پنجشنبه, ۲۷ مهر ۱۳۹۶
»   جشنواره مینا ایزدیار, علمی, مراسم ها  »   تغییر زمان برگزاری جشنواره علمی زنده یاد دکتر مینا ایزدیار
697 بازدید
۲۱ امرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۱۰
تغییر زمان برگزاری جشنواره علمی زنده یاد دکتر مینا ایزدیار

تغییر زمان برگزاری جشنواره علمی زنده یاد دکتر مینا ایزدیار

زمان برگزاری پنجمین دوره جشنواره علمی زنده یاد دکتر مینا ایزدیار تغییر کرد، این جشنواره هر ساله در روز نهم مهر ماه و هم زمان با زادروز زنده یاد دکتر مینا ایزدیار برگزار می شود

اما امسال با توجه به همزمانی نهم مهر ماه با عاشورای حسینی جشنواره در روز آدینه چهاردهم مهر ماه و از ساعت ۶ پسین در جشنگاه خسروی برپا می شود.

در همین راستا پیش از این محورهای جشنواره پنجم نیز در همین سایت اعلام شد که می توانید آن را در اینجا بخوانید.

واجدین شرایط این ۵ محور که شامل اساتید و اعضای هیات علمی شاخص زرتشتی در دانشگاه ها، رتبه های برتر زرتشتی در آزمون کنکور و المپیادهای علمی، پذیرفته شدگان زرتشتی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی، یاوران دانش بشری و نیک اندیشانی که به تجهیز مکانهای علمی کمک کرده اند و پژوهشگران و مجریان طرح های صرفه جویی آب و انرژی هستند تا ۱۰ شهریور برای نام نویسی و ارسال مدارک خود به آدرس دبیرخانه جشنواره(تهران صندوق پستی ۵۹۳ – ۱۳۱۴۵) فرصت دارند.

گفتنی است جشنواره زنده یاد دکتر مینا ایزدیار با هدف ایجادانگیزه در میان همکیشان برای ارتقاء کیفیت درفراگیری علوم مختلف و شناخت وتشویق نخبگان علمی و فن اوری، یاری رسانان به دانش بشری و تلاشگران ایجاد زیرساختهای زندگی بهتر برگزار می شود.

مطالب مرتبط با برچسب

گزارش تصویری از پنجمین جشنواره علمی زنده یاد دکتر مینا ایزدیار
پنجمین جشنواره علمی زنده یاد دکتر مینا ایزدیار آدینه 14 مهر ماه در تالار خسروی تهران برگزار شد. گزارش تصویری از این جشنواره را در ادامه مطلب ببینید:
گزارش تصویری از پنجمین جشنواره علمی زنده یاد دکتر مینا ایزدیار
پنجمین جشنواره علمی زنده یاد دکتر مینا ایزدیار به مناسبت زادروز آن روانشاد در پنج بخش برگزار می شود و واجدین شرایط تا 10 شهریور ماه برای نام نویسی و ارسال مدارک فرصت دارند.
گزارش تصویری از پنجمین جشنواره علمی زنده یاد دکتر مینا ایزدیار
امسال با به روزرسانی آیین نامه جشنواره زنده یاد دکتر مینا ایزدیار، این جشنواره در بخشهای بیشتری و به صورت گسترده تر برگزار می شود.
گزارش و تصاویری از چهارمین جشنواره علمی مینا ایزدیار
چهارمین جشنواره زنده یاد دکتر مینا ایزدیار، با تقدیر از مهندس بهمن سروشی، مدیر مناطق نفت خیز جنوب در زمان جنگ به عنوان چهره نام آور و دکتر کیخسرو فیروزبخش، استاد تمام دانشگاه شریف و پدر علم مهندسی پزشکی در ایران و دکتر خسرو منوچهری کلانتری، استاد تمام دانشگاه شهید باهنر کرمان و رتبه برتر در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام در حوزه علوم پایه به کار خود پایان داد.

2 دیدگاه برای تغییر زمان برگزاری جشنواره علمی زنده یاد دکتر مینا ایزدیار

 1. فرشاد
  -1

  امیدوارم که در جشنواره ی سرکار خانم دکترایزدیار رتبه های برتر هر رشته در کنکور مورد تقدیر قرار بگیرند نه فقط رتبه های سه رقمی با تشکر از اقای مهندس ملک پور

 2. +1

  با تشکر از فرشادو درود بروان شادروان خانم یزدیاروتندرستی مهندس مالک پور باشد  از همه کسانی در کنگور موفق شده اند
  تقدیر شود، بدون در نظر گرفتن نوع رتبه و رشته،

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

 • آخرین خبرها