چهارشنبه, ۲۶ مهر ۱۳۹۶
آخرین خبر با عنوان ، انتخابات انجمن اولیا و مربیان دبستان دخترانه مارکار برگزار شد در 5 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن زرتشتیان تهران, انجمن ها  »   در هیات مدیره انجمن زرتشتیان تهران چه گذشت؟
464 بازدید
۱۳ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۱۵:۵۳
در هیات مدیره انجمن زرتشتیان تهران چه گذشت؟

در هیات مدیره انجمن زرتشتیان تهران چه گذشت؟

پنجاه و دومین نشست هفتگی انجمن زرتشتیان تهران، دوشنبه ۶ دیماه ساعت ۱۸:۳۰ پسین در محل سالن اجتماعات انجمن و با حضور اکثریت اعضاء هیئت مدیره و بازرسان و شرکت جمعی از همکیشان علاقمندان با سرایش گاتها و خواندن متن صورت جلسه قبل آغاز شد.

کمیسیون مالی نخستین کمیسیون ارائه دهنده مصوبات بود و کلیهء مصوبات آن نیز تایید شد:

 • هزینهء اتمام کار پکیج خانه جنب پذیرشگاه پارسایی، به مبلغ سی و نه میلیون و چهارصد و هشتاد و شش هزار و پانصد ریال مطابق مصوبهء یکم و آذرماه کمیسیون ساختمان با سقف مبلغ چهل میلیون ریال.
 • صورت حساب سرویس مدارس زرتشتی در آذرماه نود و پنج به مبلغ پانصد و دوازده میلیون و پانصد و پنجاه هزار ریال.
 • هزینهء برگزاری جشن پایان دورهء آمادگی نود و چهار- نود و پنج مهدکودک پرورش در تابستان به مبلغ چهار میلیون و سیصد هزار ریال مطابق مصوبهء بیست و پنجم آذرماه کمیسیون فرهنگی.
 • هزینهء برپایی غرفه انجمن زرتشتیان در نمایشگاه مردم شناسی به مبلغ یک میلیون و پانصد و شانزده هزار ریال مطابق مصوبهء بیست و پنجم آذرماه کمیسیون فرهنگی.

کمیسیون ساختمان:

 • هزینه های متفرقهء انجام شده از محل تن خواه دفتر فنی از مورخ بیست و  پنجم آبان ماه تا چهارم آذرماه به مبلغ پنج میلیون و هشتصد و پنجاه و دو هزار ریال، شامل کندن و جابجایی تابلوی بیرونی درمانگاه یگانگی و جوشکاری سرویس فرهنگی، جوشکاری و تعمیر درب ورودی و نیمکت ها وتعویض پاشنهء درب ورودی شاورهرام ایزد امیریه، تعمیر و جوشکاری درب ورودی پذیرشگاه پارسایی، تعویض شیشه شکسته در آدریان تهران، تهیه جعبه ابزار برای انجمن، فنرزنی در هفت  نقطه انجمن.

در رابطه با جابجایی تابلوی بیرونی درمانگاه یگانگی و علت آن مقرر شد تا در جلسه دیگر توضیح بیشتری ارائه شود.

 • هزینهء تعمیر بام شیروانی اتاق حسابداری سازمان پذیرایی به مبلغ ۳ میلیون ریال.

مقرر شد تا کمیسیون ساختمان نسبت به برطرف کردن مشکل چاه سالن اقدام نماید.

گزارش:- در خصوص اتمام تعمیرات نمای ساختمان جوانمردی ستارخان در ناحیهء بالکن و مشکلات زدن داربست برای نمای ساختمان باباطاهر و قول زمان بندی مشخص برای اتمام کار داربست زدن با شهرداری، گزارشی بیان شد که داربست زده شده و بخشی از کار هم انجام شده ولی به دلیل بارندگی چند روز متوقف شده که تا پایان هفته کار باید اتمام شود.

کمیسیون روابط عمومی و اجتماعی:

 • درخواست مبلغ تا سقف یکصد و پنجاه میلیون ریال برای خرید روغن و برنج و کارت هدیه جهت کمک به خانوادهء مستمری بگیران.

گزارش: -کمیسیون روابط عمومی پسین ۱۶ دیماه، جلسه ای برای هماهنگی برنامه های دههء فجر با سازمان ها و انجمن های دست اندر خواهد داشت.

کمیسیون خدمات:

 • با سقف مبلغ بیست و شش میلیون ریال برای اقلام درمانگاه برای مدت دو ماه مطابق پیش فاکتور موافقت شد.
 • پیرو مذاکرات کمیسیون خدمات با ریاست و خزانه دار انجمن و مسئول مارکار، لیستی از منو و قیمت های مورد تایید برای سالن پذیرایی مارکار تهرانپارس تهیه شده است که بصورت آزمایشی تا پایان فروردین ماه نود و شش اجرا می شود.
 • بابت تعمیر یخچال فریزر و آبگرمکن خوابگاه پسران، مبلغ دو میلیون و صد هزار ریال مصوب شد.
 • مصوب شد تا سقف پنج میلیون ریال جهت درج فراخوان استخدام مسئول فنی درمانگاه برای شیفت صبح در بخش نیازمندی های همشهری و روزنامه و ماهنامه پزشکی هزینه شود. این فرد باید پزشک عمومی یا متخصص (بجز دندانپزشکان و تازه فارغ التحصیلان) دارای پروانهء مطب تهران باشد. مبلغ و شرایط کار پس از مراجعه علاقمندان بررسی و تعیین خواهد شد و استعلام قیمت از وزارت بهداشت برای مسئول فنی گرفته می شود.
 • با پرداخت حق الزحمه مسئول خوابگاه دختران در آذرماه به مبلغ ۴ میلیون ریال مطابق مصوبهء یازدهم امرداد ماه نود و پنج، موافقت شد. کلیهء مصوبات کمیسیون خدمات به تایید رسید.

گزارش: – جابه جایی نصب و راه اندازی کولر و آبگرمکن و گاز برای خوابگاه دختران به مبلغ دوازده میلیون و دویست و هفده هزار ریال که قبلا مصوبه ای تا سقف پانزده میلیون ریال داشت، توسط کمیسیون ساختمان انجام و به تایید کمیسیون خدمات رسید.

 • مراتب سپاس و تقدیر انجمن از طرف کمیسیون خدمات از همه همکیشان که در برپایی مراسم پنجم دیماه همکاری کردند اعلام شد.

 

کمیسیون دینی فرهنگی آموزشی و ورزشی:

 • پرداخت بیست میلیون ریال کمک هزینهء برگزاری مسابقات ورزشی جام وهمن توسط انجمن یانشوران مانتره در تاریخ ۱۹ الی ۲۲ بهمن ماه مطابق روال سال های گذشته از طرف انجمن زرتشتیان تهران.

این مصوبه که با اختلاف رای بسیار کم در جلسه قبل انجمن تصویب نشده بود، به  اصرار تنی چند از اعضای هیات مدیره و تصویب مجدد کمیسیون فرهنگی در هیات مدیره  انجمن مطرح شد. در مخالفت با این مصوبه از اینکه ارائه این مصوبه، مشکل شکلی دارد تا  اینکه نباید یک مصوبه برای دومین بار در هیات مدیره مطرح گردد، بیان شد و در موافقت با این مصوبه  مواردی از این دست که باید به جوانان کمک کرد و طرح چندباره یک مصوبه همیشه در انجمن روال بوده است، بیان گردید. با وجود دفاع اعضا و ریاست کمیسیون فرهنگی و حتا به در خواست ریاست انجمن نسبت به کاهش این کمک هزینه به هیجده میلیون ریال نیز این مصوبه با نه رای موافق، هشت رای مخالف و دو رای ممتنع در نهایت باز هم با اختلاف یک رای، تنها مصوبهء این جلسه بود که برای بار دوم به تصویب هیئت مدیره انجمن نرسید.

 • پرداخت مبلغ هشت میلیون و ششصد و بیست و یک هزار و دویست و پنجاه ریال بابت ۱۵۶ ساعت و ۴۵ دقیقه کارکرد آذرماه راهنمای گردشگری آدریان تهران. که این مورد تصویب شد.

گزارش ها:- دعوت از انجمن زرتشتیان تهران و همکیشان جهت شرکت در افتتاحیه نمایشگاه شاهنامهء مدرن خانم بنفشه شهریاری در تالار روانشاد مهربان کیخسرو کیخسروان واقع در خانهء فرهنگ و هنر زرتشتیان در تاریخ هشتم دیماه از ساعت پنج تا هشت پسین. همچنین این نمایشگاه از روز آدینه دهم دیماه تا نوزدهم از ساعت پنج تا هشت پسین در  همین تالار دایر است.

کمیسیون موقوفات:

 • تعدیل اجاره بهای یک واحد ساختمان مزدایی واقع در یوسف آباد از مبلغ سه میلیون ریال به شش میلیون ریال با ودیعه پنجاه میلیون ریال از تاریخ اول اردیبهشت نود پنج تا اول اردیبهشت نود و شش.

گزارش:-  در خصوص دعوت از وکلای انجمن آقایان وجدان در کمیسیون و بررسی پرونده آنها و استعلام از حسابداری ارائه شد که قرار شد برای هفته آینده اطلاعات کافی مطرح و با حضور ایشان در هیئت مدیره تصمیم گیری شود.

ریاست انجمناز کسانی که در برگزاری آیین پنجم دیماه همکاری و همیاری با کمیسیون خدمات داشتند سپاسگزاری کرد و اعلام رضایت از اجرای خوب برنامه ها را بیان کرد. وی همچنین در خصوص تشکیل سریعتر  شورای حل اختلاف زرتشتیان در تهران توضیح داد و گفت به مانند شهرهای دیگر تهران هم باید این شورا هر چه زودتر تشکیل شود و پروسه طولانی است و اعلام شد که شرایط شرکت از طریق سایت انجمن در اختیار همگان قرار خواهد گرفت.

نایب رییس انجمن نیز از نیاز تغییر اساسنامه انجمن سخن گفت و همچنین از نیاز به پیگیری کارهای انجمن توسط اعضا بصورت ویژه صحبت کرد.

پای صحبت همکیشان و بازرسان:

بزرگ‌مهر پرخیده با تاکید بر اینکه روند تکاملی در گردش‌های انجمن وجود دارد گفت به عنوان نمونه در گردش‌های پیشین انجمن گفته می‌شد تا ظرف‌های یک‌بار مصرف برای آیین درگذشت اشوزرتشت عوض شود که این کار در این گردش انجام شد.
بهروز جمشیدیان با اشاره به چند مورد قبلی، از عملکرد وکلای انجمن اطلاعات بیشتری خواست که آیا حق مشورت ها و حق الوکاله ها که تاکنون پرداخت شده درست و منطقی بوده یا خیر؟

سرانجام جلسه در ساعت ۲۱:۳۰  پایان یافت.

مطالب مرتبط با برچسب

در هیات مدیره انجمن زرتشتیان تهران چه گذشت؟
انجمن زرتشتیان تهران هم زمان با روز مهر از ماه مهر، مراسمی را در پسین دوشنبه دهم مهر از ساعت 18 در همایشگاه مارکار تهران پارس برگزار می کند.
در هیات مدیره انجمن زرتشتیان تهران چه گذشت؟
تارنمای انجمن زرتشتیان تهران در مورد انتخاب موسسه شایگان پارسه به عنوان پیمانکار سرویس مدارس زرتشتی توضیحاتی را ارائه داده است که می توانید آن را در ادامه مطلب بخوانید:
در هیات مدیره انجمن زرتشتیان تهران چه گذشت؟
انجمن زرتشتیان تهران برای  استخدام یک بایگان آگهی استخدام منتشر کرده است.
نامه سرگشاده هموندان گردش ۳۵ انجمن زرتشتیان تهران، گزارش پارسنامه را تایید کرد
رئیس و تنی چند از هموندان گردش 35 انجمن زرتشتیان تهران با انتشار نامه سرگشاده، گزارش ماهنامه پارسنامه در مورد واگذاری بدون دریافت وجه بیش از 50 هزار متربع از زمین های مارکار یزد را به شهرداری و دانشگاه یزد، تایید کرد.

یک دیدگاه برای در هیات مدیره انجمن زرتشتیان تهران چه گذشت؟

 1. ناشناس
  0

  ۹raye movafegh va 8 raye mokhalef be komake jam
  pas anjoman bayad komak kone
  movafeghan ke bishtare

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

 • آخرین خبرها