پنجشنبه, ۲۶ مهر ۱۳۹۷
آخرین خبر با عنوان ، سخنرانی نماینده ایرانیان زرتشتی در ژنو در 22 ساعت قبل منتشر شده است .
»   آن سوی مرزها, مراسم ها, یازدهمین کنگره جهانی زرتشتیان  »   ثبت نام یازدهمین کنگره جهانی زرتشتیان آغاز شد
782 بازدید
۱۱ امرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۴۵
ثبت نام یازدهمین کنگره جهانی زرتشتیان آغاز شد

ثبت نام یازدهمین کنگره جهانی زرتشتیان آغاز شد

ثبت نام اولیه(با تخفیف) یازدهمین کنگره جهانی زرتشتیان از دهم امرداد ماه آغاز شده است. بدین ترتیب همکیشان علاقه مند می توانند برای نام نویسی به وبسایت یازدهمین کنگره جهانی زرتشتیان، بخش تهیه بلیط مراجعه کنند و در بخش early bird نام نویسی کنند.

هزینه ثبت نام زود هنگام ۴۹۹ دلار استرالیا است و برای پرداخت آن می توان از کارتهای اعتباری بین المللی استفاده کرد و یا از خدمات صرافی ها بهره برد.

نام‌نویسی زودهنگام یا Early Bird بدین معنا است که افرادی زودتر از دیگران برای شرکت در یک برنامه نام‌نویسی کرده باشند. آنها مثل تمام کسانی که قرار است در همایش شرکت کنند، نام‌نویسی می‌کنند. هزینه واریز کرده و درست مثل تمام شرکت‌کنندگان در همایش، یک کد اختصاصی دریافت می‌کنند.

برای آگاهی بیشتر می توانید به وب سایت کنگره در اینجا مراجعه کنید و یا کانال تلگرام کنگره به زبان فارسی در اینجا ببینید.

مطالب مرتبط با برچسب

گزارش تصویری از روز سوم یازدهمین کنگره جهانی زرتشتیان(۲)
یازدهمین کنگره جهانی زرتشتیان روزهای ۱۰ تا ۱۴ خورداد ماه در پرت استرالیا برگزار شد. تصاویر ادامه مطلب نگاه دیگری است به روز سوم کنگره جهانی زرتشتیان:
گزارش تصویری از روز سوم یازدهمین کنگره جهانی زرتشتیان(۲)
کیخسرو مزدیسنی از ایرانیان زرتشتی ساکن پرت استرالیا است و از اعضای کمیته برگزاری یازدهمین کنگره جهانی زرتشتیان است، که نقش چشمگیری در حضور پر رنگ ایرانیان در کنگره داشت، دیدگاه وی را در مورد این کنگره جویا شدیم:
گزارش تصویری از روز دوم یازدهمین کنگره جهانی زرتشتیان(۲)
یازدهمین کنگره جهانی زرتشتیان روزهای ۱۰ تا ۱۴ خورداد ماه در پرت استرالیا برگزار شد. تصاویر ادامه مطلب نگاه دیگری است به روز دوم کنگره جهانی زرتشتیان:
گزارش تصویری از روز نخست یازدهمین کنگره جهانی زرتشتیان(۲)
ازدهمین کنگره جهانی زرتشتیان روزهای ۱۰ تا ۱۴ خورداد ماه در پرت استرالیا برگزار شد. تصاویر ادامه مطلب نگاه دیگری است به روز نخست کنگره جهانی زرتشتیان:

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها