سه شنبه, ۲۵ مهر ۱۳۹۶
آخرین خبر با عنوان ، تخفیف اقامت و ترانسفر برای شرکت‌کنندگان در کنگره استرالیا در 3 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن ها, گروه ورزش همگانی ورهرام, ورزشی  »   برگزاری نخستین مسابقه فوتبال توپ طلایی ورهرام در آدریان بزرگ
197 بازدید
۱۶ مهر ۱۳۹۶ , ساعت ۲۱:۰۸
برگزاری نخستین مسابقه فوتبال توپ طلایی ورهرام در آدریان بزرگ

برگزاری نخستین مسابقه فوتبال توپ طلایی ورهرام در آدریان بزرگ

نخستین دیدار از مسابقات توپ طلایی ورهرام، پسین روز آدینه ۱۴ مهرماه در زمین چمن آدریان بزرگ بین دو تیم نوجوان الف و ب چمشید جم به مربیگری و سرپرستی آقای مهرداد وفاداری برگزار شد.

و از طرف کمیته فوتبال ورهرام با اهدای توپ طلایی به تیم برتر و شاخه گلی به سرپرست و مربی تیم  قدردانی به عمل آمد .

گفتنی است اعضای کمیته فوتبال ورهرام که عبارتند از سرپرست گروه ورزشی ورهرام و سرپرستان علاقه مند تیمهای فوتبال زرتشتی در استان تهران در آخرین جلسه ای که آدینه ۷ مهرماه در آدریان بزرگ برگزار شد، تصمیم گرفتند تا در جهت همبستگی بیشترجوانان فوتبالیست زرتشتی و هماهنگی و رشد این ورزش در جامعه زرتشتی مسابقاتی را با نام توپ طلایی ورهرام همزمان با هر یک از جشنهای ماهیانه بین دوتیم علاقه مند در رده های  نونهالان، نوجوانان، جوانان و پیشکسوتان  در آدریان بزرگ برگزار کنند.

سرپرست تیمهایی که علاقه دارند تا در این مسابقات شرکت کنند می توانند روزهای آدینه هر هفته از ساعت ۸ تا ۱۰ صبح به آقای رستم مهربانی در آدریان بزرگ مراجعه کنند تا هماهنگی لازم انجام شود.

مطالب مرتبط با برچسب

گرامیداشت اشتاد ایزد و امرداد ماه در آدریان بزرگ + تصویر
اشتاد ایزد و امرداد ماه در بامداد روز یکشنبه 22 امرداد با حضور همکیشان علاقه مند و کودکان خردسال در آدریان بزرگ برگزار شد.
بازی دوستانه فوتبال نونهالان در آدریان بزرگ
در پسین روز آدینه 20 اسفند ماه 1395 تیمهای  نونهالان تفت و توابع به سرپرستی آقای فرشاد فرهی فر و تیم نونهالان جمشید جم به سرپرستی آقای مهرداد وفاداری با انجام  بازی دوستانه فوتبال به پیشباز نوروز رفتند. این بازی با هماهنگی گروه ورزش همگانی ورهرام در آدریان بزرگ تهران برپا شد:
پرواز چتر های نجات توسط کودکان همراه با آیین گاهنبار
گروه بازی و ورزش کودکان  ورهرام پاسداشت  روز آفرینش زمین را بایاد آوری بازی و اسباب بازی کودکان زرتشتی دیروز و امروزبانمایش  پرواز چترهای نجات بر آسمان خانه ورزش و بازی کودکان در آدریان بزرگ گرامی می دارند.
گزارشی از جشنواره مهر ایزد در آدریان بزرگ
جشنواره مهرایزد به مناسبت روز بازی و ورزش خانواده ها با فرزندان ، با حضور کودکان مهد سپند و تیم نونهالان تفت و توابع و خانواده های زرتشتی درروزدهم شهریور ماه در خانه بازی و ورزش  کودک آدریان بزرگ برگزار گردید.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها