یکشنبه, ۰۳ بهمن ۱۳۹۵
آخرین خبر با عنوان ، گزارش تصویری از افتتاحیه نمایشگاه چند روایت معتبر در 15 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن ها, علمی, کانون دانشجویان زرتشتی  »   دانشمندان كوچك مسابقه می دهند
271 بازدید
۱۴ آذر ۱۳۹۵ , ساعت ۱۳:۰۸
دانشمندان کوچک مسابقه می دهند

دانشمندان کوچک مسابقه می دهند

مسابقات علمی دانشمند کوچک توسط کانون دانشجویان زرتشتی برگزار می شود.

این مسابقات برای دانش اموزان پایه های چهارم تا ششم دبستان و دوره اول دبیرستان روز آدینه ۱۹ آذر ماه از ساعت ۹ صبح در دبستان گیو برگزار می شود.

علاقه مندان می توانند در گروه های چهار یا پنج نفره در این برنامه که در راستای اهداف سیزدهمین همایش علمی زرتشتیان برگزار می شود شرکت نمایند. برای نام نویسی نیز تا ۱۴ اذر ماه فرصت دارند که از ساعت ۵ تا ۹ پسین با کانون دانشجویان زرتشتی تماس بگیرند. البته هزینه نام نویسی برای هر نفر نیز مبلغ ۳۰۰۰ تومان می باشد.
گفتنی است علاقه مندان می توانند آگاهی های بیشتر را در تارنمای همایش علمی بخوانند.

مطالب مرتبط با برچسب

مسابقه سازه ماکارونی در یزد و کرمان برگزار می شود
کانون دانشجویان زرتشتی در راستای سیزدهمین همایش علمی زرتشتیان مسابقهٔ سازه ماکارونی (پل ماکارونی) را برگزار می کند. این برنامه برای دانش آموزان دبیرستان و دانشجویان در شهر های یزد و کرمان برپا می شود.
نام نویسی بخش ارایه مقاله همایش علمی زرتشتیان آغاز شد
همزمان با آغاز نام نویسی بخش ارایه مقاله سیزدهمین همایش علمی زرتشتیان سراسر کشور کانون دانشجویان زرتشتی از بهبود فراخوان همایش همچنین برگزاری کارگاه مقاله نویسی و تشکیل گروه های تحقیقاتی دانشجویی خبر داد.
مسابقه دانشمندان کوچک برگزار شد
با حضور 110 تن ازدانش آموزان زرتشتی کلاسهای چهارم دبستان تا نهم دبیرستان، مسابقه دانشمندان کوچک به همت کانون دانشجویان زرتشتی برگزار شد
کارگاه آموزش رباتیک برگزار می شود
كانون دانشجويان زرتشتي کارگاه آموزشی رباتیک را برگزار می کند. این کلاسها برای ارتقا سطح مسابقات رباتيک سيزدهمين همايش علمی زرتشتيان سراسر كشور برپا می شود.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها