پنجشنبه, ۰۲ آذر ۱۳۹۶
آخرین خبر با عنوان ، شاهنامه خوانی موبدیار پریا ماوندی در کنگره بین المللی موسسه محک در 5 ساعت قبل منتشر شده است .
»   علمی  »   سپینا بزرگی همراه با تیم دبیرستان فرزانگان2 مقام نخست مسابقات ربوکاپ ایران را کسب کرد
652 بازدید
۳۱ فروردین ۱۳۹۶ , ساعت ۱۳:۳۰
سپینا بزرگی همراه با تیم دبیرستان فرزانگان۲ مقام نخست مسابقات ربوکاپ ایران را کسب کرد

سپینا بزرگی همراه با تیم دبیرستان فرزانگان۲ مقام نخست مسابقات ربوکاپ ایران را کسب کرد

سپینا بزرگی دانش آموز زرتشتی دبیرستان فرزانگان ۲ در قالب تیم FMC-Life  مقام نخست لیگ نمایش دانش آموزی دوازدهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران را کسب کرد.

مسابقات ربوکاپ آزاد ایران روزهای ۱۴ تا ۱۸ فروردین ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد و در بخش دانش آموزی در لیگ نمایش یا دمو، تیم FMC-Life توانست مقام نخست را کسب کند.

این تیم با پروژه « طراحی سامانه های انگیزشی و کنترلی برای بیماران خاص آلزایمر و اتیسم » در این مسابقات شرکت کردند. ۲۲ نفر در این تیم عضویت داشتند که در قالب سه بخش مکانیک، الکترونیک و کامپیوتر فعالیت می کردند. خانم سپینا بزرگی سرپرستی بخش مکانیک و مسئولیت نایب رئیسی کل پروژه را بر عهده داشته است.

این طرح در واقع یک سامانه پزشکی است که اطلاعات مورد نیاز پزشکان برای بررسی روند بهبود درمان کوکان اوتیسم و آلزایمر را دریافت می کند و به صورت آنلاین در اختیار پزشکان قرار می دهد و تلاش می کند تا نقش سرپرست کودکان را کمتر کند.

پس از پذیرفته شدن طرح اولیه در ماه اسفند، روزهای ۱۴ تا ۱۸ فروردین این طرح در قالبی دوازدهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران ارائه شد و پروژه توسط داوران بررسی شد، کارگروهی، نیازسنجی، ایده پردازی و کاربرد صنعتی از جمله آیتمهای داوران بوده که به صورت ضریب یک و ضریب دو انجام گرفته است. همچنین عموم همکیشان و رسانه ها نیز از نمایشگاه بازدید داشته اند.

در نهایت سپینا بزرگی و هم تیمی هایش مقام نخست لیگ دمو دانش آموزی یا نمایش با موضوع آزاد را کسب کردند.

این تیم همچنین در بخش موضوع مشترک که به بحران ریزگردها اختصاص داشت و در یکی از روزهای برگزاری جشنواره انجام شد و هر تیم می بایست در طول یک روز پروژه اش را تعریف کند توانست مقام نخست را به دست بیاورد.

photo_2017-04-09_00-19-42 photo_2017-04-14_20-33-07 photo_2017-04-14_20-33-12 photo_2017-04-14_20-33-19 photo_2017-04-14_20-33-23 photo_2017-04-15_20-55-45

مطالب مرتبط با برچسب

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها