پنجشنبه, ۰۲ آذر ۱۳۹۶
آخرین خبر با عنوان ، شاهنامه خوانی موبدیار پریا ماوندی در کنگره بین المللی موسسه محک در 6 ساعت قبل منتشر شده است .
»   آن سوی مرزها, کنگره جهانی زرتشتیان, مراسم ها  »   آشنایی با روند نام نویسی در کنگره جهانی زرتشتیان
891 بازدید
۲۵ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۷:۳۸
آشنایی با روند نام نویسی در کنگره جهانی زرتشتیان

آشنایی با روند نام نویسی در کنگره جهانی زرتشتیان

زمان نام نویسی در یازدهمین کنگره جهانی زرتشتیان از نهم مهر ماه آغاز می شود، در ادامه مطلب می توانید نحوه نام نویسی در این کنگره که روزهای ۱۱ تا ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ در شهر پرث استرالیا برگزار می شود را بخوانید.

در حال حاضر می توانید با مراجعه به سایت کنگره جهانی زرتشتیان پیش ثبت نام کنید، در این صورت هنگام آغاز نام نویسی دعوت نامه دریافت خواهید کرد. اما کیخسرو مزدیسنی از اعضای کمیته برگزاری این کنگره، روند ثبت نام را بدین گونه تشریح می کند:

شما باید به وبگاه WZC بروید و تمام اطلاعات خود را وارد نمایید، اگر می‌خواهید اقامت و تور دلخواه را انتخاب کنید و مبلغ آنرا پرداخت نمایید. اگر کارت اعتباری دارید می‌توانید الکترونیک پرداخت کنید، در غیر این‌صورت پرداخت بدون کارت اعتباری را انتخاب کنید. سپس شما یک ایمیل با جزئیات بانک WZC دریافت می‌کنید. شما برای انتقال وجه می‌توانید هم به صرافی و هم به دوستی که حساب بانکی خارجی دارد، مراجعه کنید؛ یا ما به شما کسی را معرفی می‌کنیم که می‌تواند در این مورد به شما کمک کند. جزئیات تماس در ایمیل مشخص می‌شود. وقتی ما از انتقال وجه اطمینان حاصل کردیم، شما یک ایمیل تأییدیه پرداخت و ثبت‌نام دریافت می‌کنید.

وی همچنین در مورد روند دریافت ویزا می گوید: هم‌اکنون برای گرفتن ویزا خیلی زود است، سه ماه قبل از مسافرت باید اقدام کنید. ما قبلاً با سفارت صحبت کرده‌ایم و در مراحل بعدی جزئیات بیشتری را ارائه خواهیم کرد.

مطالب مرتبط با برچسب

آشنایی با روند نام نویسی در کنگره جهانی زرتشتیان
همكيشاني كه به صورت گروهي براي شركت در همايش جهاني زرتشتيان در استراليا نام‌نويسي بكنند، مي‌توانند از تسهيلات  اقامتي و تخفيف بليت همايش استفاده كنند.
آشنایی با روند نام نویسی در کنگره جهانی زرتشتیان
  كانال تلگرامي جديدي براي اطلاع‌رساني درباره‌ي كنگره‌ي جهاني زرتشتيان در استراليا ايجاد شده است. اين كانال جديد پس از مشكلي كه براي كانال تلگرامي قبلي پيش آمده بود، آغاز به كار كرده است.
آشنایی با روند نام نویسی در کنگره جهانی زرتشتیان
افرادی که می خواهند به جای نام نویسی اینترنتی به صورت حضوری برای کنگره جهانی زرتشتیان نام نویسی کنند می توانند رزوهای دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 18 تا 20 به آقای خدایار عطایی در طبقه دوم تالار خسروی مراجعه کنند.
ثبت نام یازدهمین کنگره جهانی زرتشتیان آغاز شد
ثبت نام اولیه(با تخفیف) یازدهمین کنگره جهانی زرتشتیان از دهم امرداد ماه آغاز شده است. بدین ترتیب همکیشان علاقه مند می توانند برای نام نویسی به وبسایت یازدهمین کنگره جهانی زرتشتیان، بخش تهیه بلیط مراجعه کنند و در بخش early bird نام نویسی کنند.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها