دوشنبه, ۰۲ مهر ۱۳۹۷
آخرین خبر با عنوان ، گزارش تصویری از آغاز سال تحصیلی در دبستان دینیاری در 8 ساعت قبل منتشر شده است .
»   دبیرستان فیروزبهرام, فرهنگی, مدارس  »   اخبار فیروز بهرام: انتخاب رئیس انجمن اولیا و مربیان/بازدید از دوسالانه مجسمه سازی
721 بازدید
۲۷ مهر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۷:۱۴
اخبار فیروز بهرام: انتخاب رئیس انجمن اولیا و مربیان/بازدید از دوسالانه مجسمه سازی

اخبار فیروز بهرام: انتخاب رئیس انجمن اولیا و مربیان/بازدید از دوسالانه مجسمه سازی

خانم مهناز هرمزدی به عنوان رئیس انجمن اولیا و مربیان دبیرستان فیروزبهرام انتخاب شد و دانش آموزان این دبیرستان ماندگار تهران از نمایشگاه آثار برگزیده دوسالانه مجسمه سازی بازدید کردند.

در نخستین نشست انجمن اولیا و مربیان دبیرستان و هنرستان ماندگار فیروزبهرام که سه شنبه ۲۵ مهر ماه برگزار شد. خانم مهناز هرمزدی به عنوان رئیس، آقای آلبرت ماناسیانس به عنوان نایب رئیس و آقای کورش فرخانی به عنوان منشی انتخاب شدند. همچنین قرار شد کارگاه نوساز حسابداری کمه به همت نیک اندیشان ساخته شده است به صورت رسمی افتتاح شود.

روز چهارشنبه ۱۹ مهر ماه نیز دانش آموزان کلاس دهم ریاضی و تجربی دبیرستان از نمایشگاه آثار برگزیده دوسالانه مجسمه سازی در موزه هنرهای معاصر بازدید کردند:

عکس از سایت دبیرستان فیروزبهرام

مطالب مرتبط با برچسب

اخبار فیروز بهرام: انتخاب رئیس انجمن اولیا و مربیان/بازدید از دوسالانه مجسمه سازی
انجمن زرتشتیان تهران، به خبر ایسنا در مورد بازسازی بدون مجوز ستون های دبیرستان فیروزبهرام واکنش نشان داد و تاکید کرد که این بازسازی توسط سازمان میراث فرهنگی انجام شده است.
اول مهر در دبیرستان فیروزبهرام
دانش آموزان دبیرستان ماندگار فیروزبهرام همزمان با دیگر مدارس کشور آغاز سال تحصیلی را جشن گرفتند. تصاویری از روز اول مهر در این دبیرستان را در ادامه مطلب ببینید:
اول مهر در دبیرستان فیروزبهرام
در گفتگو با بوذرجمهر پرخیده، مدیر دبیرستان فیروزبهرام، برنامه های تابستان دبیرستان فیروزبهرام عنوان شد:
آیین گاهنبارخوانی به یاد ارباب کیخسرو شاهرخ در دبیرستان فیروزبهرام
دبیرستان فیروزبهرام ساعتی پس از آیین واج یشت گاهنبار، مراسم گاهنبارخوانی را به یاد ارباب کیخسرو شاهرخ و دیگر نیک اندیشان زرتشتی مدرسه ساز برگزار کرد.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها