جمعه, ۰۳ آذر ۱۳۹۶
آخرین خبر با عنوان ، شاهنامه خوانی موبدیار پریا ماوندی در کنگره بین المللی موسسه محک در 6 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن ها, جام جان باختگان, کانون دانشجویان زرتشتی, مراسم ها, ورزشی  »   امکان شرکت یک ورزشکار در دو رشته تیمی جام جان باختگان به وجود آمد
381 بازدید
۲۰ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۰۸
امکان شرکت یک ورزشکار  در دو رشته تیمی جام جان باختگان به وجود آمد

امکان شرکت یک ورزشکار در دو رشته تیمی جام جان باختگان به وجود آمد

کانون دانشجویان زرتشتی به ورزشکاران اجازه حضور در دو رشته تیمی سی و هفتمین دوره جام جان باختگان را داد.

بر اساس آیین نامه جام جان باختگان در رده بزرگسالان، بانوان اجازه حضور در دو رشته تیمی و یک رشته انفرادی را دارند، اما آقایان اگر ساکن تهران یا یزد باشند، فقط می توانند در یک رشته تیمی یا انفرادی شرکت کنند و ساکنین دیگر شهرها امکان شرکت هم در یک رشته تیمی و هم در یک رشته انفرادی را دارند.

در روزهای پایانی نام نویسی سی و هفتمین دوره پیکارهای ورزشی جام جان باختگان، کمیته برگزاری این بازیها، آیین نامه مسابقات در این زمینه را کمی تغییر دارد بدین ترتیب: از هر تیم، تنها یک ورزشکار می تواند در یک رشته تیمی دیگر نیز شرکت کند. متنی که کانون دانشجویان زرتشتی در این زمینه منتشر کرده است بدین ترتیب است:

به آگاهی همکیشان گرامی می رساند، بنا به اعلام کمیته برگزاری سی و هفتمین دوره پیکارهای ورزشی جام جان باختگان، ورزشکاران شرکت کننده در رشته های تیمی با حفظ شرط زیر امکان بازی در یک رشته تیمی دیگر را دارند.

از هر تیم تنها یک بازیکن امکان شرکت در تنها یک رشته تیمی متفاوت را خواهد داشت.

گفتنی است امروز، سه شنبه ۲۰ تیر ماه، زمان نام نویسی ورزشکاران برای حضور در جام سی و هفتم به پایان می رسد و این دوره از مسابقات روزهای ۲ تا ۶ امرداد ماه در همایشگاه مارکار تهرانپارس برگزار می شود.

مطالب مرتبط با برچسب

امکان شرکت یک ورزشکار  در دو رشته تیمی جام جان باختگان به وجود آمد
بازیهای سی و هفتمین دوره جام جان باختگان آدینه 6 امرداد ماه در همایشگاه مارکار تهرانپارس پایان پذیرفت.
داژبال، رقابتی نو، استقبالی کم
مسابقات داژبال برای سومین سال پیاپی در جام جان باختگان برگزار شد. امسال در این دوره از مسابقات، تنها 7 تیم در رده های بزرگسالان و نوجوانان شرکت یافته بودند و عدم استقبال بانوان سبب شد تا در این گروه مسابقه ای برگزار نشود. در مسابفات بزرگسالان و نوجوانان نیز با توجه به تعداد کم تیم ها این مسابقات در یک گروه و به صورت دوره ای برگزار شد.
گزارش تصویری از بازیهای صبح روز سوم جام جان باختگان
بامداد سومین روز سی و هفتمین دوره پیکارهای ورزشی جام جان باختگان با برگزاری دو دیدار در رده نونهالان همراه بود. این دو بازی با پیروزی تیمهای جمشیدجم ب و آرمان تفت و توابع 007 همراه بود که تصاویر آن را می توانید در ادامه مطلب ببینید:
گزارش تصویری از بازیهای صبح روز سوم جام جان باختگان
رقابتهای شطرنج سریع یا بلیتس در دومین روز پیکارهای ورزشی جام جان باختگان، سه شنبه، سوم امرداد برگزار شد.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها