پنجشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
آخرین خبر با عنوان ، گزارش تصویری از آیین پرسه همگانی اورمزد و تیر ماه در یزد(بخش دوم) در 6 ساعت قبل منتشر شده است .
»   علمی  »   گفتگوی تلویزیونی مهندس فریدون کاویانی در برنامه نسیم دانش
1,375 بازدید
۱۱ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۵۶
گفتگوی تلویزیونی مهندس فریدون کاویانی در برنامه نسیم دانش

گفتگوی تلویزیونی مهندس فریدون کاویانی در برنامه نسیم دانش

برنامه تلویزیونی نسیم دانش گفتگویی تلویزیونی با مهندس فریدون کاویانی مدیر عامل گروه صنعتی آترا انجام داده است.


این برنامه که از شبکه نسیم پخش می شود به معرفی تازه های علم و فناوری می پردازد و گزارشی از پنجمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران پخش کرده است، در بخشی از این گزارش، بخشی از محصولات و فعالیتهای گروه صنعتی آترا توسط مهندس فریدون کاویانی معرفی می شود.
مهندس کاویانی در سخنانش به معرفی محصولات حرارتی گروه آترا می پردازد که بخشی از این محصولات مشابه خارجی و داخلی ندارند و توسط همین گروه تولید شده است، همچون کوره های گاز سوز در اندازه های کوچک که حدود دو سال زمان صرف طراحی و ساخت آن شده است.
مدیر عامل گروه صنعتی آترا در بخش دیگری از سخنانش به ۲۴ فعالیت جدی در این صنعت اشاره می کند و از حضور این شرکت در نمایشگاه های بین المللی می گوید، شرکتی که محصولاتش منحصر به فرد هستند.
در سایت گروه صنعتی آترا می خوانیم: آترا یک لغت اصیل ایرانی و به معنای گرما، حرارت و آتش است، گروه صنعتی آترا با هدف پوشش گوشه ای از صنعت وسیع حرارت در چهار مجموعه مجزا مشغول خدمتگذاری به هموطنان عزیز ایرانی و فراهم نمودن بستری گسترده تر برای سرویس به جهانیان می باشد.
شرکتهای تحت پوشش این گروه عبارتند از: شرکت آترا حرارت سازان، شرکت آترا تجهیز گستران پویا، کارگاه آترا سرامیک سازان اندیشه و شرکت آترا مدارسازان جاوید

 

شما می توانید از اینجا گفتگوی تلوزیونی مهندس فریدون کاویانی در برنامه نسیم دانش را مشاهده نمایید.

مطالب مرتبط با برچسب

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها