دوشنبه, ۰۲ مهر ۱۳۹۷
آخرین خبر با عنوان ، گزارش تصویری از آغاز سال تحصیلی در دبستان دینیاری در 8 ساعت قبل منتشر شده است .
»   تصاویر, ورزشی  »   گزارش تصویری از ایران گردی دوچرخه سواران زرتشتی
1,403 بازدید
۲۳ مهر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۶:۲۸
گزارش تصویری از ایران گردی دوچرخه سواران زرتشتی

گزارش تصویری از ایران گردی دوچرخه سواران زرتشتی

چهار تن از دوچرخه سواران زرتشتی مسیر ۴۶۰ کیلومتری شهرکرد تا شیراز را با دوچرخه طی کردند.

اله وردی بهمردی، سروش مژگانی، سیروس مژگانی و سیاوش خسرویانی چهار دوچرخه سوار زرتشتی بودند که مهر ماه امسال در دومین برنامه ایران گردی خود از شهرکرد به یاسوج و از یاسوج راهی شیراز شدند.

این گروه دوچرخه سوار، پنجم مهر ماه از شهرکرد حرکت خود را آغاز کردند و نهم مهر ماه ساعت ۳۰: ۶ پسین به باغ وقفی شیراز رسیدند و به طور متوسط روزانه مسافت ۹۰ کیلومتر را رکاب زدند. این در حالی بود که تا یاسوج گروه سه نفره بود و از یاسوج تا شیراز سیاوش خسرویانی نیز به گروه اضافه شد.

به گفته سیاوش خسرویانی، سال گذشته نیز وی به همراه اله وردی بهمردی از اقلید راهی شیراز شدند به این ترتیب که از اقلید به تنگ براق، سپس کام فیروز و نهایتا به شیراز رسیدند.

در سال جاری نیز قبل از آغاز این برنامه، تمرینانی را انجام دادند از جمله سی روز به طور مداوم ۵۰ کیلومتر رکاب زدند. وی همچنین در گفتگو با خبرنگار برساد بیان می کند: افردای که به دوچرخه سواری علاقه مند هستند اگر بخواهند در مسابقات شرکت کنند می توانند به باشگاه های دوچرخه سواری مراجعه کنند و با تهیه تجهیزات زیر نظر مربی فعالیت کنند و اگر بخواهند به ایران گردی و طبیعت گردی بپردازند نیازی به تمرینات باشگاهی نخواهند داشت و با فراهم کردن تجهیزات می توانند تمرینات خود را آغاز کنند. این سبک دوچرخه سواری نقش مهمی در سلامتی ورزشکاران دارد و اگر به صورت گروهی انجام شود نیز مفرح خواهد بود.

سیاوش خسرویانی همچنین از علاقه مندان یزدی دعوت می کند که در صورت تهیه تجهیزات، برای انجام تمرین و آماده شدن برای دور بعدی ایران گردی به این گروه بپیوندند.


برساد-نوشین شهرت

مطالب مرتبط با برچسب

یک دیدگاه برای گزارش تصویری از ایران گردی دوچرخه سواران زرتشتی

  1. همایون مهرزاد
    0

    درود و خسته نباشی به عزیزان .با دیدن گزارش یاد روزهای جوانی خودم افتادم که بصورت حرفه ای دوچرخه سواری میکردم و شهر به شهر که میرفتم برایم دنیایی خاطره بجای مانده و خوبی ورزش دوچرخه سواری این است که تا پایان عمر میشود ادامه داد و من خودم اکنون هفته ای سه روز بصورت آماتور هنوز سوار میشوم برای کارهای روزانه و سرکار رفتن.پاینده باشید و کوشا

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها