جمعه, ۰۳ آذر ۱۳۹۶
آخرین خبر با عنوان ، شاهنامه خوانی موبدیار پریا ماوندی در کنگره بین المللی موسسه محک در 7 ساعت قبل منتشر شده است .
»   فرهنگی, میراث فرهنگی  »   تصاویری از شبهای یزد در برج میلاد با حضور زرتشتیان
1,686 بازدید
۱۵ شهریور ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۵۲
تصاویری از شبهای یزد در برج میلاد با حضور زرتشتیان

تصاویری از شبهای یزد در برج میلاد با حضور زرتشتیان

جشنواره شبهای تابستان برج میلاد، ۱۳ تا ۱۵ شهریور ماه به شهر یزد اختصاص یافته است. و زرتشتیان یزد نیز در این جشنواره نمایندگانی دارند.

در این سه شب برنامه ها و غرفه هایی از شهر یزد و محصولات مرتبط با یزد در محوطه برج میلاد به نمایش گذاشته شده که با توجه به ثبت جهانی شهر یزد، حال و هوای دیگری یافته است.

اما رامتین شهرت و تینا نمیرانیان مدیران اقامتگاه بوم گردی نارتی تی نیز در این جشنواره حضور دارند و با همکاری آریانا خضری و دلارام دمهری، سفره گواه گیری را برای بازدیدکنندگان توضیح می دهند. دف نوازی نیز از دیگر برنامه های این گروه است. تصاویری از این برنامه را در ادامه مطلب ببینید:

1 2 3 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

 

مطالب مرتبط با برچسب

بازدید مسئولان میراث فرهنگی مشهد از اقامتگاه بومی نارتی تی
مسئولان میراث فرهنگی شهرستان مشهد به منظور الگوبرداری از  بومگردی های موفق استان یزد از اقامتگاه نارتی تی به مدیریت رامتین شهرت و تینا نمیرانیان، زوج جوان زرتشتی بازدید کردند.
بازدید معاون رئیس جمهور از اقامتگاه بومی نارتی تی
روز آدینه ششم اسفند ماه، خانم دکتر احمدی پور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از اقامتگاه بوم گردی نارتی تی به مدیریت رامتین شهرت و تینا نمیرانیان، زوج جوان زرتشتی بازدید نمود. 
کارآفرین زرتشتی از تجربیاتش سخن گفت
رامتین شهرت کارآفرین زرتشتی و مدیر اقامتگاه بوم گردی نارتی تی به دعوت هم‌گِرد ، از تجربیاتش در بوم کده نارتی تی در جمع علاقمندان و کارآفرینان صنعت گردشگری سخن گفت.
رامتین شهرت از تجربه هایش در کسب و کار بوم گردی می گوید
رامتین شهرت، کار آفرین زرتشتی و مدیر بومگردی نارتی تی به بیست و یکمین نشست هم گرد دعوت شده است تا از ظرفیت های کسب و کار اقامتگاه های بومر گردی و تجارب خود در نار تی تی بگوید.

2 دیدگاه برای تصاویری از شبهای یزد در برج میلاد با حضور زرتشتیان

 1. دمهری
  +1

  آقای شهرت و خانم نمیرانیان برایتان آرزوی بهترینها و موفقیت روز افزون دارم و به همت بلندتان درود می فرستم و امیدوارم در جامعه زرتشتی جوانان از امکانات موجود به عنوان کارآفرین بهره ببرند .

 2. فرزین نمیرانیان
  0

  همه کسانی مثل ان دو باید تشکر کرد که چنین کار بزرگ انجام می دهند و من همچون دمهری آرزو میکنم

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

 • آخرین خبرها