چهارشنبه, ۲۶ مهر ۱۳۹۶
آخرین خبر با عنوان ، گزارش تصویری از جشنواره صبحانه سالم در دبستان دینیاری در 8 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن ها, کانون دانشجویان زرتشتی, هنری  »   برترینهای هفدهمین جشنواره موسیقی
1,557 بازدید
۲۷ آذر ۱۳۹۵ , ساعت ۱۶:۳۰
برترینهای هفدهمین جشنواره موسیقی

برترینهای هفدهمین جشنواره موسیقی

هفدهمین جشنواره موسیقی زرتشتیان، به همت کانون دانشجویان زرتشتی شامگاه ۲۶ آذر ماه با اجرای ۱۱ تک نوازی و ۶ اجرای گروهی برگزار شد و در نهایت برترینهای جشنواره در بخشهای تکنوازی و گروهی از سوی داوران معرفی شدند:

امیر اشرف آریان پور، استاد دانشگاه که بیش از ۲۰۰ مقاله در زمینه موسیقی تالیف کرده است، محمد سریر، آهنگساز و موسیقی دان و رئیس خانه موسیقی ایران و کیوان ساکت آهنگساز، نوازنده تار و سه تار و استاد دانشگاه، سه داور این جشنواره بودند که برترینهای بخش رقابتی را برگزیدند.

در ابتدای مراسم پایانی جشنواره از گروه آنسامبل بادی و گروه کوبه ای اهورا و سیاوش بزرگچمی که در بخش غیر رقابتی جشنواره شرکت کرده بودند قدردانی شد.

سپس برترینهای بخش تکنوازی بدین ترتیب معرفی شدند:

مقام سوم به صورت مشترک: پویا فرهی (تار)، آریانا خضری(دف)

مقام دوم به صورت مشترک: فرزین دستان(تار)، ارشام باوفا(فلوت سلو)

مقام نخست: میترا خدادادی(پیانو)

تقدیر ویژه هیات داوران از ماهور مبارکه (تار)

برترینهای گروهی:

گروه سوم: دلنوازان از خانه فرهنگ و هنر به سرپرستی فربد خانی زاده و همنوازی آرین قدردان(دف)، درسا بزرگی چم(تنبک)، پویا باستانی(سه تار و خواننده) و شادمهر خسرویانی(تنبک)

گروه دوم: فرزانگان از کرمان ارشیا(پیانو) و آریانا خسروپور(کاخن)

گروه اول: کوبه ای نوجویان به سرپرستی پانته آ کاویانی و پرهام کشاورزی و همنوازی سپند باوفا(تنبک و دمام)، رائیتی بهبودی(تنبک و تمپو)، پیوند باوفا(دف)، نیلوفر هرمزدی(دف)، ماهدیس خسروی(دف) و آرویس ویرابی(دف)

تقدیر ویژه هیات داوران از شروین ایرانی زاده و گروه راز دل به سرپرستی مزدا آبادی

در پایان برنامه از هموندان پیشین کانون دانشجویان زرتشتی روانشادان آرمین خسروی، رامین شهرت و کیوان وفاداری یاد شد و اعلام شد که پذیرایی جشنواره با همراهی خانواده روانشاد کیوان وفاداری انجام شده است.

مطالب مرتبط با برچسب

گزارش تصویری از هفدهمین جشنواره موسیقی زرتشتیان(۲)
هفدهمین جشنواره موسیقی زرتشتیان به همت کانون دانشجویان زرتشتی شامگاه 26 آذر ماه در تالار خسروی برگزار شد. بخش دومتصاویر این برنامه را می توانید در ادامه مطلب ببینید:
گزارش تصویری از هفدهمین جشنواره موسیقی زرتشتیان(۱)
هفدهمین جشنواره موسیقی زرتشتیان به همت کانون دانشجویان زرتشتی شامگاه 26 آذر ماه در تالار خسروی برگزار شد. بخش نخست تصاویر این برنامه را می توانید در ادامه مطلب ببینید:
گزارش تصویری از هفدهمین جشنواره موسیقی زرتشتیان(۱)
تعداد محدودی از بلیتهای هفدهمین جشنواره موسیقی زرتشتیان باقی مانده است که علاقه مندان میتوانند روز جمعه 19 آذر ماه برای تهیه آن اقدام نمایند.
گزارش تصویری از هفدهمین جشنواره موسیقی زرتشتیان(۱)
کانون دانشجویان زرتشتی اجراهای هفدهمین جشنواره موسیقی زرتشتیان سراسر کشور را اعلام نمود. بر این اساس در بخش تکنوازی 10 هنرمند و در بخش گروه نوازی 4 گروه با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها