صبح
B1 A1 بزرگسالان ۱۷/۹/۱۳۹۶ ۱۲ ظهر

هفته هفتم جمعه ۲۴آذر ­ماه

B1 B2 بزرگسالان ۲۴/۹/۱۳۹۶ ۹صبح
اندیشه رحمت آباد سپنتا کوچه بیوک برگشت نوجوانان ۲۴/۹/۱۳۹۶ ۱۰صبح
A1 A2 بزرگسالان ۲۴/۹/۱۳۹۶ ۱۱صبح
منتخب جوانان قدیم یزد جوانان قدیم تهران نمادین پیشکسوتان ۲۴/۹/۱۳۹۶ ۱۲ظهر

مراسم اختتامیه و اهدای جوایز نفرات و تیم­های برتر در روزجمعه ۲۴ آذر ماه ساعت ۱۳ در محل پردیس مارکار برگزار خواهد شد.

همواره شاد زیوید

هیئت برگزاری سیزدهمین دوره مسابقات جام رستم

 

مطالب مرتبط با برچسب

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها