چهارشنبه, ۰۳ بهمن ۱۳۹۷
آخرین خبر با عنوان ، بازدید بخشداران و دهیاران استان البرز از روستای مبارکه در 4 ساعت قبل منتشر شده است .
»   جشنواره مینا ایزدیار, علمی, فرهنگی, مراسم ها  »   سخنان دستیار رئیس جمهور در جشنواره دکتر ایزدیار + تصویر
736 بازدید
۱۷ مهر ۱۳۹۶ , ساعت ۱:۲۷
سخنان دستیار رئیس جمهور در جشنواره دکتر ایزدیار + تصویر

سخنان دستیار رئیس جمهور در جشنواره دکتر ایزدیار + تصویر

دکتر شهیندخت مولاوردی دستیار رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی، مهمان پنجمین جشنواره زنده یاد دکتر مینا ایزدیار بود و در سخنانش از اهمیت کارهای دکتر ایزدیار سخن گفت.

دکتر شهیندخت مولاوردی که خود دکترای حقوق بین الملل دارد سخنانش را با اشاره به نقش پررنگ زنان آغاز کرد و از تاثیر شگرف و غیرقابل انکار دکتر مینا ایزدیار در پیشرفت علم و کاهش آلام بیماران گفت.

این دستیار ریاست جمهوری سرمایه های انسانی را ثروت ملی خواند نه سرمایه های زیر زمینی که روزی به پایان می‌رسند، بنابراین باید همچون دکتر ایزدیار باشیم که علاوه بر گسترش سه اصل اندیشه نیک، گفتار نیک و کردار نیک، روی نیروهای انسانی سرمایه‌گذاری کرد تا مسیر کشور برای رشد اقتصادی پایدار، هموار بشود.

وی در توضیح تاثیرهای دکتر ایزدیار گفت: دکتر ایزدیار از آن آدم‌هایی بود که زمانی که هستند، هستند و زمانی که نیستند هم هستند و نبودشان نیز تاثیرگذار و منشا اثر نیک است مانند بنیان نهادن همین جشنواره است و حتا او را باید در گروه انسان های شگفت انگیزی دانست که تعدادشان به انگشتان دست هر فرد هم نمی رسد و ما این انسانها را در زمان بودنشان درک نمی کنیم و نمی شناسیم اما تاثیراتشان چنان قوی و مشخص است که بعد از درگذشتشان نبودشان را عمیقا حس می کنیم.

دکتر مولاوردی خدمات زنده یاد دکتر ایزدیار را به دو بخش تقسیم کرد. یکی پیش از درگذشت که نمونه بارز آن بنیانگذاری انجمن تالاسمی در ایران بود و انجام فعالیتهای فراوان در مرکز طبی کودکان و بخش دوم نیز پس از مرگ که علاوه بر به یادگار گذاشتن آثار علمی ارزشمند، در قالب این جشنواره به زرتشتیان خدمت‌های بسیاری کرده است.

مطالب مرتبط با برچسب

سخنان دستیار رئیس جمهور در جشنواره دکتر ایزدیار + تصویر
مهندس جمشید فروغی در ششمین جشنواره علمی فرهنگی زنده یاد دکتر مینا ایزدیار به عنوان چهره نام آور زرتشتی معرفی شد. در ادامه مطلب به بخشی از سوابق وی اشاره می کنیم:
آشنایی با دکتر هرمزد اورمزدی استاد برگزیده ششمین جشنواره مینا ایزدیار
دکتر هرمزد اورمزدی یکی از دو استاد برگزیده زرتشتی در ششمین جشنواره علمی فرهنگی زنده یاد دکتر مینا ایزدیار بود. در ادامه مطلب به بخشی از سوابق وی اشاره می کنیم:
آشنایی با دکتر شهریار فریبرز استاد برگزیده ششمین جشنواره مینا ایزدیار
دکتر شهریار فریبرز یکی از دو استاد برگزیده زرتشتی در ششمین جشنواره علمی فرهنگی زنده یاد دکتر مینا ایزدیار بود. در ادامه مطلب به بخشی از سوابق وی اشاره می کنیم:
گزارش و تصاویری از ششمین جشنواره زنده یاد دکتر مینا ایزدیار
تقدیر از مهندس جمشید فروغی به عنوان چهره نام آور زرتشتی، دکتر هرمزد اورمزدی و دکتر شهریار فریبرز به عنوان اساتید  برگزیده در جشنواره ششم مینا ایزدیار

یک دیدگاه برای سخنان دستیار رئیس جمهور در جشنواره دکتر ایزدیار + تصویر

  1. فرزین نمیرانیان
    0

    درود برایشان که به این جنشواره آمدن وبرای جمعی از همشریهایش سخنرانی ممکند ویاد هموطن از دست رفتی مث شادروان دکتر ایزد یار می کند، نشانه فرهنگ بالای دینی وملی اوست، روان در گذشتدگانش شاد باد، سلامتی از آن او خانواده اش.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها