پنجشنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۸
آخرین خبر با عنوان ، اسامی کاندیداهای بازرسی انجمن زرتشتیان تهران در 5 ساعت قبل منتشر شده است .
»   نماینده زرتشتیان  »   دکتر اختیاری: ایرانیان برای جاودانگی نام ایران، یکپارچه هستند
1,017 بازدید
۲۴ مهر ۱۳۹۶ , ساعت ۰:۳۵
دکتر اختیاری: ایرانیان برای جاودانگی نام ایران، یکپارچه هستند

دکتر اختیاری: ایرانیان برای جاودانگی نام ایران، یکپارچه هستند

نماینده ایرانیان زرتشتی در ‍‍پاسخ به سخنان رئیس جمهور آمریکا تاکید کرد که تا تاریخ تاریخ هست، خلیج همیشه فارس پابرحا خواهد ماند.


وی همچنین بیت حماسه سرای بزرگ ایران زمین، فردوسی پاک زاد را که گفته: چو ایران نباشد تن من مباد، بدین بوم و بر زنده یک تن مباد را یادآوری کرده و افزود: ایرانیان از هر قوم و دین و نژاد هر زمان که لازم باشد آماده اند تا برای ایران لباس رزم بپوشند و از جان بگذرند.
متن کامل پیام دکتر اسفندیار اختیاری را در ادامه مطلب بخوانید:
«تاریخ پرافتخار ایران و جانفشانی های دلیرمردان و شیرزنان آن برای حفظ این آب و خاک و نام و افتخاراتش، باطل کننده حرفهای نادرست و پر از اشتباه ریاست جمهوری آمریکا است. اگر فقط یک بار این تک بیت شاهنامه فردوسی را خوانده بود، جرات نمی کرد به ایران و تمامیت آن توهین کند:
چو ایران نباشد تن من مباد
بدین بوم و بر زنده یک تن مباد
چرا که ایرانیان با همه بحث و گفتگوهای درونی که دارند اما بر یک موضوع پیوند محکم و دیرینه ای بسته اند و بر سر این پیمان، همه اختلافات و بحث ها را کنار می گذارند و یکپارچه و همازور می شوند و آن نیز نام جاوید وطن، ایران است.
بهتر است یکی از این مشاوران آقای ترامپ به ایشان گوشزد کند که ایرانیان از هر قوم، دین و نژاد که باشند برای جاودانگی نام ایران متحد هستند و هر زمان که لازم باشد، لباس رزم بر تن می کنند و در میدان دفاع از حریم این آب و خاک و افتخارات و نامش از جان خواهند گذشت.
بهتر است ریاست جمهوری امریکا بداند که تا تاریخ تاریخ هست، خلیج همیشه فارس پابرجا خواهد ماند.
دکتر اسفندیار اختیاری
نماینده ایرانیان زرتشتی

مطالب مرتبط با برچسب

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


  • آخرین خبرها