پنجشنبه, ۲۷ مهر ۱۳۹۶
»   انجمن ها, جام جان باختگان, کانون دانشجویان زرتشتی, مراسم ها, ورزشی  »   پوستر رسمی جام جان باختگان منتشر شد
769 بازدید
۲۷ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۰:۱۴
پوستر رسمی جام جان باختگان منتشر شد

پوستر رسمی جام جان باختگان منتشر شد

ثبت نام از ۱۳ تیر ماه و در ۹ رشته ورزشی انجام می گیرد

کانون دانشجویان زرتشتی پوستر رسمی سی و هفتمین دوره پیکارهای ورزشی جام جان باختگان را منتشر کرد. همچون سالهای گذشته این پوستر نیز با تصاویر شهدا و جان باختگان زرتشتی در جنگ تحمیلی و بیت «هر آنکو شود کشته ز ایران سپاه،  بهشت برینش بود جایگاه» منتشر شده است.

این دوره از پیکارها روز دوشنبه دوم امرداد ماه آغاز می شود و آیین گشایش نیز از ساعت ۷ پسین در همایشگاه مارکار تهرانپارس شروع می شود و تا آدینه ۶ امرداد ماه به طول می انجامد.

۹ رشته ورزشی فوتبال، والیبال، بسکتبال، بدمینتون، تنیس روی میز، شطرنج، دوومیدانی، شنا و هنرهای رزمی برای این دوره از رقابتها در نظر گرفته شده است.

همچنین نام نویسی مسابقات روزهای ۱۳ تا ۱۷ تیر ماه از طریق سایت جام جان باختگان به آدرس www.jamejanbakhtegan.kdz.ir انجام می گیرد.

پوستر جام جان باختگان

مطالب مرتبط با برچسب

پوستر رسمی جام جان باختگان منتشر شد
بازیهای سی و هفتمین دوره جام جان باختگان آدینه 6 امرداد ماه در همایشگاه مارکار تهرانپارس پایان پذیرفت.
داژبال، رقابتی نو، استقبالی کم
مسابقات داژبال برای سومین سال پیاپی در جام جان باختگان برگزار شد. امسال در این دوره از مسابقات، تنها 7 تیم در رده های بزرگسالان و نوجوانان شرکت یافته بودند و عدم استقبال بانوان سبب شد تا در این گروه مسابقه ای برگزار نشود. در مسابفات بزرگسالان و نوجوانان نیز با توجه به تعداد کم تیم ها این مسابقات در یک گروه و به صورت دوره ای برگزار شد.
گزارش تصویری از بازیهای صبح روز سوم جام جان باختگان
بامداد سومین روز سی و هفتمین دوره پیکارهای ورزشی جام جان باختگان با برگزاری دو دیدار در رده نونهالان همراه بود. این دو بازی با پیروزی تیمهای جمشیدجم ب و آرمان تفت و توابع 007 همراه بود که تصاویر آن را می توانید در ادامه مطلب ببینید:
گزارش تصویری از بازیهای صبح روز سوم جام جان باختگان
رقابتهای شطرنج سریع یا بلیتس در دومین روز پیکارهای ورزشی جام جان باختگان، سه شنبه، سوم امرداد برگزار شد.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها