پنجشنبه, ۳۰ شهریور ۱۳۹۶
آخرین خبر با عنوان ، گزارش تصویری از افتتاحیه موسسه مهرآوران یسنا کویر یزد در 13 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن ها, گروه ورزش همگانی ورهرام, ورزشی  »   پرواز چتر های نجات توسط کودکان همراه با آیین گاهنبار
537 بازدید
۲۱ شهریور ۱۳۹۵ , ساعت ۱:۴۲
پرواز چتر های نجات توسط کودکان همراه با آیین گاهنبار

پرواز چتر های نجات توسط کودکان همراه با آیین گاهنبار

گروه بازی و ورزش کودکان  ورهرام پاسداشت  روز آفرینش زمین را بایاد آوری بازی و اسباب بازی کودکان زرتشتی دیروز و امروزبانمایش  پرواز چترهای نجات بر آسمان خانه ورزش و بازی کودکان در آدریان بزرگ گرامی می دارند. این برنامه  در پسین روز ۲۲ شهریورماه برابر با آسمان ایزد بعد از مراسم گهنبار خوانی در آدریان بزرگ برگزار می گردد

کودکان زرتشتی می توانند با ساخت چترهای نجات در این برنامه شرکت نمایند .

همچنین این گروه در نظر دارد تا باهمیاری همکیشان جهت  جمع آوری بازی و اسباب بازی کودکان زرتشتی دیروز و امروز نمایشگاهی را در خانه بازی و ورزش کودکان آدریان بزرگ  برگزار نماید همکیشان  برای آگاهی بیشتر می توانند با شماره ۰۹۱۲۷۲۷۸۷۷۰ تماس حاصل نمایند.

مطالب مرتبط با برچسب

گرامیداشت اشتاد ایزد و امرداد ماه در آدریان بزرگ + تصویر
اشتاد ایزد و امرداد ماه در بامداد روز یکشنبه 22 امرداد با حضور همکیشان علاقه مند و کودکان خردسال در آدریان بزرگ برگزار شد.
بازی دوستانه فوتبال نونهالان در آدریان بزرگ
در پسین روز آدینه 20 اسفند ماه 1395 تیمهای  نونهالان تفت و توابع به سرپرستی آقای فرشاد فرهی فر و تیم نونهالان جمشید جم به سرپرستی آقای مهرداد وفاداری با انجام  بازی دوستانه فوتبال به پیشباز نوروز رفتند. این بازی با هماهنگی گروه ورزش همگانی ورهرام در آدریان بزرگ تهران برپا شد:
گزارشی از جشنواره مهر ایزد در آدریان بزرگ
جشنواره مهرایزد به مناسبت روز بازی و ورزش خانواده ها با فرزندان ، با حضور کودکان مهد سپند و تیم نونهالان تفت و توابع و خانواده های زرتشتی درروزدهم شهریور ماه در خانه بازی و ورزش  کودک آدریان بزرگ برگزار گردید.
برگزاری جشنواره مهر ایزد ویژه بازی و ورزش کودکان زرتشتی
نخستین جشنواره بازی و ورزش کودکان زرتشتی در ساعت 10 الی 12 بامداد پنجشنبه 11 شهریورماه برابر با مهر ایزد و شهریور ماه در مکان بازی و ورزش کودکان آدریان بزرگ توسط  گروه بازی و ورزش کودکان ورهرام با هماهنگی و همکاری مهد کودکها و دبستانهای زرتشتی  برگزار می گردد .

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها