چهارشنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۷
آخرین خبر با عنوان ، آیین پرسه روانشاد شهریار فرودی برگزار می شود در 7 ساعت قبل منتشر شده است .
»   جشنواره مینا ایزدیار, علمی, فرهنگی, مراسم ها  »   سخنان دستیار رئیس جمهور در جشنواره دکتر ایزدیار + تصویر
574 بازدید
۱۷ مهر ۱۳۹۶ , ساعت ۱:۲۷
سخنان دستیار رئیس جمهور در جشنواره دکتر ایزدیار + تصویر

سخنان دستیار رئیس جمهور در جشنواره دکتر ایزدیار + تصویر

دکتر شهیندخت مولاوردی دستیار رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی، مهمان پنجمین جشنواره زنده یاد دکتر مینا ایزدیار بود و در سخنانش از اهمیت کارهای دکتر ایزدیار سخن گفت.

دکتر شهیندخت مولاوردی که خود دکترای حقوق بین الملل دارد سخنانش را با اشاره به نقش پررنگ زنان آغاز کرد و از تاثیر شگرف و غیرقابل انکار دکتر مینا ایزدیار در پیشرفت علم و کاهش آلام بیماران گفت.

این دستیار ریاست جمهوری سرمایه های انسانی را ثروت ملی خواند نه سرمایه های زیر زمینی که روزی به پایان می‌رسند، بنابراین باید همچون دکتر ایزدیار باشیم که علاوه بر گسترش سه اصل اندیشه نیک، گفتار نیک و کردار نیک، روی نیروهای انسانی سرمایه‌گذاری کرد تا مسیر کشور برای رشد اقتصادی پایدار، هموار بشود.

وی در توضیح تاثیرهای دکتر ایزدیار گفت: دکتر ایزدیار از آن آدم‌هایی بود که زمانی که هستند، هستند و زمانی که نیستند هم هستند و نبودشان نیز تاثیرگذار و منشا اثر نیک است مانند بنیان نهادن همین جشنواره است و حتا او را باید در گروه انسان های شگفت انگیزی دانست که تعدادشان به انگشتان دست هر فرد هم نمی رسد و ما این انسانها را در زمان بودنشان درک نمی کنیم و نمی شناسیم اما تاثیراتشان چنان قوی و مشخص است که بعد از درگذشتشان نبودشان را عمیقا حس می کنیم.

دکتر مولاوردی خدمات زنده یاد دکتر ایزدیار را به دو بخش تقسیم کرد. یکی پیش از درگذشت که نمونه بارز آن بنیانگذاری انجمن تالاسمی در ایران بود و انجام فعالیتهای فراوان در مرکز طبی کودکان و بخش دوم نیز پس از مرگ که علاوه بر به یادگار گذاشتن آثار علمی ارزشمند، در قالب این جشنواره به زرتشتیان خدمت‌های بسیاری کرده است.

مطالب مرتبط با برچسب

گزارش و تصاویری از پنجمین جشنواره علمی فرهنگی دکتر مینا ایزدیار
پنجمین جشنواره علمی فرهنگی زنده یاد دکتر مینا ایزدیار پسین چهاردهم مهرماه برابر با ورهرام روز در جشنگاه خسروی و با حضور پرشمار همکیشان و مهمانان ویژه برگزار شد.
رونمایی از جایزه پژوهشی دکتر ایزدیار برای کیفیت و سلامت خون +تصویر
با حضور مدیر عامل سازمان انتقال خون ایران از پژوهانه و جایزه کیفیت سلامت خون دکتر ایزدیار رونمایی شد.
مینا ازدیار
چهارمین جشنواره شادروان دکتر مینا ایزدیار برگزار می شود. از این رو افردا علاقه مند و واجد شرایط می توانند جهت شرکت در این جشنواره مدارک خود را به دبیرخانه آن ارسال کنند.

یک دیدگاه برای سخنان دستیار رئیس جمهور در جشنواره دکتر ایزدیار + تصویر

  1. فرزین نمیرانیان
    0

    درود برایشان که به این جنشواره آمدن وبرای جمعی از همشریهایش سخنرانی ممکند ویاد هموطن از دست رفتی مث شادروان دکتر ایزد یار می کند، نشانه فرهنگ بالای دینی وملی اوست، روان در گذشتدگانش شاد باد، سلامتی از آن او خانواده اش.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها