پنجشنبه, ۰۲ فروردین ۱۳۹۷
آخرین خبر با عنوان ، گزارش تصویری از آرامگاه زرتشتیان کرمان در روز اول فروردین در 8 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن زرتشتیان نصرت آباد, انجمن ها, جام ایراندخت, مراسم ها, ورزشی  »   تصاویری از دیدارهای روز سوم جام ایران دخت/ تکلیف تیم های صعود کننده مشخص شد
1,035 بازدید
۱۸ شهریور ۱۳۹۶ , ساعت ۱۵:۳۲
تصاویری از دیدارهای روز سوم جام ایران دخت/ تکلیف تیم های صعود کننده مشخص شد

تصاویری از دیدارهای روز سوم جام ایران دخت/ تکلیف تیم های صعود کننده مشخص شد

با برگزاری دو بازی در سومین روز جام ایران دخت، تکلیف چهار تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی ششمین دوره هماورد ورزشی ایران دخت مشخص شد.

بازیهای روز سوم برخلاف روزهای دیگر راس ساعت آغاز شد و در نهایت از گروه اول تیمهای سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد و اندیشه رحمت آباد و از گروه دوم تیمهای پولاد کسنویه و ایران شید راهی نیمه نهایی شدند.

 

قرعه کشی تیم اول گروه را مشخص کرد:

نخستین دیدار روز سوم از ساعت ۳۰: ۱۸ آدینه ۱۷ شهریور ماه،  بین تیمهای سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد و آرمان تفت و توابع برگزار شد. بازیکنان سازمان از بازی نخست خود یک امتیاز به دست آورده بودند و با یک روز استراحت در مقابل تیم جوان آرمان تفت و توابع قرار گرفتند که شب گذشته ۶ گل از اندیشه رحمت آباد دریافت کردند. این بازی نیز در نهایت با نتیجه ۶-۰ به سود سازمان و باشگاه پایان پذیرفت، البته بازیکنان آرمان تفت و توابع نیمه نخست عملکرد بهتری داشتند و با دو گل از حریف عقب افتادند اما در نیمه دوم بازیکنان باتجربه سازمان و باشگاه توانستند برتری خود را به عدد ۶ برسانند.

در این دیدار لیدا فلاح زاده، آناهیتا نمیرانیان و فیروزه منوچهری هر کدام یکبار و شهرزاد بازاده سه بار موفق به گلزنی شدند.

بدین ترتیب در گروه اول بازیها تیمهای اندیشه رحمت آباد و سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد هر دو ۴ امتیازی شدند و در تفاضل گل، گل زده، بازی روبرو با یکدیگر برابر شدند، در نتیجه کمیته فنی مسابقات با انجام قرعه کشی تیم اول را مشخص کرد و در نتیجه سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد به عنوان تیم اول و اندیشه رحمت آباد به عنوان تیم دوم گروه الف معرفی شدند.

_MG_6200 _MG_6205 _MG_6210 _MG_6220 _MG_6227 _MG_6228 _MG_6237 _MG_6251 _MG_6253 _MG_6257

لیدا فلاح زاده از سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد به عنوان بهترین بازیکن این دیدار انتخاب شد.

 

پولاد کسنویه، ایران شید را مغلوب کرد

دومین دیدار روز سوم را تیمهای پولاد کسنویه و ایران شید برگزار کردند، پولاد کسنویه از بازی اول خود یک امتیاز به دست آورده بود، اما تیم ایران شید با سه امتیازی که در مقابل کرمانی ها کسب کرده بود، خیالش از صعود راحت بود.

بازی در حالی آغاز شد که تیم ایران شید به دلیل مصدومیت، دروازه بان اصلی اش را در اختیار نداشت. در نیمه نخست زور هیچ کدام از تیمها به دیگری نرسید و این نمه با نتیجه مساوی بدون گل پایان پذیرفت. اما نیمه دوم بازی شباهتی به نیمه اول نداشت و تیم پولاد کسنویه توانست سه بار دروازه ایران شید را باز کند و بدین ترتیب با ۴ امتیاز به عنوان تیم نخست گروه راهی نیمه نهایی شد و ایران شید نیز به عنوان تیم دوم به مرحله بعد راه یافت.

گفتنی است در این بازی تینا اهورایی دو گل و نیلوفرآذرباد یک گل برای پولاد کسنویه به ثمر رساندند.

_MG_6260 _MG_6262 _MG_6263 _MG_6268 _MG_6273 _MG_6277 _MG_6280 _MG_6282 _MG_6287 _MG_6288 _MG_6297 _MG_6299 _MG_6301 _MG_6308

نایریکا فرامرزی به عنوان بهترین بازیکن این دیدار انتخاب شد.

 

 

 

بدین ترتیب با برگزاری روز ششمین دوره هماورد ورزشی جام ایران دخت تیمهای جوان اردشیر همتی کرمان و آرمان تفت و توابع از دور مسابقات حذف شدند و در بازیهای نیمه نهایی، پولاد کسنویه باید به مصاف اندیشه رحمت آباد برود و سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد باید با ایران شید بازی کند.

 

مطالب مرتبط با برچسب

گزارش تصویری از آیین اختتامیه جام ایران دخت
مراسم پایانی ششمین دوره هماورد ورزشی ایران دخت، شامگاه شنبه 18 شهریور ماه در تالار ورزشی یگانگی یزد برگزار شد. گزارش تصویری از اختتامیه این مسابقات را در ادامه مطلب ببینید:
گزارش تصویری از روز پایانی ششمین دوره جام ایران دخت
پسین شنبه 18 شهریور ماه، با برگزاری بازیهای رده بندی و فینال، ششمین دوره هماورد ورزشی ایران دخت به پایان رسید. تصاویری از بازیهای روز پایانی که با قهرمانی تیم ایرانشید همراه بود را در ادامه مطلب ببینید:
فینالیستهای ششمین دوره جام ایران دخت مشخص شدند
با برگزاری بازیهای نیمه نهایی در صبح روز شنبه 18 شهریور ماه، فینالیستهای ششمین دوره هماورد ورزشی ایران دخت مشخص شدند.
گزارش تصویری از بازیهای روز دوم جام ایران دخت
دومین روز ششمین دوره هماورد ورزشی جام ایران دخت با برگزاری دو دیدار فوتسال بانوان زرتشتی شامگاه پنجشنبه 16 شهریور ماه در تالار ورزشی یگانگی یزد پیگیری شد.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها