چهارشنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۷
آخرین خبر با عنوان ، آیین پرسه روانشاد شهریار فرودی برگزار می شود در 7 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن ها, تصاویر, کمیسیون ورزش زرتشتیان استان یزد, ورزشی  »   گزارش تصویری از دیدار نخست تیم آریا زرتشتیان در مسابقات والیبال یزد
1,067 بازدید
۲۰ مهر ۱۳۹۶ , ساعت ۰:۲۵
گزارش تصویری از دیدار نخست تیم آریا زرتشتیان در مسابقات والیبال یزد

گزارش تصویری از دیدار نخست تیم آریا زرتشتیان در مسابقات والیبال یزد

نخستین دیدار تیم آریا زرتشتیان در مسابقات والیبال یزد، جام بقیه الله شامگاه چهارشنبه ۱۹ مهر ماه در تالار ورزشی یگانگی برگزار شد.

در این بازی که تیم آریا زرتشتیان مهره های کلیدی خود را در اختیار نداشت به مصاف تیم البرز رفت و با نتیجه ۲ بر ۰ مسابقه را واگذار کرد. در ست نخست با نتیجه ۱۹ بر ۲۵ و در ست دوم با نتیجه ۱۸ بر ۲۵ بازی به پایان رسید.

دیدار دوم تیم آریا زرتشتیان روز آدینه ۲۱ مهر ماه و از ساعت ۱۵: ۱۳ در مقابل تیم محمد آباد برگزار می شود، این بازی در تالار ورزشی دانشگاه ملاصدرا برپا می شود.

گفتنی است میزبان روز نخست بازیهای این مسابقات سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی بود. و به غیر از بازی تیم آریا زرتشتیان ۴ دیدار دیگر نیز در تالار ورزشی یگانگی برپا شد.

مطالب مرتبط با برچسب

گزارش تصویری از دیدار نخست تیم آریا زرتشتیان در مسابقات والیبال یزد
مسابقات والیبال یزد، جام بقیه الله از چهارشنبه 19 مهر ماه آغاز خواهد شد. این بازیها به میزبانی تالار یگانگی سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد برپا می شود و تیم آریا زرتشتیان از ساعت 10: 19 باید به مصاف تیم البرز برود.
گزارش تصویری از دیدار نخست تیم آریا زرتشتیان در مسابقات والیبال یزد
تیم والیبال آریا زرتشتیان در مسابقات والیبال یزد جام بقیه الله شرکت می کند.
گزارش تصویری از دیدار رده بندی والیبال پنجمین المپیاد ورزشی یزد
تیم والیبال آریا زرتشتیان روز آدینه 24 شهریور ماه در دیدار رده بندی والیبال پنجمین المپیاد ورزشی بسیج و محلات یزد به میدان رفت. گزارش تصویری از این بازی را در ادامه مطلب ببینید:
آریا زرتشتیان در جایگاه چهارم والیبال المپیاد ورزشی یزد ایستاد
تیم والیبال آریا زرتشتیان پسین آدینه 24 شهریور ماه در بازی رده بندی پنجمین المپیاد ورزشی بسیج و محلات یزد به میدان رفت این مسابقه در تالار ورزشی یگانگی و مقابل تیم اطلس شاهدیه برگزار شد.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها