شنبه, ۰۴ آذر ۱۳۹۶
آخرین خبر با عنوان ، انتخابات باشگاه جوانان زرتشتی مریم اباد انجام شد در 4 دقیقه قبل منتشر شده است .
»   انجمن زرتشتیان تفت و توابع, انجمن ها, علمی, فرهنگی  »   سی و یکمین دوره جشنواره فرهنگی آموزشی پیر نارکی برگزار می شود
2,223 بازدید
۱۸ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۴:۱۵
سی و یکمین دوره جشنواره فرهنگی آموزشی پیر نارکی برگزار می شود

سی و یکمین دوره جشنواره فرهنگی آموزشی پیر نارکی برگزار می شود

انجمن زرتشتیان تفت و توابع از سی و یکمین دوره جشنواره فرهنگی آموزشی پیر نارکی خبر داد، در این جشنواره همانند سالهای گذشته از دانش آموزان و دانشجویان ممتاز زرتشتی در سراسر کشور تقدیر به عمل خواهد آمد.

سی و یکمین جشنواره فرهنگی آموزشی پیر نارکی پسین پنجشنبه ۱۲ امرداد ماه در این زیارتگاه برگزار خواهد شد و دانش آموزان و دانشجویانی که شرایط اعلام شده در فراخوان جشنواره را دارند می توانند از ۲۰ تا ۳۰ تیر ماه از طریق پست و یا وب سایت www.naraki.ir نام نویسی کنند.

متن فراخوان جشنواره سی و یکم بدین ترتیب است:

فراخوان سی و یکمین دوره جشنواره فرهنگی آموزشی پیر نارکی

انجمن زرتشتیان تفت و توابع سی و یکمین دوره جشنواره آموزشی فرهنگی پیر نارکی را روز پنجشنبه ۱۲ امرداد ماه برگزار می کند. این جشنواره با آرمان تشویق دانش آموزان و دانشجویان زرتشتی سال تحصیلی ۹۶- ۱۳۹۵ در زیارتگاه پیر نارکی برگزار می گردد.

الف. شرایط پذیرش:

۱٫دوره ابتدایی پایه های اول تا ششم که در کارنامه توصیفی آن ها برای تمام دروس در هر دو نوبت خیلی خوب درج شده باشد. (توجه برای تشویق بیشتر کلا ۳ مورد امتیاز خوب برای دروس قابل ارفاق است)

۲٫پایه های هفتم و هشتم و نهم دوره اول دبیرستان با معدل کل از ۱۹

۳٫پایه های دهم، سوم دبیرستان و پیش دانشگاهی با معدل کل از ۱۸ و هنرجویان سالهای دهم و سوم هنرستان با معدل کل از ۱۷

۴٫دانشجویان مقطع کاردانی و کارشناسی مراکز آموزش عالی با معدل از ۱۷

۵٫پذیرفته شدگان دوره روزانه دانشگاه های سراسری کنکور ۱۳۹۵

۶٫دانش آموزانی که برای سال تحصیلی ۹۶ – ۹۵ در مدارس تیزهوشان یا نمونه دولتی پذیرفته شده اند.

تبصره۱: دانشجویانی که معدل بالای ۱۷ کسب کرده اند و در سال ۹۵ در دوره روزانه دانشگاه های سراسری پذیرفته شده اند و دانش آموزانی که حد نصاب معدل را به دست آورده اند در مدارس تیزهوشان یا نمونه دولتی پذیرفته شده اند تنها یک جایزه دریافت می کنند.

۷٫پذیرفته شدگان کنکور کارشناسی ارشد و دکترا مراکز آموزش عالی برای سال تحصیلی ۹۶ – ۹۵

ب.مدارک مورد نیاز:

۱٫برای دانش آموزان تصویرهای کامل کارنامه کامپیوتری با اصل مهر و امضا مسئول آموزشگاه و برگ اول شناسنامه همراه با یک قطعه عکس (۴×۳)

۲٫برای دانشجویان پذیرفته شده در دوره های روزانه دانشگاه های سراسری تصویر کارت دانشجویی، گواهی اشتغال به تحصیل که دوره روزانه در آن ذکر شده باشد، برگ اول شناسنامه همراه با یک قطعه عکس (۴×۳)

۳٫دانشجویان مقطع کاردانی و کارشناسی، تصویر کارت دانشجویی، برگ اول شناسنامه، نمرات واحدهای اخذ شده و معدل دو ترم سال تحصیلی ۹۶- ۹۵ با مهر و امضا مرکز آموزش عالی همراه با یک قطعه عکس (۴×۳)

۴٫برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا، تصویرهای کارت دانشجویی و برگ اول شناسنامه همراه با یک قطعه عکس(۴×۳) و گواهی اشتغال به تحصیل در ترم های سال تحصیلی۹۶ – ۹۵

پ. شیوه و زمان نام نویسی

۱٫شرکت کنندگان می توانند یا از طریق اینترنت(تارنمای www.naraki.ir) و یا از طریق پست در جشنواره شرکت نمایند.

۲٫ضروری است که همراه با مدارک، نام و نام خانوادگی، شماره تماس ثابت و همراه و آدرس دقیق پستی شرکت کنندگان نیز ذکر شود، در غیر این صورت احتمال پذیرفته نشدن ثبت نام وجود دارد.

 1. ثبت نام از طریق سایت جشنواره در روزهای ۲۰ تا ۳۰ تیر ماه انجام خواهد شد و از طریق پست نیز مدارک باید تا قبل از ۳۰ تیر ماه به دست انجمن زرتشتیان تفت و توابع برسد، به مدارک ناقص و یا دیر فرستاده شده نیز ترتیب اثر داده نخواهد شد.

تبصره: مسئولیت ارسال مدارک به غیر از دو صورت بر عهده خود شرکت کننده می باشد.

آدرس پستی جشنواره: یزد- تفت- صندوق پستی ۱۴۶ – ۸۹۹۱۵( پیشنهاد می شود مدارک از طریق پست پیشتاز ارسال شود)

انجمن زرتشتیان تفت و توابع یزد

فراخوان سی و یکمین دوره جشنواره فرهنگی آموزشی پیر نارکی پوستر سی و یکمین دوره جشنواره فرهنگی آموزشی پیر نارکی

مطالب مرتبط با برچسب

گزارش تصویری از سی و یکمین جشنواره فرهنگی آموزشی پیر نارکی
سی و یکمین جشنواره فرهنگی آموزشی پیر نارکی شامگاه پنجشنبه 12 امرداد ماه در زیارتگاه پیر نارکی برگزار شد. در این جشنواره که به همت انجمن زرتشتیان تفت و توابع برپا می شد از حدود 800 دانش آموز و دانشجوی ممتاز زرتشتی تقدیر شد.
تصاویری از دانشجویان مقطع دکترا در جشنواره پیر نارکی
سی و یکمین جشنواره فرهنگی آموزشی پیر نارکی، پسین پنجشنبه ۱۲ امرداد ماه در زیارتگاه پیر نارکی و به همت انجمن زرتشتیان تفت و توابع برگزار شد. تصاویری از دانشجویان مقطع دکترا که در این جشنواره مورد تقدیر قرار گرفتند را در ادامه مطلب ببینید:
تصاویری از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد در جشنواره پیر نارکی
سی و یکمین جشنواره فرهنگی آموزشی پیر نارکی، پسین پنجشنبه ۱۲ امرداد ماه در زیارتگاه پیر نارکی و به همت انجمن زرتشتیان تفت و توابع برگزار شد. تصاویری از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد که در این جشنواره مورد تقدیر قرار گرفتند را در ادامه مطلب ببینید:
تصاویری از دانشجویان ممتاز مقطع کارشناسی در جشنواره پیر نارکی
سی و یکمین جشنواره فرهنگی آموزشی پیر نارکی، پسین پنجشنبه ۱۲ امرداد ماه در زیارتگاه پیر نارکی و به همت انجمن زرتشتیان تفت و توابع برگزار شد. تصاویری از دانشجویان ممتاز مقطع کارشناسی که در این جشنواره مورد تقدیر قرار گرفتند را در ادامه مطلب ببینید:

یک دیدگاه برای سی و یکمین دوره جشنواره فرهنگی آموزشی پیر نارکی برگزار می شود

 1. 0

  به نام خدا 
  یاد کسانی که این مراسم در طی سالینی که برگذار مشود یاری 
  مادی یا دیگر کمکها را می کردند، در حیات نیستند، شادی روان،اگر در حیات هستند، تندرستی وشادمانی را آرزو دارم
  فرزین از آمریکا

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

 • آخرین خبرها