پنجشنبه, ۲۷ مهر ۱۳۹۶
»   انجمن ها, سازمان فروهر, مانتره, مراسم ها  »   تصاویری از آمادگی برای مانتره مقدماتی در سازمان فروهر
658 بازدید
۲۰ امرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۰:۵۱
تصاویری از آمادگی برای مانتره مقدماتی در سازمان فروهر

تصاویری از آمادگی برای مانتره مقدماتی در سازمان فروهر

پسین چهارشنبه ۱۸ امردادماه ۹۶، همزمان با نهمین سال برگزاری پیاپی کلاس های آمادگی اوستاخوانی در سازمان فروهر، نشست آمادگی برای شرکت کنندگان مرحله مقدماتی مانتره برگزار شد.

در واپسین جلسه برگزاری کلاس ها تا مرحله مقدماتی مانتره، و با هدف آشنایی با شیوه برگزاری و شبیه سازی همایش مانتره برای شرکت کنندگان و همازوری بیشتر آنها و بالابردن کار تیمی، جلسه پیش آمادگی مانتره برای دانش آموختگان این کلاس ها با حضور والدین آنها برگزار شد. این نشست با تلاش موبدیار پریا ماوندی، که استادی کلاس های آمادگی مانتره را نیز بر عهده داشته است برگزار شد.
کلاس های آموزش اوستاخوانی و گاتاشناسی؛ از تابستان ۱۳۸۸ و با یاری استادان مختلف، با هدف همیاری و همازوری بین ارگان های زرتشتی و تشویق دانش آموزان کلاس های دینی و نوجوانان آغاز شده است. در این کلاسها شرکت کنندگان با واژه شناسی، اوستاخوانی و گاتاخوانی با آوای خوش و ارائه نوشتار برای شرکت پر بار تهرانی ها در همایش سراسری مانتـره، هر ساله در سازمان فروهر، برگزار شده است.
گفتنی است در آغاز این نشست، موبدیار ماوندی از دادبه اورنگی؛ آغازکننده برگزاری این کلاس ها و نیز ازگروه همراهان برگزاری این کلاس ها رویا نمیرانیان، پریسا رایومند، سپهر گشتاسبی، شهریار خسروان، نیایش نامدار سپاسگزاری کرد.

 

1 2 3 4 6 7 8 9 10 11 12

مطالب مرتبط با برچسب

3 دیدگاه برای تصاویری از آمادگی برای مانتره مقدماتی در سازمان فروهر

 1. +2

  بسیار زیبا است، هم کار کانون هم کار سازمان

 2. ولي شركت كنندگان زير 10 سال
  +3

  از سرکار خانم ماوندی بسیار سپاسگزارم. فرزندان من ۳ سال است که در این کلاس ها شرکت می نمایند و واقعا علاقمند شدن. چون من و پدرشان دین دبیره بلد نیستیم، خانم ماوندی هر سال بندها رو با حوصله برایمان میخوانند و ما ضیط می نماییم تا در منزل بتوانیم با فرزندانمان بیشتر کار کنیم و فرزندان من هر سال بندهای بیشتری فرامی گیرن. سپاس از این همه مهربانی بدون چشمداشت

 3. 0

  با تشکر از امثالی مانند ماوندی ها اینگونه زحمت می کشند وبچه ها را علاقه مند به آموختن می کنندو سپاس بر مادران و پدرانی که فرزندانشان نزد ماوندایها می برند تا یاد بگیرند

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

 • آخرین خبرها