پنجشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
آخرین خبر با عنوان ، گزارش تصویری از آیین پرسه همگانی اورمزد و تیر ماه در یزد(بخش دوم) در 6 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن موبدان تهران  »   پیام انجمن موبدان تهران برای شرکت در انتخابات
1,275 بازدید
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۴۴
پیام انجمن موبدان تهران برای شرکت در انتخابات

پیام انجمن موبدان تهران برای شرکت در انتخابات

انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه در سراسر کشور برگزار خواهد شد، در همین راستا انجمن موبدان تهران پیامی را منتشر کرده است که متن آن بدین شرح است :

 

به خشنودی اهورامزدا
همکیشان ارجمند و گرامی
        بزرگ‌ترین آرمان اشوزرتشت در گاتاها، کتاب آسمانی ما زرتشتیان این است: «ما خواستاریم از زمره‌ی کسانی باشیم که مردم را به سوی راستی و نیکی  و جهان را بسوی آبادانی و پیشرفت رهنمون می‌سازند.»
بی‌تردید جامعه زرتشتیان از کهن‌ترین ایرانیان هستند که به ایرانی بودن خود بالیده و سربلندی خود را در خدمت کردن به ایران و ایرانی دانسته اند. شایسته است که همگی ما زرتشتیان سراسر کشور در انتخابات ریـاسـت  جمــهــوری   و    شورای شهر و روستا که در روز آدینه ۲۹/۰۲/۱۳۹۶ برابر با انارام ایزد و اردیبهشت‌ماه ۳۷۵۵۵ زرتشتی به انجام می‌رسد، شرکت کنیم. و رای خود را به بهترین کاندیدایی که برگزیده ایم، به صندوق بریزیم.  و در این خویشکاری میهنی که آرمان آن گسترش آزادی فردی و عدالت اجتماعی و در نتیجه آبادانی هرچه بیشتر ایران عزیزتر از جانمان می‌باشد، با تمام وجود با دیگر هم‌میهنان ارجمند، همازور و همراه شویم.
انجمن موبدان تهران
رییس: موبد دکتر اردشیر خورشیدیان

مطالب مرتبط با برچسب

نشست کتاب خوان ادیان توحیدی برگزار شد
برساد - مهربان افسرکشمیری : در مراسم «نشست کتاب‌خوان»، پیروان ادیان توحیدی به معرفی کتاب‌های خود پرداختند. شامگاه دوشنبه دهم اسفندماه اسفند در «نشست کتا‌ب‌خوان»‌ ویژه پیروان ادیان توحیدی که در هتل انقلاب و با همت نهاد کتابخانه‌های ...

4 دیدگاه برای پیام انجمن موبدان تهران برای شرکت در انتخابات

 1. راحتی
  +6

  با درود به موبد بزرگ ایران زمین (دکتر خورشیدیان) انجام فرمایشات شما برای همه ما واجب است ویک وظیفه دینی ومیهنی است و در گاتها سپند نیز چنین آمده هات ۴۸ بند ۵ باشد که شهریاران نیک باکردار نیک ودانش و پارسایی برما فرمان برانند نه شهریاران بد پاکیزگی برای مردم از گاه زادن بهترین است برای آبادانی جهان باید کوشید جهان را باید به درستی پرورانید و آن را به سوی روشنای برد برای همه شما بهدینان ودانایان ونیکان جامعه پیروزی خوشبختی دیر زیوی به کامه زیوی را از اورمزد دانا وتوانا آرزو داریم

 2. 0

  به نام خدا 
  با تشکر از شما به عنوان رهبر دینی جامعه پیام فرستادید ،مانند دیگر پیامهای شما
  فرزین از آمریکا

 3. 0

  به نام خدا
  با تشکراز آقای مجید و آقای راحتی بخاطر پیامهای زیبایشان

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

 • آخرین خبرها