یکشنبه, ۳۰ مهر ۱۳۹۶
آخرین خبر با عنوان ، دوره شاد و گفتگوی ماهیانه برگزار می شود+ اعلام جزیئات برنامه در 6 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن زرتشتیان خرمشاه, انجمن ها, تصاویر, جام راستی, مراسم ها, ورزشی  »   گزارش تصویری از اختتامیه سی و هفتمین دوره جام راستی
984 بازدید
۲۵ شهریور ۱۳۹۶ , ساعت ۱۶:۵۲
گزارش تصویری از اختتامیه سی و هفتمین دوره جام راستی

گزارش تصویری از اختتامیه سی و هفتمین دوره جام راستی

مراسم اختتامیه سی و هفتمین دوره جام راستی ساعتی قبل از نیمه شب آدینه ۲۴ شهریور ماه در باشگاه مزدیسنا خرمشاه برگزار شد. تصاویر این برنامه را در ادامه مطلب ببینید:

_MG_7216 _MG_7217 _MG_7219 _MG_7220 _MG_7224 _MG_7225

نیایش و سرایش بندهایی از گاتهای اشوزرتشت توسط آرمیتا پیروزمند و ساینا زندخاوری

_MG_7227 _MG_7231 _MG_7233 _MG_7234

بهرام بهمردی، مجری مراسم اختتامیه

_MG_7238

سخنرانی اردشیر نابکی فرنشین انجمن زرتشتیان خرمشاه

_MG_7245 _MG_7259

سخنرانی دکتر اسفندیار اختیاری، نماینده ایرانیان زرتشتی

_MG_7274

تقدیر از ساینا زندخاوری و آرمیتا پیروزمند که در ابتدای افتتاحیه و اختتامیه به انجام نیایش و گاتهاخوانی پرداختند

_MG_7290

تقدیر از داوران سی و هفتمین دوره جام راستی

داوران بسکتبال: منوچهر ارغوانی، رامتین نمیرانیان، فرزاد نمیرانیان، رامین دمهری، آرمان نمیری، سهراب بهروز، سیامک بازاده

داوران تنیس روی میز: فریبرز خسرویانی، مهرداد گشسبی

داوران شطرنج: اردشیر خسروانی

داوران والیبال: خانم آذرمیدخت بنداریان و آقایان هومن آبیاری، بهروز نجمی، رامین آبیاری، سهراب خسرویانی، پدرام نجمی، فریدون نجمی، آرمان جمشیدی، اسفندیار مالی و شهریار خسروانی

_MG_7296

تیم یاران مازیار نرسی آباد، مقام دوم بسکتبال نوجوانان

بازیکنان: پارسا خسرویانی، مهبد آبیاری، خشایار نمیرانیان، پاردیک ستودیان، سپهر کدخدایان، سپهر کیانی، مهران آبیاری، نیکنام رادخو

_MG_7305

تیم ۱۵ ابدی سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد، مقام اول بسکتبال نوجوانان

بازیکنان: مازیار لریان، دانا آتشبند، فربد خان بدر، پارسا خدادادی چم، پویا برابری، رادمهر کاویانی، فریبرز خان بدر، کیارش عدالتی، جمشید ماوندادی

مربی: فرزاد نمیرانیان

سرپرست: بهرام باستانی

_MG_7314

برترینهای تنیس روی میز بزرگسالان:

مقام نخست: سهراب ویرابی

مقام دوم: خسرو دانش زاد

مقام سوم: شهریار کیانشاهی

_MG_7317 _MG_7322

برترینهای تنیس روی میز نوجوانان:

مقام نخست: رادمهر کاویانی

مقام دوم: نیکنام رایومند

مقام سوم: رادمهر امیرانی

_MG_7331

برترینهای شطرنج:

مقام نخست: متین مژگانی

مقام دوم: کارن نمیری

مقام سوم: آرین دینیاریان

_MG_7339

تیم دانش، مقام سوم والیبال خانوادگی

بازیکنان: کیومرث دانش زاد، خسرو دانش زاد، شهریار دانش زاد، شیرین دانش زاد،  یکتا دانش زاد، یسنا دانش زاد، بهناز خسروشاهی، نیکا افخم، بهرام افخم، شادی یزدان

مربی: مهرنوش مهرین

سرپرست: اله یار دانش زاد

_MG_7342 _MG_7343 _MG_7348

تیم سرو مقام دوم والیبال خانوادگی

بازیکنان: سیاوش خسرویانی، خداداد نجمی، پدرام نجمی، فرشید بلیوان، فرشاد پشوتنی زاده، خسرو آبیاری، آناهیتا زندیان، نیلوفر رایومند، آندیا بلیوان، رومینا کیانی پور

مربی: پدرام نجمی

سرپرست: فرزین بلیوان

_MG_7360

تیم بانو، مقام نخست والیبال خانوادگی

بازیکنان: فرشید منوچهری کلانتری، پویا منوچهری کلانتری، مهران منوچهری کلانتری، شایان خادمی، هوشنگ یزدانی، شروین خادمی، فیروزه منوچهری کلانتری، رزیتا منوچهری کلانتری، مهرنوش منوچهری کلانتری، نیلوفر ظهرابی

مربی: هوشنگ یزدانی

سرپرست: مهوش منوچهری کلانتری

_MG_7370

تیم یاران مازیار نرسی آباد، مقام سوم بسکتبال

بازیکنان: آرش تیراندازی، آرشید تیراندازی، آریا تیراندازی، شادمهر نوایزدان، ایرج یکتایی فر، فرشید بلیوان، جمشید فلاح زاده، سروش مژگانی، آرمین یزدانی، رامتین زندیان

سرپرست: کورش نوایزدان

_MG_7381

تیم مزدیسنا خرمشاه، مقام دوم بسکتبان

بازیکنان: فرزاد اخوی جو، فرشید منوچهری، مازیار مهربابا، سهراب نجمی، پژمان دهنوی، خسرو دانش زاد، سینا ستودیان، البرز نیک دین، رستم نمیری، جمشید نابکی

سرپرست: اردشیر نابکی

_MG_7391

تیم ۱۵ ابدی سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد، مقام نخست بسکتبال

بازیکنان: آرین کاووسی، رامین پای سروی، رستم خلیلی، کامیاب باستانی، سهراب هیربد، فرزاد نمیرانیان، کامران رستمی، کیوان مالی، مهرنام شهریاری، کامشاد باستانی

سرپرست: بهرام باستانی

_MG_7399

مطالب مرتبط با برچسب

  • آخرین خبرها