شنبه, ۰۴ آذر ۱۳۹۶
آخرین خبر با عنوان ، گزارش تصویری از یکصدمین سالگرد تاسیس آتشکده تهران(بخش دوم) در 10 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن ها, جام یگانگی, سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد, مراسم ها, ورزشی  »   برنامه بازیهای تیمی در سی و نهمین دوره جام یگانگی
637 بازدید
۲۹ اسفند ۱۳۹۵ , ساعت ۱۶:۲۷
برنامه بازیهای تیمی در سی و نهمین دوره جام یگانگی

برنامه بازیهای تیمی در سی و نهمین دوره جام یگانگی

سی و نهمین دوره جام یگانگی از اول تا پنجم فروردین ماه در رشته های بسکتبال آقایان بزرگسالان، بسکتبال نوجوانان، بسکتبال سه نفره بانوان، والیبال خانوادگی، دارت و تنیس روی میز برگزار می شود.

سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد، برنامه بازیهای تیمی این دوره از مسابقات را اعلام کرده است:

4_5938328487617101936-1

گفتنی است در این دوره از مسابقات ۴ تیم سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی الف و ب، نرسی آباد و فروهر به صورت دوره ای در رشته بسکتبال بزرگسالان به رقابت می پردازند، ۳ تیم سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی، آینده سازان و نرسی آباد نیز به صورت دوره ای در رده نوجوانان با هم بازی می کنند، در رده بسکتبال بانوان نیز تیمهای سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی، فروهر الف و فروهر ب باز هم به صورت دوره ای با یکدیگر رقابت خواهند کرد. اما در رده والیبال خانوادگی ۶ تیم در دو گروه قرار گرفته اند:

 

گروه بندی مسابقات والیبال خانوادگی
گروه A گروه B
روانشاد شابهرام نجمی بانو
سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد سرو
دانش آینده سازان

 

مطالب مرتبط با برچسب

گزارش تصویری از اختتامیه جام یگانگی
اختتامیه سی و نهمین دوره جام یگانگی، پنجم فروردین ماه در تالار ورزشی یگانگی یزد برگزار شد. گزارش تصویری از این مراسم و برترینهای این دوره از مسابقات را در ادامه مطلب ببینید: برترینهای سی و نهمین ...
گزارش تصویری از بازیهای روز پایانی جام یگانگی
سی و نهمین دوره مسابقات جام یگانگی شامگاه پنجم فروردین ماه به پایان رسید. گزارش تصویری از روز پایانی این مسابقات که به همت سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد برگزار شد را در ادامه مطلب ببینید:
گزارش تصویری از بازیهای روز پایانی جام یگانگی
ساعاتی پیش، با برگزاری آیین اختتامیه سی و نهمین دوره مسابقات جام یگانگی پایان یافت. این دوره از مسابقات روزهای اول تا پنجم فروردین 1396 به همت سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد برگزار شد و برترینهای مسابقات در آیین پایانی مورد تقدیر قرار گرفتند که عبارتند از:
تصاویری از سی و نهمین دوره جام یگانگی
سی و نهمین دوره مسابقات جام یگانگی در سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد در حال برگزاری است. تصاویری از این مسابقات که پنجم فروردین ماه به پایان می رسد را در ادامه مطلب ببینید:

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها