سه شنبه, ۲۵ مهر ۱۳۹۶
»   ورزشی  »   ورزشکاران زرتشتی در مسابقات بسکتبال کارگری کشور
571 بازدید
۱۴ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۲۱:۲۹
ورزشکاران زرتشتی در مسابقات بسکتبال کارگری کشور

ورزشکاران زرتشتی در مسابقات بسکتبال کارگری کشور

افشین یزدانی، کامران رستمی و آرین کاووسی سه بسکتبالیست زرتشتی به همراه تیم فولاد آلیاژی یزد به دیدار رده بندی مسابقات بسکتبال کارگری کشور راه یافتند.

این مسابقات با حضور ۹ تیم از ۱۱ دی ماه آغاز شده است و تیم فولاد آلیاژی یزد که از سه بازیکن زرتشتی نیز بهره می برد توانسته است با سه پیروزی و یک شکست به عنوان تیم دوم گروه اول این مسابقات راه یابد به همراه تیمهای ذوب آهن اصفهان، ساپکو تهران و سیمان شاهرود به مرحله نیمه نهایی صعود کند.

در بازیهای مرحله نیمه نهایی که سه شنبه ۱۴ دی ماه برگزار شد، تیم فولاد آلیاژی در یک بازی نزدیک و پایاپای با نتیجه ۶۱-۵۷ مغلوب تیم میزبان یعنی سیمان شاهرود شد و از راه یابی به فینال باز یافت. بدین ترتیب دیدار رده بندی صبح چهارشنبه ۱۵ دی ماه بین تیمهای فولاد آلیاژی و ساپکو تهران در دانشگاه صنعتی شاهرود برگزار می شود.

گفتنی است تیم فولاد آلیاژی به غیر از سه بازیکن زرتشتی از حامد عطارها، سعید غفاریان، حمید طایفی، امیر کرامتی، حمید محمدی، حمید ضیافتی، حامد ابیاری، عبدالحمید جلالیان و حسن کردی نیز بهره می برد و مربیگری تیم نیز به عهده علی افشارپور است.

تیم بسکتبال فولاد آلیاژی یزد

photo_2017-01-01_22-54-47 photo_2017-01-01_22-55-02

مطالب مرتبط با برچسب

ورزشکاران زرتشتی در مسابقات بسکتبال کارگری کشور
افشین یزدانی، آرین کاووسی و کامران رستمی که به همراه تیم فولاد آلیاژی یزد در مسابقات بسکتبال قهرمانی کارگران کشور شرکت نموده بودند، مقام چهارم این مسابقات را کسب کردند.
آرین کاووسی به عنوان رئیس کمیته امور باشگاه های هیات بسکتبال یزد انتخاب شد
هیات بسکتبال استان یزد، آرین کاووسی، بسکتبالیست زرتشتی و عضو هیات مدیره سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد را به عنوان رئیس کمیته امور باشگاه های استان انتخاب نمود.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها