چهارشنبه, ۲۶ مهر ۱۳۹۶
آخرین خبر با عنوان ، انتخابات انجمن اولیا و مربیان دبستان دخترانه مارکار برگزار شد در 5 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن ها, سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد, ورزشی  »   دعوت بسکتبالیستهای زرتشتی برای حضور همکیشان در دیدار سرنوشت ساز امشب
466 بازدید
۲۰ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۰۶
دعوت بسکتبالیستهای زرتشتی برای حضور همکیشان در دیدار سرنوشت ساز امشب

دعوت بسکتبالیستهای زرتشتی برای حضور همکیشان در دیدار سرنوشت ساز امشب

تیم بسکتبال سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد، امشب در آخرین بازی مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی بسکتبال بزرگسالان استان یزد به میدان می رود و در صورت پیروزی در این دیدار راهی فینال خواهد شد.

در همین راستا بازیکنان تیم سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی استان یزد از همکیشان دعوت کرده اند تا در بازی امشب که از ساعت ۱۵: ۲۱ در تالار تختی یزد برگزار می شود، حضور یابند و با تشویقهای خود مقدمات پیرزوی بسکتبالیستهای زرتشتی را مهیا سازند.

آرین کاووسی از بازیکنان تاثیرگذار این تیم با اشاره به حساسیت بازی می گوید: به امید خدا با حمایت تماشاگران که همیشه با حضورشان به ما روحیه و انگیزه می دهند و باعث دلگرمی مان هستند، این دیدار حساس را با پیروزی پشت سر می گذاریم و راهی فینال می شویم و باعث سربلندی جامعه می شویم.

کامبیز لریان، مربی تیم سازمان نیز در همین راستا خطاب به همکیشان می گوید: ما با حضور شما به فینال می رسیم، ما را تنها نگذارید.

سهیل بهمردی دیگر بازیکن تیم و عضو هیات مدیره سازمان و باشگاه در مورد حساسیت این دیدار می گوید: اهمیت بازی امروز مشخص هست اگر ببریم راهی فینال می شویم و با توجه به فینالیست دیگر، شانس بالایی برای کسب مقام قهرمانی داریم. یقینا حضور همکیشان می تواند روحیه ما را دو چندان کند و به امید اهورامزدا با همدیگر پیروزی را جشن می گیریم. آن دوستانی که به ورزشگاه می آیند بر سر بازیکنان منت می نهند و دوستانی هم که نمی آیند، لطفا برای ما دعاکنند. به امید پیروزی

گفتنی است تیم سازمان باشگاه جوانان زرتشتی امشب در مقابل تیم پیتزا نوژ قرار می گیرد، این سومین دیدار دو تیم در مرحله نیمه نهایی است در بازی نخست جوانان زرتشتی شامگاه سوم خرداد در تالار تختی با نتیجه ۶۱-۶۲ به پیروزی دست یافتند اما بازی دوم که ششم خرداد در تالار ورزشی یگانگی برگزار شد را تیم پیتزا نوژ با نتیجه ۴۸-۵۱ به سود خود پایان یافت و همه چیز به بازی سوم کشیده شد.

برساد- رشید شهرت

مطالب مرتبط با برچسب

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها