شنبه, ۰۵ اسفند ۱۳۹۶
آخرین خبر با عنوان ، انجمن زرتشتیان تهران وقایع ۳۰ بهمن تهران را محکوم کرد در 10 ساعت قبل منتشر شده است .
»   آن سوی مرزها  »   آگاهي‌رساني درباره‌ي كنگره‌‌ي جهاني زرتشتيان در كانال تلگرامي تازه
382 بازدید
۲۱ شهریور ۱۳۹۶ , ساعت ۵:۰۹
آگاهی‌رسانی درباره‌ی کنگره‌‌ی جهانی زرتشتیان در کانال تلگرامی تازه

آگاهی‌رسانی درباره‌ی کنگره‌‌ی جهانی زرتشتیان در کانال تلگرامی تازه

 

کانال تلگرامی جدیدی برای اطلاع‌رسانی درباره‌ی کنگره‌ی جهانی زرتشتیان در استرالیا ایجاد شده است. این کانال جدید پس از مشکلی که برای کانال تلگرامی قبلی پیش آمده بود، آغاز به کار کرده است.

تمام محتوای تولید شده در کانال قبل، در این نشانی جدید نیز آورده شده است. در این کانال اطلاعاتی درباره‌ی روش دریافت ویزا و ونام‌نویسی برای شرکت در همایش جهانی زرتشتیان آورده شده است. تمام اطلاعاتی که توسط کنگره اعلام شده و به شرکت‌کنندگان ایرانی ارتباط پیدا کند نیز در این کانال منتشر می‌شود.

از آن‌جایی که حضور در همایش جهانی زرتشتیان در استرالیا تنها ویژه‌ی زرتشتیان است، تاکید شده که مخاطب این کانال و آگاهی‌های درون آن صرفا همکیشانی است که می‌خواهند در این برنامه شرکت کنند.

در حال حاضر اطلاعاتی درباره‌ی شیوه‌ی نام‌نویسی در همایش جهانی زرتشتیان منتشر شده است که بنابر آن، هرکسی می‌تواند با در دست داشتن گذرنامه و معادل ریالی هزینه‌ی کنگره و کارمزد حواله‌‌ی بانکی روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت ۱۸ تا ۲۰ به طبقه‌ی دوم سالن خسروی برود. البته راه‌های دیگری برای واریز هزینه‌ی شرکت در همایش معرفی شده است که همکیشان می‌توانند از طریق آن به نام‌نویسی اقدام کنند.

در این کانال همچنین درباره‌ی شرایط دریافت ویزای استرالیا برای شرکت در همایش آورده و چند ماه دیگر که زمان ارسال دعوتنامه‌ها به شرکت‌کنندگان فرا برسد،‌ جزییات بیشتری در این باره منتشر خواهد شد.

در این کانال، درباره‌ی این‌که شرکت‌کنندگان بابت چه بخش‌هایی هزینه پرداخت می‌کنند و چه هزینه‌هایی بر دوش خودشان است نیز اطلاع رسانی شده است. بر همین اساس، خرید بلیت رفت و آمد، محل اقامت جزو امکانات کنگره نیستند و هر شرکت‌کننده باید به طور جداگانه آن را تهیه کند.

گروهی که این کانال تلگرامی را راه‌اندازی کرده،‌در نظر دارد در آینده برای پوشش بخش‌هایی از همایش نیز اقدام‌هایی را انجام دهد و اگر همکیشان ایرانی از حضور در همایش استقبال کنند، امکان افزودن تسهیلات ویژه برای فارسی‌زبانان فراهم خواهد شد.

برای دسترسی به کانال تلگرامی که درباره‌ی کنگره‌ی زرتشتیان اطلاع‌رسانی می‌کند، می‌توانید به کانال https://t.me/WZCperth2 بروید.

همکیشانی که برای بهتر شدن امکان شرکت در همایش پیشنهادی دارند می‌توانند به زبان فارسی به نشانی ایمیل Iran@11wzcperth.com  نامه بفرستند.

مطالب مرتبط با برچسب

آگاهی‌رسانی درباره‌ی کنگره‌‌ی جهانی زرتشتیان در کانال تلگرامی تازه
در حالی که تا یک هفته دیگر زمان نام نویسی با تخفیف یا زودهنگام یازدهمین کنگره جهانی زرتشتیان به پایان می رسد افرادی که از ایران برای شرکت در کنگره نام نویسی کرده اند می بایست اطلاعات خود را تکمیل کنند.
آگاهی‌رسانی درباره‌ی کنگره‌‌ی جهانی زرتشتیان در کانال تلگرامی تازه
  برگزارکنندگان یازدهمین کنگره جهانی زرتشتیان آگاهی نامه ای را به زبان فارسی منتشر کرده اند که راهنمای دریافت ویزای استرالیا برای ایرانیان است.
آگاهی‌رسانی درباره‌ی کنگره‌‌ی جهانی زرتشتیان در کانال تلگرامی تازه
همكيشاني كه به صورت گروهي براي شركت در همايش جهاني زرتشتيان در استراليا نام‌نويسي بكنند، مي‌توانند از تسهيلات  اقامتي و تخفيف بليت همايش استفاده كنند.
آگاهی‌رسانی درباره‌ی کنگره‌‌ی جهانی زرتشتیان در کانال تلگرامی تازه
افرادی که می خواهند به جای نام نویسی اینترنتی به صورت حضوری برای کنگره جهانی زرتشتیان نام نویسی کنند می توانند رزوهای دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 18 تا 20 به آقای خدایار عطایی در طبقه دوم تالار خسروی مراجعه کنند.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها