دوشنبه, ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
آخرین خبر با عنوان ، سیزدهمین دوره جام رستم در یزد و تهران برگزار می شود در 11 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن ها, تصاویر, کمیسیون دینی زرتشتیان استان یزد  »   نشست اولیا و مربیان کلاسهای دینی یزد برگزار شد
780 بازدید
۱۳ آبان ۱۳۹۵ , ساعت ۱۵:۵۴
نشست اولیا و مربیان کلاسهای دینی یزد برگزار شد

نشست اولیا و مربیان کلاسهای دینی یزد برگزار شد

نشست اولیا و مربیان کلاسهای دینی یزد پسین چهارشنبه ۱۲ ابان ماه در تالار زرتشتیان مریم اباد برگزار شد.

این نشست با هماهنگی کمیسیون دینی زرتشتیان استان یزد که مسئول برگزاری کلاسهای دینی است برپا شد، پس از سرایش بندهایی ازگاتها توسط هومن آبیاری، موبدیار مهربان آفرین فرنشین کمیسیون دینی به سخنرانی پرداخت و برخی از موارد را در مورد کلاسهای دینی به پدر و مادرها یادآوری کرد و در مورد پرسشهای مطرح شده از سوی خانواده ها نیز توضیحاتی ارائه داد.

سخنرانی دکتر اسفندیار اختیاری، نماینده ایرانیان زرتشتی، خانم خادم و شاهرخ باستانی از هموندان گروه مددکاری یسنا، بخشهای دیگر برنامه بود.

پس از پذیرایی که از سوی انجمن زرتشتیان مریم اباد صورت پذیرفت نیز با حضور مسئولین کلاسهای دینی، پدر و مادرها پرسشهای خود را مطرح نمودند.

_MG_8579

_MG_8584 _MG_8595 _MG_8599 _MG_8603 _MG_8605 _MG_8608 _MG_8611 _MG_8616 _MG_8619 _MG_8620 _MG_8623 _MG_8626 _MG_8627 _MG_8629 _MG_8634 _MG_8637 _MG_8641

 

برساد-رشید شهرت

مطالب مرتبط با برچسب

جلسه اولیا و مربیان کلاسهای دینی یزد برگزار می شود
جلسه اولیا و مربیان کلاسهای دینی یزد با هدف بحث تبادل نظر آموزگاران، پدر و مادرها و دست اندرکاران کلاسهای دینی دانش آموزان زرتشتی یزد برگزار می شود.
بازدید دکتر اسفندیار اختیاری از کلاسهای دینی یزد
دکتر اسفندیار اختیاری، نماینده ایرانیان زرتشتی روز پنجشنبه 15 مهر ماه از کلاسهای دینی دخترانه و پسرانه زرتشتیان در یزد بازدید نمود.
نشست مربیان زرتشتی کلاسهای دینی یزد برگزار شد
در هفته گذشته به دعوت کمیسیون دینی زرتشتیان استان یزد، مربیان کلاسهای دینی گرد هم آمدند و در آغاز سال جدید تحصیلی هماهنگی های لازم را انجام دادند. تصاویری از این نشست را در ادامه مطلب ببینید:
زمان نام نویسی کلاسهای دینی یزد اعلام شد
کمیسیون دینی زرتشتیان استان یزد که کلاسهای دینی را به صورت متمرکز در استان یزد برگزار می کند، زمان نام نویسی کلاسهای دینی برای سال تحصیلی 96-1395 اعلام نمود.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها