جمعه, ۰۳ آذر ۱۳۹۶
آخرین خبر با عنوان ، شاهنامه خوانی موبدیار پریا ماوندی در کنگره بین المللی موسسه محک در 7 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن ها, کمیسیون ورزش زرتشتیان استان یزد, ورزشی  »   تیم والیبال آریا زرتشتیان در پنجمین المپیاد ورزشی بسیج و محلات یزد به میدان می رود
467 بازدید
۲۴ امرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۵۹
تیم والیبال آریا زرتشتیان در پنجمین المپیاد ورزشی بسیج و محلات یزد به میدان می رود

تیم والیبال آریا زرتشتیان در پنجمین المپیاد ورزشی بسیج و محلات یزد به میدان می رود

تیم والیبال آریا زرتشتیان به نمایندگی از والیبالیستهای زرتشتی یزد، در پنجمین المپیاد ورزشی بسیج و محلات یزد امروز به میدان می رود.

این تیم از سوی کمیسیون ورزش زرتشتیان استان یزد به سرپرستی بهرام بهمردی و مربیگری فریدون نجمی در مسابقات شرکت کرده است و نخستین دیدار خود را از ساعت ۳۰: ۲۱ سه شنبه ۲۴ امرداد در تالار ورزشی شهید صدوقی یزد برابر با کانون بسیج بیمارستان شهید رهنمون برگزار می کند.

هوشنگ یزدانی، هومن یزدانی، سروش مژگانی، سینا مژگانی، پوریا منوچهری، مهران منوچهری، نوید نجمی زاده، آرمان جمشیدی، خداداد نجمی، پدرام نجمی، فرشاد پشوتنی زاده و مهرنام شهریاری بازیکنان تیم آریا زرتشتیان هستند که با همکاری سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد با در اختیار قرار دادن توپ و سانس تمرین، برای این مسابقات آماده شده اند.

گفتنی است مسابقات والیبال پنجمین المپیاد ورزشی بسیج و محلات یزد با حضور ۵۴ تیم در رده سنی آزاد و در ۱۲ گروه برگزار می شود که تیم آریا زرتشتیان به همراه ۴ تیم دیگر در گروه پنجم مسابقات قرار دارد.

مطالب مرتبط با برچسب

گزارش تصویری از دیدار رده بندی والیبال پنجمین المپیاد ورزشی یزد
تیم والیبال آریا زرتشتیان روز آدینه 24 شهریور ماه در دیدار رده بندی والیبال پنجمین المپیاد ورزشی بسیج و محلات یزد به میدان رفت. گزارش تصویری از این بازی را در ادامه مطلب ببینید:
آریا زرتشتیان در جایگاه چهارم والیبال المپیاد ورزشی یزد ایستاد
تیم والیبال آریا زرتشتیان پسین آدینه 24 شهریور ماه در بازی رده بندی پنجمین المپیاد ورزشی بسیج و محلات یزد به میدان رفت این مسابقه در تالار ورزشی یگانگی و مقابل تیم اطلس شاهدیه برگزار شد.
صعود تیم آریا به مرحله یک هشتم المپیاد ورزشی یزد
تیم والیبال آریا زرتشتیان عصر روز گذشته در مرحله یک شانزدهم نهایی پنجمین المپیاد ورزشی بسیج و محلات یزد به میدان رفت و توانست با پیروزی این مرحله را پشت سر بگذارد.
صعود تیم آریا به مرحله یک هشتم المپیاد ورزشی یزد
تیم والیبال آریا زرتشتیان، سه شنبه 14 شهریور ماه، پنجمین دیدار خود را در پنجمین المپیاد ورزشی بسیج و محلات یزد برگزار می کند.

3 دیدگاه برای تیم والیبال آریا زرتشتیان در پنجمین المپیاد ورزشی بسیج و محلات یزد به میدان می رود

  1. 0

    به امید مو فقیت این بازیکنان وپرسنل تیم .

  2. 0

    با تشکر از آقا یا خانم شکر خدا برای پیامش وتشکر از انتخاب این نام امیدوارم در عمل هم همین باشید

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها