شنبه, ۰۴ آذر ۱۳۹۶
آخرین خبر با عنوان ، گزارش تصویری از یکصدمین سالگرد تاسیس آتشکده تهران(بخش دوم) در 10 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن ها, دینی, فرهنگی, گروه ورزش همگانی ورهرام  »   گرامیداشت اشتاد ایزد همراه با آموزش دین دبیره در آدریان بزرگ
324 بازدید
۲۲ مهر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۳:۳۸
گرامیداشت اشتاد ایزد همراه با آموزش دین دبیره در آدریان بزرگ

گرامیداشت اشتاد ایزد همراه با آموزش دین دبیره در آدریان بزرگ

گروه ورزش همگانی ورهرام در روز پنجشنبه ۲۰ مهر برابر با اشتاد ایزد، برنامه ای را با هدف نیایش و ورزش و دیدار با سالمندان زرتشتی در آدریان بزرگ تهران برگزار کرد.

این برنامه با نیایش و همه خوانی ستایش خداو تندرستی به سرپرستی بانو پروین خسرویانی آغاز شد و سپس برنامه ورزش صبحگاهی با توپ  و تمرینات پرتابی و ورزش باهولاهوپ به سرپرستی بانو مهری منوچهری برگزار گردید .

در ادامه شرکت کنندگان(کودکان دیروز) به مناسبت هفته کودک  با کشیدن نقاشی برکارتهای تبریک خاطرات نقاشیهای دوره کودکی خویش را بار دیگر تجربه کردند و هفته ملی کودک درون را گرامی داشتند  سپس یانو منوچهری درنخستین  برنامه  تمرین حل جدول متقاطع دری  کارایی حل جدول را در تقویت حافظه و یادگیری زبان دری  بیان کرد.

آموزش خط دین دبیره یکی دیگر از برنامه های مورد علاقه شرکت کنندگان بود که توسط موبدیار دکتر راشین جهانگیری آموزش داده شد .

در بخش فرهنگی و خواندن دوبیتی های محلی آقای خسروی با تاکید برخواندن و ثبت اشعار بومی محلی زرتشتیان و پندهای نیاکان برای جوانان سخنانی را مطرح کرد واجرای ترانه های شاد و دف نوازی و پذیرایی  همراه با اهدای شمع به شرکت کنندگان پایان بخش برنامه ها بود.

مطالب مرتبط با برچسب

راه اندازی گلخانه آموزشی در آدریان بزرگ
  گروه دوستداران طبیعت ورهرام از سال 1389 تا کنون محیطی مناسب را با پرورش بیش از 60 گونه  انواع گیاهان در گلخانه اموزشی و فضای سبز ادریان بزرگ با یاری کارشناسان طبیعت فراهم اورده است  ...
گزارش تصویری از حضور نونهالان مهدکودک سپند در آدریان بزرگ
نونهالان مهد کودک سپند روز 24 آبان ماه در آدریان بزرگ حضور یافتند و از طبیعت  و گلخانه آموزشی آدریان بزرگ بازدید کردند و با انواع گیاهان فضای باز و گلخانه ای  آشنا شدند:
گزارش و تصاویری از روز اشتاد ایزد و آبان ماه در آدریان بزرگ
اشتاد ایزد و آبانماه؛ روز نیایش و ورزش و دیدار و دوستی با سالمندان زرتشتی به همت گروه ورزش همگانی ورهرام برگزار شد. این گردهمایی همراه با جشنواره تغذیه با خوراکهای سالم و برنامه گل آرایی با گلهای داوودی روز20 آبان ماه 1396در آدریان بزرگ تهران و در بخشهای متنوعی برپا شد:
دومین دیدار مسابقات توپ طلایی برگزار شد
دومین دیدار از سری مسابقات توپ طلایی در شامگاه سه شنبه 9 آبانماه  به مناسبت جشن آبانگان  بین  تیمهای فوتبال  جوانان منتخب و جوانان محبت مزرعه کلانتر در آدریان بزرگ برگزار شد و تیم محبت توپ طلایی را از آن خود کرد.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها