جمعه, ۰۳ آذر ۱۳۹۶
آخرین خبر با عنوان ، شاهنامه خوانی موبدیار پریا ماوندی در کنگره بین المللی موسسه محک در 7 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن زرتشتیان نصرت آباد, انجمن ها, جام ایراندخت, مراسم ها, ورزشی  »   فینالیستهای ششمین دوره جام ایران دخت مشخص شدند
953 بازدید
۱۸ شهریور ۱۳۹۶ , ساعت ۱۵:۴۵
فینالیستهای ششمین دوره جام ایران دخت مشخص شدند

فینالیستهای ششمین دوره جام ایران دخت مشخص شدند

با برگزاری بازیهای نیمه نهایی در صبح روز شنبه ۱۸ شهریور ماه، فینالیستهای ششمین دوره هماورد ورزشی ایران دخت مشخص شدند.

در بازی نخست مرحله نیمه نهایی تیمهای سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد و ایران شید در مقابل یکدیگر قرار گرفتند. این دیدار در نهایت با نتیجه ۳ بر ۱ به سود ایران شید خاتمه یافت تا بدین ترتیب یک پای فینال مشخص شود. در این بازی یسنا یزدانی دو گل و نوشین ایرجی یک گل برای ایرانشید به ثمر رساندند و تک گل بازیکنان سازمان را شهرزاد بازاده زد.

بازی دوم را تیمهای پولاد کسنویه و اندیشه رحمت آباد برگزار کردند که در وقت قانونی با نتیجه یک بر یک و به پایان رسید و در وقت اضافه، این تیم اندیشه رحمت آباد بود که به گل رسید و در نهایت این بازی را با نتیجه ۲ بر ۱ به سود خود پایان یافت تا در فینال روبروی تیم ایران شید قرار بگیرد. در این بازی نگین خداپرستی و فرناز ماوندادنژاد برای اندیشه و فرشته فلفلی برای پولاد موفق به گلزنی شدند.

گفتنی است در بازی نخست بهاره خسرویانی از ایران شید و در بازی دوم فرناز ماوندادنژاد از اندیشه رحمت آباد به عنوان بهترین بازیکنان زمین انتخاب شدند.

بدین ترتیب پسین امروز، آدینه ۱۸ شهریور ماه، در تالار ورزشی یگانگی، نخست از ساعت ۶ پسین دیدار رده بندی برگزار می شود و تیمهای پولاد کسنویه و سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد روبروی هم قرار می گیرند و در ادامه از ساعت ۳۰: ۱۹ بازی فینال بین دو تیم ایران شید و اندیشه رحمت آباد برپا می شود.

مطالب مرتبط با برچسب

گزارش تصویری از آیین اختتامیه جام ایران دخت
مراسم پایانی ششمین دوره هماورد ورزشی ایران دخت، شامگاه شنبه 18 شهریور ماه در تالار ورزشی یگانگی یزد برگزار شد. گزارش تصویری از اختتامیه این مسابقات را در ادامه مطلب ببینید:
گزارش تصویری از روز پایانی ششمین دوره جام ایران دخت
پسین شنبه 18 شهریور ماه، با برگزاری بازیهای رده بندی و فینال، ششمین دوره هماورد ورزشی ایران دخت به پایان رسید. تصاویری از بازیهای روز پایانی که با قهرمانی تیم ایرانشید همراه بود را در ادامه مطلب ببینید:
تصاویری از دیدارهای روز سوم جام ایران دخت/ تکلیف تیم های صعود کننده مشخص شد
با برگزاری دو بازی در سومین روز جام ایران دخت، تکلیف چهار تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی ششمین دوره هماورد ورزشی ایران دخت مشخص شد.
گزارش تصویری از بازیهای روز دوم جام ایران دخت
دومین روز ششمین دوره هماورد ورزشی جام ایران دخت با برگزاری دو دیدار فوتسال بانوان زرتشتی شامگاه پنجشنبه 16 شهریور ماه در تالار ورزشی یگانگی یزد پیگیری شد.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها